ARCHIV


INFORMACE
pro
"FŠECHNY"

Vážení přátele, kamarádi a "fšichni" ostatníi,
protože končí jedna etapa jednoho mužstva, rozhodl jsem se i já, že dočasně přeruším provoz těchto stránek. Můžete si zde dál "surfovat" a pochopitelně dál si mezi sebou psát v "Knize návštěv", třeba se i připojím, uvidíme, co bude dál...
Pro Vaši informaci uvádím, že jsem doplnil stránky v sekci "Historie", přibylo i dost fotogalerií a článků z úvodu podzimní části soutěže (Mistrovské zápasy). V sekci "Downloads" jsou také nové věci.
Tak se mějte a ahoj!
Váš JIRKA CONNY


INFORMACE
pro účastníky kempu
FC BOHEMIANS 1905
Tato informace se týká těch hráčů, kteří se chtějí zúčastnit tréninkového kempu FC BOHEMIANS 1905, který se koná na fotbalovém stadionu TJ Sokol Klecany ve dnech 20. - 23. 7. 2009.
Nástup do kempu je v pondělí, 20. 7. 2009 v 09:30 hod. Tréninky budou probíhat každý den dvoufázově a to následovně: dopoledne - 2 hodiny, přestávka na oběd a regeneraci - 2 hodiny, odpoledne - 2 hodiny. Předpokládaný každodenní konec a odjezd domů: kolem 16:00 hod. Účast v kempu stojí každého hráče 500,- Kč (oběd + pitný režim?). Částku složíte při nástupu do kempu. Mapu, kde se hřiště nachází, máte dole.
UPOZORNĚNÍ:
Ti hráči, kteří budou trenérem vybráni do mužstva, odjíždí hned v pátek, 24. 7. 2009 dopoledne na týdenní soustředění na "Šmejkalku" (v blízkosti Vrchlabí). Cena soustředění činí 4.100,- Kč / hráč.

HAPPY BIRTHDAY!!!

Dnes, 7. července 2009 se dožívá svých 13-ti let velká opora našeho týmu, srandista a pohodář - FILIP MATĚJKA.
Přejeme mu všechno nejlepší, hodně zdraví a osobních i sportovních úspěchů buď v Braníku, nebo někde v jiném mužstvu!

FANTASTICKÝ ÚSPĚCH NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI !!!
MORAVA CUP 2009
V posledním společném vystoupení po 3 letém působení pod trenérem Jiřím Baštou dosáhli naši ZLATÍ HOŠI zřejmě největšího úspěchu ve své dosavadní kariéře.
Dokázali zvítězit v silně obsazeném mezinárodním turnaji MORAVIA CUP 2009 !!!. Turnaje se zúčastnila ligová mužstva např. FC Hořovicko, Jihlava, Bratislava, vítězové nebo účastníci divize (Náchod-Deštná, Šardice, Artmedia Petrželka, či renomovaný tým VfB Stuttgart.
Finalové utkání proti Baníku Šardice skončilo 0:0 a musely rozhodovat penalty. Náš brankář Jakub Kondelík 1 zneškodnil a rozhodující vítěznou penaltu vsítil "angličanem" náš nejlepší hráč na turnaji Tomáš Trojan!
OPRAVDU KRÁSNÉ ZAKONČENÍ SPOLEČNÉ CESTY TOHOTO MUŽSTVA !!!
PODROBNOSTI V SEKCI TURNAJE
FOTOGALERIE JIŽ PŘIPRAVENA K SHLÉDNUTÍ

INFORMACE
MORAVIA CUP 2009
26. - 28. 6. 2009

Jak všichni víte, o nastávajícím víkendu se koná poslední společná akce tohoto mužstva, která se jmenuje MORAVIA CUP 2009, kde obhajujeme loňské 4. místo.
Naše výprava bude ubytována, stejně jako loni, v penzionu SAN MARCO v Mutěnicích. U majitele pana Zimulky jsem již objednal oblíbené klobásky a získal povolení postavit potřebné stany na zahradě.
Zápasy hrajeme cca o 3 km dále než loni v Hovoranech. Je to tentokrát ve Svatobořicích-Mistříně. (Z Mutěnic max 10 km). Pořadatelé se vyznamenali s naší skupinou: Náchod-Deštné (loni vítěz), ABC Braník (loni 4. místo), Jihlava (divize) a Petzržalka (SK). To je tedy opravdu žrádlo! Do čtvrtfinále postupují první dva celky!
Do penzionu SAN MARCO bychom měli všichni přijet v pátek, 26. 6. nejpozději do 18.00 hodin! Jedeme individuálně auty, takže všechno je na vaší domluvě mezi posádkami jednotlivých vozidel. Vše se dá upřesnit na posledním tréninku na Braníku, ktery se koná ve středu, 24. 6. od 16.30 hod.
Můžu vám předložit návrh, jak jsem navrhl obsazení v autech, ale je to pouze orientační a je na vás, zda budete souhlasit:
OPEL VECTRA: Trenér, Conny, Trejbal st., Kondelík, Trejbal
FORD ESCORT: Káš st., Káš, Dvořák
HYUNDAI: Onderka st., Onderková, Onderka, Matějka, Trojan
VW - PASSAT: Švestka st., Švestková, Z. Švestka, M. Švestka, Doležal
MERCEDES: Šlajsna st., Kalaš st., Šlajsna, Kalaš

SUZUKI Bandit: Dvořák st., Dvořáková
ConnyDIVIZE JE LEPŠÍ !
Věčné spory a dohady fotbalových odborníků i laiků o tom, která soutěž je lepší, zda Divizní, či Pražský přebor dostala dnes konkrétní odpověď. Podle výsledku dnešního zápasu, kdy nás Podolí přejelo 5:0, je jasné, že DIVIZNÍ SOUTĚŽ JE KVALITNĚJŠÍ NEŽ PRAŽSKÝ PŘEBOR! Bohužel, nebo bohudík? Nevím...
PODROBNOSTI ZDE >>>


POSLEDNÍ PŘEKÁŽKA ZDOLÁNA !!!
ABC BRANÍK "96" - mladší žáci
OPĚT MISTRY PRAHY !!!


ROZHODL SKVĚLÝ PRVNÍ POLOČAS

ABC BRANÍK - SK SLAVIA PRAHA 3 : 1 (3:0)

Drtivý nástup našeho mužstva v 1. poločase, kdy jsme dokázali skvěle bojujícímu soupeřit uštědřit 3 gólové zásahy, rozhodl o tom že se opět stáváme MISTRY PRAHY v kategorii mladších žáků.
Soupeř se z nich již nedokázal vzpamatovat, i když ve druhém poločase byl jednoznačně lepší než naši hráči, kteří se spíš již soustředili na udržení svého náskoku, což se jim nakonec podařilo!
Je to třetí úspěch v řadě od roku 2006, kdy mužstvo převzal trenér Jiří Bašta, pod jehož vedením naši hráči nepoznali v mistrovských soutěžích nic jiného, než vítězství!!!
To tedy je dost dobrá bilance!!!

FOTO ze zápasu zde >>>

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE >>>

PŘIJĎTE VŠICHNI FANDIT !!!
************************

***KLÍČOVÉ A POSLEDNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ***
NAŠEHO MUŽSTVA

HŘIŠTĚ BRANÍK
ABC BRANÍK - SK SLAVIA PRAHA
**SOBOTA, 13. 6. 2009 od 17:00 hod.**


HAPPY BIRTHDAY!!!
Dnes, 8. června 2009 se dožívá svých 13-ti let další hráč našeho týmu -
ADAM ONDERKA

Přejeme mu všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a osobních i sportovních úspěchů.


JEDNOZNAČNÁ ZÁLEŽITOST

BOHEMIANS PRAHA - ABC BRANÍK 0 : 4 (0:2)

Za deštivého počasí jsme si dnes odpoledne na Střížkově snadno poradili s domácími, kteří se sice snažili hrát fotbal, ale prakticky neohrozili za celý zápas naši branku, kterou dnes hájil Zdeněk Švestka.
Překonali jsme tak předposlední překážku k získání titulu. Zbývá už "jen" SLAVIA....

FOTOGALERIE ze zápasu již v provozu

Pražský výběr U13
Porážka až ve finále
Až ve finalovém zápase jsme zakusili 1. porážku. Bohužel v utkání nejdůležitějším jsme po boji podlehli ÚSTÍ nad ORLICÍ 0:1.
Přesto stříbrné medaile a pohár můžeme považovat za úspěch. Chybělo nám trochu to pověstné "štěstíčko", ale jinak si kluci zaslouží absolutorium. Z našeho mužstva ve Velkých Losinách hráli a získali titul VICEMISTRA REPUBLIKY tito hráči: Dan Dvořák, Filip Matějka, Dominik Šlajsna, Zdeněk Švestka a Tomáš Trojan. A pochopitelně i asistent trenéra Drahoš Dvořák.

Pražský výběr U13
VE FINÁLE MISTROVSTVÍ REPUBLIKY OKRESNÍCH PŘEBORŮ

Doposud skvěle si vede Výběr PFS U13 pod vedením trenérů Hájka a Dvořáka na Mistrovství republiky ve Velkých Losinách na Moravě.
Ve skupině obsadil 1. místo bez porážky, když v pondělí večer zdolal KLATOVY 5:0, dnes ráno remizoval se ŠUMPERKEM 1:1 a večer rozdrtil ÚSTÍ NAD LABEM 5:1, když prohrával 0:1. Excelentní byl Zdeněk Švestka, autor 4 gólů.
Zítra v 11.00 hod. hochy čeká finalový boj, nicméně stříbrné medaile už mají jisté!! Super a budeme držet palce!!

NEMILÁ ZPRÁVA

Dnes dopoledne se omluvil náš hráč MARTIN ŠVESTKA ze startu na Mistrovství republiky okresních výběrů U13 ve Velkých Losinách.
Znamená to, že stejně jako loni, Martin kvůli zranění kotníku, které si způsobil ve včerejším mistrovském utkání proti ČAFC Praha, bude Martin na MR chybět.
Po Kubovi Kondelíkovi je to už druhý hráč, který se kvůli zranění této významné události nezúčastní. Budeme tedy držet palce těmto pěti reprezentantům našeho týmu: Dominiku Šlajsnovi, Zděnkovi Švestkovi, Danu Dvořákovi, Filipu Matějkovi a Tomáši Trojanovi. Chlapi, zlomte vaz!


FOTBALOVÁ KRÁSA

ABC BRANÍK - ČAFC PRAHA 9 : 0 (3:0)

Fotbalovou radost a krásu rozdávali dnes odpoledne na domácím trávníku naši hráči. Pohodu kazil jako obvykle pouze trenér hostí Kocourek, jehož vulgární výroky a řvaní na hráče vyznívají jako záchvaty chovance z Bohnic. Ale o tomto člověku to vlastně ví celá fotbalová Praha, takže dálší komentář k jeho osobě je už úplně zbytečný.
Druhý poločas kluci opět proměnili v exhibici a ještě nasázeli zdrcené ČAFC-e 6 gólů. Střelecky se dnes blýsknul Karel Trejbal, který docílil hattrick
VÍCE>>>

FOTOGALERIE i VIDEO ze zápasu již v provozu

PŘÁTELSKY
Výběr PFS U13 - AFK SLAVOJ PODOLÍ "95" 2 : 3 (1:2)

Poslední přípravné utkání Výběru PFS U13 před odjezdem na MR splnilo svůj účel, i když výběr těsně prohrál.
Nepříjemná zpráva je ta, že původně nominovaný brankář Jakub Kondelík se pro přetrvávající bolesti zlomené ruky turnaje nezúčastní. Místo něj odjíždí 1. náhradník Filip Matějka.
Otazník visí i nad dalším hráčem, Danem Dvořákem, kterého trápí velké horečky. V případě jeho neúčasti by ho nahradil Tomáš Trojan.
VÍCE >>>

ZÁVĚREČNÁ NOMINACE
na Mistrovství republiky krajských výběrů U13

Velké Losiny, 1. - 3. června 2009

Jakub Kondelík
Martin Švestka
Zdeněk Švestka
Dominik Šlajsna
Daniel Dvořák
Všichni tito vyobrazení a vyjmenovaní hráči se zúčastní ve čtvrtek, 28. 6. 2009 prvního a posledního přípravného utkání před odjezdem na Mistrovství republiky do Velkých Losin.
Soupeřem jim bude divizní celek AFK SLAVOJ PODOLÍ 95. Z toho vyplývá, že hrát se bude na Kavčích Horách a sraz je v den utkání v 16.00 hod. Všem těmto nominovaným hráčům ODPADÁ normální trénink ve středu, 27.6. na Braníku.
Ostatní hráči, kteří v nominaci nejsou, budou trénink ve středu, 27. 6. na Braníku mít a přiřadí se k našim "95", kde je povede renomovaný trenér Jindřich Müller. Vše je s ním domluveno!
Jirka CONNY Kondelík - vedoucí U13
Jiří Bašta - trenér U13
Drahoslav Dvořák - asistent trenéra U13
Filip Matějka
Tomáš Trojan

MORAVIA CUP 2009

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Vážení rodiče, hráči, přátelé,
mílovými kroky se blíží naše poslední velká a ROZLÚČKOVÁ akce s tímto báječným mužstvem - MORAVIA CUP 2009. Skvěle obsazený turnaj bude probíhat v okolí Šardic na Moravě ve dnech 26. - 28. 6. 2009.
Máme již zajištěno špičkové ubytování, stejně jako loni, v penzionu SAN MARCO v Mutěnicích u pana Zimulky. Pravda, není z nejlevnějších (300,- Kč/osoba/noc), ale je to již naše poslední akce, tak to snad zvládneme. Další menší problém je v tom, že penzion má kapacitu pouhých 23 osob, což představuje hráče, vedení a řidiče, kteří pojedou.
Ale nezoufejte, k penzionu přiléhá rozsáhlá zahrada a věřím, že se lze s majitelem domluvit o postavení stanů.
Celkem tedy pojede 14 hráčů (místo M. Klégra K. Káš) + tito řidiči (vedení): Conny, Bašta, Dvořák, Onderka, Káš, Švestka, Kalaš, Šlajsna a Dvořáková. To je těch 23 vyvolených. Ostatní mohou jet tzv. "na blind".
A teď k cenám:
Znovu opakuji, že je bezpodmínečně nutné IHNED zaplatit všechny pohledávky do klubové pokladny!!! Mělo by se nám tak sejít kolem 13.000,- Kč a z těch bychom 11.000,- Kč použili na tento poslední zájezd. Osud zbývajících 2.000,- Kč vám vysvětlím osobně.
Znamená to, že každý účastník (hráč i rodič) zaplatí 750,- Kč (je to ubytování + jídlo). Řidiči dostanou příspěvek na pohonné hmoty ve výši 500,- Kč.
CONNYEXHIBICE V LIBUŠI

FSC LIBUŠ - ABC BRANÍK 0 : 9 (0:6)

Krásné sobotní dopolední počasí, nadšený, pohledný až exhibiční fotbal předváděný bez vyjímky všemi našimi hráči (nad který snad ještě trochu vyčnívaly výkony střelce tří branek Tomáše Trojana a Dana Dvořáka) a konečných 9 branek v síti domácích. Co víc jsme si mohli dnes přát? Snad ještě jenom remízu Sparty se Slávií v derby, což ale nevyšlo, ale zas to tolik nevadí! -:)))
VÍCE>>>

FOTOGALERIE i VIDEO ze zápasu již v provozu


INFARKTOVÝ ZÁPAS

ABC BRANÍK - SK HORNÍ MĚCHOLUPY 5 : 3 (2:3)

Když jsme ještě 9 minut před koncem zápasu prohrávali 2:3, málokdo z našich přítomných příznivců asi věřil, že utkání dokážeme otočit a zvítězit. Věřte - nevěřte, našim klukům se to podařilo a ukázali, že když do zápasu vloží celé "srdíčko", tak se dostaví i to pověstné štěstíčko! "Klobouk dolů", pánové, ukázali jste, jaký jste team, i když se nedaří!
VÍCE>>>

HAPPY BIRTHDAY!!!
Zítra, t j. 13. května 2009 se dožívá 13 roků náš hráč Míla Klégr. Přejeme mu, jako ostatně všem, všechno nejlepší, hodně zdraví a skvělou formu.
Zároveň přejeme totéž Kubovi Doležalovi, který již 13. narozeniny oslavil 6. května 2009, ale protože do našeho týmu přišel později, neměl jsem ho v diáři, za což se mu dodatečně omlouvám!
Conny


FORMA SE VRACÍ - HURÁ!

AFK SLAVOJ PODOLÍ "B" - ABC BRANÍK 2 : 4 (1:3)

Po dlouhé době mohu opět naše kluky pochválit, jak dnes přistoupili k zápasu s nevyzpytatelným "Béčkem" Podolí. Bylo na nich vidět, že je hra opět baví, nikdo nevypustil ani minutku ze zápasu a soupeři jsme nedovolili prakticky nic. To ocenil i trenér Bašta při hodnocení: "Všem hráčům dávám velkou kolektivní "1" za přístup k dnešnímu utkání"
VÍCE>>>

SLANÝ CUP 2009
8. 5. 2009

Vitězství v turnaji jsme neobhájili
Hlavní překážkou v obhajobě prvenství na slánském turnaji byl velmi úzký kádr hráčů našeho mužstva. Posily avizované z Roudnice nedorazily, takže trenér měl k dispozici pouhých 13 (!!!) hráčů, což je na tak náročný turnaj (145 čistého hracího času) opravdu málo....
FOTOGALERIE od Dvořáků již na webu!
Podrobnosti z turnaje očima Drahoše Dvořáka najdete v sekci TURNAJE

Výběr PFS
PRAHA

5:0
(3:0)
Výběr OFS
TÁBOR

SUVERÉNNÍ VÍTĚZSTVÍ

Velmi pohledný fotbal, vlídné počasí a suverénní vítězství našeho teamu - co víc si mohl dnes fotbalový divák přát při barážovém utkání výběrů U13 na krásném trávníku Braníka, kdy se utkala mužstva PFS Prahy a OFS Tábora.
Hned po úvodním hvizdu renomovaného arbitra p. Zděnka Buřila se naši hráči nastěhovali na polovinu hostů, a až na vyjímky, ji prakticky neopustili. Táborští totiž měli za celý zápas asi 2 šance, se kterými si ale hladce poradil náš brankář Jakub Šaroun.
Na naší první branku jsme museli čekat až do 17. minuty, kdy se svým typickým způsobem s dlouhým krokem probojoval až k brankové čáře Dominik Šlajsna a jeho centr, který následoval, si zmatený obránce hostí srazil do vlastní brány.
Za další 3 minuty to bylo už 2:0 po úniku dvojice Zdeněk Švestka - Martin Petrák. (Zdeněk nezištně a velmi přesně nahrával, Martin doklepával). Ve 22. minutě přišel již zmiňovaný zákrok našeho golmana Šarouna při brejku soupeře, ale o minutu později, při velmi pěkné kombinační akci, na jejímž konci Dan Hájek poslal do šance Filipa Kučeru a ten nezaváhal - 3:0. Tato branka definitivně zlomila veškerý odpor hráčů Tábora , kteří se pak už jen soustředili pouze na odkopávání a hašení nepříjemných situací, které jim prakticky nepřetržitě připravovali naši hráči.
V 27. minutě se ještě ocitl v obrovské šanci Martin Humpl, ale jeho finální střela skončila několik centimetrů vedle levé tyče branky hostů.
Druhý poločas začal promarněnou šancí F. Kučery a naši další branku přinesla až 52. minuta utkání, když Dan Hájek bravurně "patičkou" uvolnil do šance Jakuba Káše, jehož levačka byla neomylná - 4:0. Po tomto gólu přišly velké chvíle táborského brankáře Kümmla, který třikrát bravurně zneškodnil tvrdé a umístěné střely našich hráčů, kteří na něj pálili jak u Verdunu.
V 56. minutě už ale musel rezignovat. To když se k ráně nachystal Zdeněk Švestka a z hranice šestnáctky po zemi nemilosrdně poslal svoji bombu k levé tyči. 5:0 - a bylo vymalováno!
Závěrem lze konstatovat, že náš tým byl ve všech herních činnostech lepší než Jihočeši. Troufám si říci, že při využití všech "tutovek", které jsme spálili, mohl být výsledek dvojciferný.
Toto mužstvo, vedené trenéry Baštou a Hájkem, je velice kompaktní a silný tým. Je prakticky totožný s loňským mužstvem U12, které nás úspěšně reprezentovalo při závěrečném turnaji DANONE v Hluku na Moravě. A to ještě budou k dispozici pro finále ve Velkých Losinách, které se bude konat ve dnech 1. - 3. 6. 2009 zranění branický golman Kuba Kondelík a podolský útočník Tadeáš Madej.
Ve finalovém turnaji rozhodně nebudeme bez ambicí na úspěch!
SESTAVA:
Jakub Šaroun (HMĚ) - Jakub Špatka (MET), Petr Kalaš (BRA), Jakub Káš (POD), Daniel Dvořák (BRA) - Martin Humpl (MET), Daniel Hájek (POD), Lukáš Novák (POD), Zdeněk Švestka (BRA) - Dominik Šlajsna (BRA), Martin Petrák (POD) - Luboš Kubálek, Ondřej Kohout (oba STŘE), Filip Matějka, Miloslav Klégr (oba BRA), Filip Kučera (MET), Václav Moravec (POD)
BRANKY: Šlajsna, Petrák, Kučera, Káš, ŠvestkaUSPOKOJIL POUZE VÝSLEDEK

ABC BRANÍK - FK BOHEMIANS 1905 5 : 0 (2:0)

Velmi neobvykle dnes trenér Bašta sestavil základní sestavu. "Světe div se!" Hráli jsme totiž se STOPEREM, kterým byl Petr Kalaš! Tím nám ale ubylo obvyklé "vzrůšo", kdy rychlonozí útočníci soupeře prchají na našeho osamělého brankáře a snaží se ho nějak přelstít....
To dnes sice scházelo, ale naše hra má stále hodně daleko k dokonalosti!

VÍCE>>>

NOMINACE VÝBĚRU U12
2008 / 2009

Trenéři Jiří Bašta (Braník) a Vladimír Hájek (Podolí) provedli nominaci na úterní barážové utkání s výběrem OFS Jihočeského kraje, které se bude konat v úterý, 5. 5. 2009 od 11-ti hodin na hřišti ABC Braník.
V případě vítězství se zúčastníme finalového turnaje v Jindřichově a ve Velkých Losinách (Morava) ve dnech 1. - 3.6.2009!
Z našeho mužstva byli nominováni: Miloslav Klégr, Petr Kalaš, Dominik Šlajsna, Zdeněk Švestka, Daniel Dvořák a nahrádníkem je Filip Matějka. Sraz nominovaných hráčů je v den zápasu v 10 hodin.
Pro informaci předkládám celou nominační listinu, která vám slouží i jako omluvenka do školy.


TŘI BODY DOMA, ALE....

ABC BRANÍK - FK MOTORLET PRAHA 5 : 3 (4:2)

Když jsme dnes v krásném sobotním odpoledni během 13-ti minut vsítili po nahrávkách Martina Švestky 3 góly, zdálo se, že dnes to bude opravdová selanka a že se naše mužstvo už konečně herně a střelecky chytilo. Jenže během dalších 10-ti minut dvě obvyklé chyby v obraně, naši hráči znervózněli a utkání upadlo do obvyklé šedi, jako tomu bývá v našich posledních zápasech....
VÍCE>>>

HAPPY BIRTHDAY!!!
Zítra, t. j. 19. 4. 2009 se dožívá 13-ti let opora týmu, nekompromisní obránce, či záložník, muž s nejtvrdší střelou v mužstvu - PETR KALAŠ.
Všichni mu přejeme jen a jen to nejlepší, hodně zdraví a mnoho dalších sportovních i osobních a životních úspěchů!


MIZERIE POKRAČUJE!

FK VIKTORIA ŽIŽKOV - ABC BRANÍK 2 : 5 (0:0)

Naše mužstvo je z formy!
To co dnes dopoledne předvedlo na Xaverově zvláště v 1. poločase, kdy soupeře zatlačí na jeho vlastní polovinu a pak jenom zahazuje jednu tutovou šanci za druhou (a bylo jich minimálně 8 !!!) to je už opravdové zoufalství. A to jsme se nakonec ještě třásli o vítězství!
VÍCE>>>


ZAJÍMAVOST
Ještě k utkání se SPARTOU

Sparťanský fotograf se ukázal v našem posledním vzájemném utkání daleko pohotovější než já a podařilo se mu zachytit oba dva góly, (resp. okamžiky těsně před vstřelením) které při utkání padly. Jestli to ale nebylo tím, že jsme se s Drahošem víc soustředili na ty jejich věčný ofsajdy! -:))
CONNY
Povedeme 1:0
Bude srovnáno na 1:1

PRAGUE EASTER CUP 2009
3. DEN - 12. 4. 2009
Poslední krůček jsme nezvládli
K dnešnímu finalovému zápasu turnaje EASTER CUP 2009 jsme přistoupili velice naivně a amatérsky. Hoši si zřejmě mysleli, po zkušenostech se zápasem ve skupině, že to bude "procházka růžovou zahradou" a že vítězství se dostaví jaksi samo. Možná italské soupeře i trochu podcenili ale hlavně byl vidět markantní rozdíl mezi nadšeně bojujícími Italy a profesorsky a znuděně hrajícím naším mužstvem. Rovněž se ukázalo, že zraněný golman Kuba Kondelík bude v zápasech s vyrovnanými mužstvy jen velmi těžko nahraditelný...
VÍCE >>>

PRAGUE EASTER CUP 2009
2. DEN - 11. 4. 2009
Další dvě vítězství bez obdržené branky
V úvodu 2. dne turnaje EASTER CUP 2009 jsme dohrávali ještě poslední utkání ve skupině. Protože jsme bez jakýchkoliv problémů zvítězili nad domácí SK Hostivař, poslali jsme do semifinále italskou ASD Cenisii.
V semifinále jsme pak odpoledne rozstříleli i druhý italský team FC MEDICINA BOLZANO a zítra se ve finále celého turnaje utkáme znovu se soupeřem ze skupiny ASD CENISIA.
VÍCE >>>

PRAGUE EASTER CUP 2009
1. DEN - 10. 4. 2009
Tři vítězství v řadě + ZLOMENÁ RUKA Kuby
V 1. dni turnaje EASTER CUP 2009 jsme na hřišti SK HOSTIVAŘ porazili zatím všechny tři mužstva ze skupiny, ale bohužel jsme přišli o dva naše klíčové hráče.
Nejprve při utkání s italskou ASD CENISIÍ při nezaviněné srážce upadl italský hráč na Dominika Rutu a způsobil mu zhmoždění pravé ruky. Příští týden ale bude Dominik v pořádku.
Daleko horší je však zranění našeho brankáře Jakuba Kondelíka. Ten nastoupil v utkání s TJ SÁZAVOU na hrotu útoku, vsítil 2 branky, na další dvě nahrál a poté při naprosto nevinném pádu si zlomil levou ruku těsně nad zápěstím.
Jeho rekonvalescence se podle lékářů protáhne na 4 - 5 týdnů....
VÍCE Z PRVNÍHO DNE >>>


REMÍZA, KTERÁ NIC NEŘEŠÍ

ABC BRANÍK - AC SPARTA PRAHA 1 : 1 (1:1)

V přímém soboji o 1. místo v tabulce se zatím nic nemění. Naše mužstvo po matném výkonu opět podlehlo "komplexu SPARTA" a prakticky si za celý zápas nevytvořilo žádnou šanci. Přesto zůstáváme na průběžném 1. místě Pražského přeboru.
VÍCE>>>

HAPPY BIRTHDAY!!!
V pátek, 10. 4. 2009 se dožívají svých 13-ti roků bratři Zdeněk a Martin ŠVESTKOVI. Přejeme jim pochopitelně jen to nejlepší, hodně nastřílených gólů a ať se jim vše daří.
Zdendovi navíc, ať už ho opustí trápení s vleklým zraněním kotníku!

Conny

VELIKONOCE

Zítřejší, to je STŘEDEČNÍ, trénink ODPADÁ. Rozhodli jsme se tak proto, že nás o velikonocích čeká náročný fotbalový program a chceme, abyste byli v plné formě.
Nejdůležitější zápas nás čeká ve čtvrtek od 8.30 hod. kdy se v přímém souboji utkáme o 1. místo v tabulce se SPARTOU PRAHA. Sraz ve 7.45 hod. A pak už od pátku EASTER CUP!


PRAGUE EASTER CUP 2009
10. - 12. 4. 2009
Časový harmonogram našich zápasů - PRAGUE EASTER CUP 2009:
MÍSTO
DATUM
ČAS
SOUPEŘ
POZNÁMKA
HOSTIVAŘ
(TRÁVA)
PÁTEK
10.04.09
08:30
ASD CENISIA (Itálie)
Utkání ve skupině
11:30
TJ SÁZAVA
14:30
SPARTA KLADNO
HOSTIVAŘ
SOBOTA - 11.04.09
10:00
SK HOSTIVAŘ
Utkání ve skupině
V případě postupu:
HOSTIVAŘ
SOBOTA - 11.04.09
13:00
A1st - B2nd
SEMIFINÁLE
14:00
A2nd - B1st
V případě postupu:
MOTORLET
(umělá tráva, Janovského)
NEDĚLE - 12.04.09
10:00
s vítězem 2. semifinále
FINÁLE


POHODOVÝ VÝSLEDEK, NIKOLIV VŠAK HRA

FC HÁJE JM - ABC BRANÍK 0 : 6 (0:2)

V prvním jarním kole jsme pohodlně zvítězili na hřišti mužstva TJ Háje JM a poslali soupeře na úplné dno tabulky. Naše hra však tak pohodová nebyla, což se projevilo i u hodnocení hráčů.
VÍCE>>>OSTUDNÝ DEBAKL NA STRAHOVĚ

AC SPARTA PRAHA - ABC BRANÍK 10 : 0 (2:0)

Jako ovce přivedené na porážku - tak mi dnes připadaly naše "HVĚZDY" v utkání s vedoucím celkem České ligy mladších žáků - AC SPARTOU PRAHA.
Tak ustrašený, připodělaný a zbabělý výkon (dá-li se tomu, co předváděli, vůbec říkat výkon) jsem od nich ještě nezažil. Myslím, že jsem nebyl sám, kdo se za ně dnes na Strahově hluboce styděl...
VÍCE>>>


HAPPY BIRTHDAY!!!
Hned 3 naši hráči se v těchto dnech dožívají svých 13. narozenin.
Včera, 28. 3. to byl Jakub Kondelík, dnes, 29. 3. Dominik Ruta a zítra, 30. 3. Adam Nejezchleba.
Všem třem přejeme jen to nejlepší, hodně zdraví a mnoho sportovních i životních úspěchů!

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - ROUDNICE NAD LABEM
SOBOTA - 7. DEN, poslední

VŠECHNO JEDNOU KONČÍ - aneb CONNYHO rozjímání
Dnes nám, úderem poledne, skončilo zřejmě poslední soustředění, které jsme absolvovali v této sestavě. A musím se přiznat, že mě trochu přepadla nostalgie. Asi se není čemu divit, s Jirkou jsme takhle byli spolu již pošesté a s Drahošem dokonce poosmé. A s klukama je to vlastně to samé. Je jasné, že mi všichni přirostli k srdci, ale nedá se nic dělat - tahle situace musela někdy nastat.
Ne, já se tady nechci nějak vyplakávat, jen jsem chtěl říct, že mně s nimi bylo dobře, byla legrace a doufám, že oni to cítí taky tak. Vlastně, proč "stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko", ne? Čeká nás společně ještě spousta fotbalových bitev a červenec je daleko. A třeba i po červenci pojedeme spolu dál! Kdo ví? Možnosti tu určitě jsou.
Už je připravena kompletní fotogalerie ze soustředění, kde jsou všechny fotky, které jsme s Drahošem v Roudnici letos nafotili, takže můžete nahlédnout.
Znovu připomínám, že úterní trénink odpadá a ve čtvrtek, 2. dubna v 15.00 hod. HURÁ NA STRAHOV NA SPARTU!!!
Jirka CONNY

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - ROUDNICE NAD LABEM
PÁTEK - 6. DEN

Dnešní den nezačal příliš optimisticky. Na podobné potíže (zvracení, bolest hlavy) jako měl SLEPIČKA si začali stěžovat Zdeněk, Dan, Dominik Š. a trochu i Martin. Zřejmě tady řádí nějaká "ptačí chřipka".
Na základě těchto skutečností byl zrušen dopolední trénink, nasazeny nějaké prášky a ostatní ne-marodi teď právě na klubovně sledují nějaké filmy na DVD.
K obědu bude vepřové na paprice a odpoledne máme hrát přátelák s domácí Roudnicí. Tak snad to nějak postavíme.

ABC BRANÍK
PRAHA

10:0
(4:0)
SK ROUDNICE
nad Labem

Bez nemocného Z. Švestky a D. Dvořáka jsme byli zvědavi jak dopadne srovnání dvou, po podzimu vedoucích celků Krajského, resp. Pražského přeboru. A jak to dopadlo vidíte na výsledku.
Od úvodního hvizdu jsme ukazovali kdo že je na hřišti pánem a v čase 2:11 jsme už vedli 2:0 brankami Karla Trejbala po přihrávkách J. Doležala a D. Ruty. Hra se pak zklidnila a 11. minutě po nahrávce A. Onderky vsítil Jakub Doležal náš třetí gól. Obě mužstva hrála pohledný fotbal a nejkrásnější chvíle přišla v poslední minutě 1. poločasu kdy se Dominik Šlajsna svými dlouhými kroky odpoutal od svého obránce asi jako Porsche od Trabanta a jemným lobem přehodil vyběhnuvšího brankáře domácích - 4:0.
Ve druhém poločase si oba Kubové vyměnili svoje místa v sestavě a byl to právě Kuba Kondelík, který během 38. minuty dvakrát nahrával na gól. Nejprve Dominiku Rutovi a posléze Petrovi Kalašovi - 6:0. Za další tři minuty dokonal svůj dnešní hattrick Karel Trejbal po nahrávce Martina Švestky a do branky Roudnice se vrátil brankář č. 1. Ani ten však nedokázal zabránit dalším 3 brankám, které přišly vzápětí. Ve 43. minutě to byl Jakub Kondelík po nahrávce Tomáše Trojana, o minutu později přesně mířil Dominik Ruta a zkázu domácích dokonal v 51. minutě střelou z trestného kopu Martin Švestka, když domácí brankář neudržel míč, který zapadl za brankovou čáru - 10:0!

SESTAVA:
Jakub Kondelík (31. Jakub Doležal) - Dominik Šlajsna, Filip Matějka, Martin Švestka, Tomáš Trojan - Adam Onderka, Miloslav Klégr, Petr Kalaš, Karel Trejbal - Jakub Doležal (31. Jakub Kondelík), Dominik Ruta
BRANKY: 3 - Trejbal, 2 - Ruta, 1 - Doležal, Šlajsna, Kalaš, Kondelík, M. Švestka

Petr Kalaš zakládá útok
Dominik Ruta v souboji
Naše útočná lavina
Martin Švestka v průniku
Autor hattricku Karel Trejbal
Poločasová přestávka

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - ROUDNICE NAD LABEM
ČTVRTEK - 5. DEN

Po snídani byl jako vždy trénink a kupodivu, vzhledem k včerejšímu zápasu docela ostrý. K obědu jsme měli holandský mletý řízek (čili karboš) s bramborovou kaší. Odpolední trénink nebude a místo toho bude opět debata o fotbalové budoucnosti, možná testík a pak půjdeme shlédnout utkání našeho pátečního soupeře Roudnice - Libochovice. Po večeři (guláš s těstovinami) půjdeme pro velký úspěch znovu do sauny a povolili jsme dnes klukům dívat se večer na TV pořad "Ano, šéfe!"
Trénink, trénink, trénink - aneb "těžko na cvičišti, lehko v boji!"

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - ROUDNICE NAD LABEM
STŘEDA - 4. DEN

Dnes po snídani KONEČNĚ vysvitlo sluníčko, takže jsme bez jakéhokoliv prodlení provedli obvyklé focení mužstva i jednotlivců na jarní sezónu. Výsledky již najdete v sekci TEAM. Sluší jim to!
Následoval lehký dopolední trénink, protože od 17.00 hod. budeme hrát přátelské utkání s tradičním soupeřem z Litoměřic. K obědu byla polévka s vejcem a těstoviny se salámem.
Bohužel nás dnes opustil Adam Nejezchleba, jehož včerejší nevolnost přetrvává a přidalo se i bolení hlavy. Trenér ho odpoledne odvezl do Prahy.
Ještě vám dlužím fotky ze včerejšího večerního pobytu v sauně - tak tady jsou:

ABC BRANÍK
PRAHA

6:0
(3:0)

FK
LITOMĚŘICE

SESTAVA:
Jakub Kondelík (31.Jakub Doležal) - Dominik Šlajsna, Filip Matějka, Martin Švestka, Tomáš Trojan - Adam Onderka, Miloslav Klégr, Petr Kalaš, Karel Trejbal (20. Zdeněk Švestka) - Dominik Ruta (20. Jakub Doležal, 31. Jakub Kondelík), Daniel Dvořák
BRANKY: 2. Kalaš, 5. Dvořák, 11. Klégr, 33. Šlajsna, 36. Trejbal, 47. M. Švestka

Pouhých 11 minut stačilo našim nažhaveným borcům, aby si zajistili 3. brankový náskok a rozhodnout tak vlastně zápas. Že by se hostům z Litoměřic podařilo zvrátit výsledek bylo proti našemu rozjetému týmu utopií. Bylo vidět jak kluky fotbal baví a podle toho to vypadalo na hřišti. Čtvrtý celek tabulky Krajského přeboru prakticky nepřešel půlící čáru a jeden jediný brejk bravurně zlikvidoval Kuba.
Ten v druhé půli šel do útoku, krásně připravil branku K. Trejbalovi a jeho nástupce v brance, Jakub Doležal, se v druhé půli rovněž 2x zaskvěl svými zákroky a zlikvidoval 2 brejky rychlonohých útočníků soupeře. To už jsme totiž vedli 5:0 a trochu jsme zapomínali bránit.
Co se mi ale nelíbilo, byl přístup Martina Švestky k zápasu. Celou první půli vykřikoval, že "tenhle zápas mě ale vůbec nebaví" a podle toho vypadala i jeho hra. Konečně můžete se podívat jaký "zájem" o hru projevoval při zahrávání rohového kopu soupeře. Naopak pravým opakem Martina byl Petr Kalaš, který na základě jeho hlášek šel místo něj na post obránce, pak teprve se "pan Švestka" uráčil trochu hrát.
Takže takovéhle chování primadony si Martine příště laskavě odpusť! Měl jsi velké štěstí, že nebyl přítomen trenér Bašta. Ten by tě za takové chování a "kecy" poslal tutově okamžitě do kabiny!

Rozcvička našeho temu před utkáním s Litoměřicemi
Adam Onderka ohrožuje brankáře
Martinova "obranná činnost"

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - ROUDNICE NAD LABEM
ÚTERÝ - 3. DEN

Po snídani si kluci museli uklidit pokoje, protože stav už byl kritický. Následoval dopolední trénink a po obědě (kuřecí polévka + rybí filé s bramborovou kaší) jsme absolvovali pěší výlet do centra Roudnice. Zde kluci dostali na hodinu rozchod, čehož využili hlavně k návštěvě místní cukrárny a zakoupení zmrzliny. Adam N. poté zvracel, i když si žádnou zmrzku nedal. Říkal, že se mu to občas stává a teď už je mu dobře.
Po návratu z města následoval "Všeobecný vědomostní test" a výsledky najdete ZDE. Opět jsme se dozvěděli mnoho zajímavého: Labe se vlévá do Vltavy v Praze, jednoduchý stroj ve fyzice je např. hydraulický lis nebo brzdy (Kaly), nebo naopak krejčovský metr (???!!!??? Ruta), Emil Zátopek byl sprinter, voda se vaří při 0°C, předsedou vlády je Paroubek, kvarteto má buď 3 nebo 6 členů, román "Babička" napsal Josef Lada (Zdenda) a Shakespeare zase napsal Růžového pantera atd. Konečně na vaši žádost si můžete vyzkoušet sami.
Nyní tréňa s hochy probírá jejich fotbalovou budoucnost a předkládá varianty (vlastně už jenom 1 variantu) jak dál. Večer přijede na návštěvu ještě jedna záhadná a důležitá osobnost s tímto spojená.
K večeři je svíčková a pak jdeme všichni do sauny. Zítra bude trénink opět pouze dopoledne a od 17 hodin sehrajeme přátelák s Litoměřicemi. Kdo chcete přijet, tak klidně přijeďte - jste vítáni. Kdo nepřijede, tak ať alespoň drží palce!
CONNY
IQ TEST č. 1 (včerejší)
VĚDOMOSTNÍ - 1. část
VĚDOMOSTNÍ - 2. část

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - ROUDNICE NAD LABEM
PONDĚLÍ - 2. DEN

Jako první vám předkládám výsledky prvního IQ testíku. Dopadl nad očekávání dobře a debily v mužstvu nemáme. Výsledky najdete ZDE.
Po snídani následoval obvyklý rutinní trénink zaměřený na obranu. K obědu byla bramborová polévka a kuřecí maso s rýží. Nyní již jsou kluci zase na tréninku a všichni žadoní, abych jim zaše šoupnul nějaký testík. (CO SE TO DĚJE?) Jinak jsou všichni v pohodě, nezraněni a vůbec s nikým není jediný problém. Jsou to prostě pašáci !!!
Odpolední trénink probíhal ve znamení nacvičování herních situací. Pohodu nám zhoršuje velice ostrý a ledový vítr a udržet na jednom místě balóny, byl pro Drahoše úkol skoro nelidský. Vítr byl dokonce tak silný, že jednu chvíli odnesl Matějku. Asi po čtvrthodině se Fíla vrátil, ale byl z toho tak otřesený, že zbytek tréninku neustála padal na zem a zlostně si mumlal cosi jako: "Už mě nedostaneš!"
K večeři máme lahůdku, kluci se moc těší a je to klasický smažák s hranolky. Tak zase zítra a PIŠTE!
Zděnda s Fílou
Domča s Domčou
To je, pane, přihrávka!
Trénink, trénink...
Drahošův marný boj s větrem
...pomohly až čtyři ruce

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - ROUDNICE NAD LABEM
NEDĚLE - 1. DEN

Po vašem odjezdu se kluci ubytovali a složení pokojů vypadá následovně:
1. Doležal & Trejbal
2. Z. Švestka & Dvořák & Nejezchleba
3. M. Švestka & Šlajsna & Klégr (to asi bude pokoj hrůzy -:))
4. Matějka & Kondelík & Trojan
5. Onderka & Kalaš & Ruta
Po ubytování jsme měli s hochy krátkou poradu, kde jim bylo sděleno, co je čeká a nemine. Proběhlo i tradiční měření a vážení a výsledky máte v tabulce. (Mimochodem někteří od loňského jara vyrostli až o 12 cm a přibrali na váze 10 kg!). Následovalo osobní volno až do 17:00 hod., protože na umělce probíhalo mistrovské utkání mezi Neštěmicemi a domácí Roudnicí, které skončilo 0:0 a byla to hrozná holomajzna.
Po tréninku bude následovat večeře (pečené kuře s bramborem) a potom jim možná šoupnem nějaký testík IQ, na který se kupodivu všichni velice těší. A zítra už to bude dvoufázově. Tak sledujete a PIŠTE!
Úvodní porada
Na přesnost dohlíží trenér
Když to tréňa předvede...
Krvavý Milouš
Drahošova taška na rozlišováky
"Tamhle někde je ten Říp!"

BOMBA VYBOUCHNE
NA STRAHOVĚ!


Těsně před odjezdem na soustředění jsme obdrželi pozvánku k přátelskému zápasu od Mistra mistrů, suveréně vedoucího mužstva I. LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ - AC SPARTA PRAHA 96.
Tento, zřejmě nejlepší tým naší kategorie mladších žáků se již stal podzimním mistrem ČFL, bez jediné porážky, s impozantním skórem 57:5 a s náskokem 9 bodů před druhou FK Marilou Příbram.
Utkání sehrajeme v tréninkovém centru Sparty na Strahově dne 2. dubna 2009 od 16 hodin. Hrát se bude na přírodní trávě.
Myslím si, že to pro nás pro všechny bude velký fotbalový svátek a je to i velká čest pro naše hráče, že si nás Sparta vybrala. Tak hlavně hrát to, co jsme se naučili a užít si to!!!

PROSBA, ŽÁDOST

Protože se neúprosně blíží náš odjezd na soustředění a potřebujeme mít sebou NUTNĚ KAŽDOU KORUNU. prosím a žádám všechny rodiče, aby srovnali své DLUHY (viz tabulka) nejpozději při pátečním tréninku!
Jmenovitě se jedná o: Doležal (350), Kalaš (1015), Matějka (350), Nejezchleba (115), Onderka (450), Ruta (2415) a Trejbal (15)
Děkuji
CONNY

Tak VELIKONOCE jsou
definitivně v p..... !


K tomuto lakonickému oznámení mě přivedla anketa: "ZÚČASTNÍME SE EASTER CUPU?" 99,9% hráčů totiž oznámilo, že turnaj chce rozhodopádně hrát!!! To je na jednu stranu výborné, že jsou tak aktivní, na druhou stranu ale budeme chodit o velikonocích na fotbal. (To je ale taky dobrý!)
Tak snad tu mrskačku dají alespoň oni svým fotbalovým soupeřům. O podrobnostech, termínech a místech zapásů vám dám včas vědět, až se to ale dozvím!
CONNYDOTAZ NA RODIČE
(VELIKONOČNÍ PROGRAM ???)
Dostali jsme nabídku účastnit se o velikonocích mezinárodního turnaje EASTER CUP 09. Hrálo by se ve skupinách 10.4. (pátek), čtvrtfinále 11. 4. (sobota) a semifinále + finále 12. 4. (neděle). Je přihlášeno 20 zahraničních klubů (vesměs italských). Zřejmě by se na to musely obětovat velikonoce. Nic se za účast neplatí, všechno hradí sponzor (STYLE TRAVEL AGENCY). Všechna utkání se hrají na pražských stadionech.
Žádám vás proto, aby každý, opakuji K A Ž D Ý, napsal do knihy návštěv, nebo mi zavolal, či poslal SMS, zda se této akce chce a může zúčastnit.
Děkuji mnohokrát
CONNY

PROGRAM
NA POSLEDNÍ TÝDEN PŘED SOUSTŘEDĚNÍM

V příštím týdnu, který je poslední před odjezdem na soustředění do Roudnice, nás čekají následující povinnosti:
1) Ti, kteří jste ještě nezaplatili částku 565,- Kč na umělou trávu, tak ji prosím uhraďte
2) Tréninky budou v úterý od 16.30 hod. a v pátek od 15.00 hod.
3) Původně plánovaný celodenní turnaj v Braníku v sobotu 21.3. 2009 - ODPADÁ !!!
4) Předělávám za provozu VIDEOGALERII, abyste mohli prohlížet videoshoty až do konce Takže když vám něco nepůjde, vyčkejte, ono to za chvíli pojede
5) PŘÍJEZD DO ROUDNICE:
V Roudnici vás budeme očekávat v neděli, 22. 3. mezi 13.30 - 14.00 hod. Přivezte sebou hlavně HRÁČE a doplatek, který činí většinou u všech zúčastněných 1.900,- Kč.
Děkuji a těším se na shledanou v Roudnici.
CONNY
P.S. Nemůže pochopitelně chybět, jak bylo doposud dobrým zvykem - TABLO
CONNY


2.kolo - DALŠÍ JEDNÁNÍ NA BRANÍKU
- aneb: "VEDENÍ vers. "TEAM 96"
Úvod: NAŠEMU MUŽSTVU BYL PŘEDSEDOU ODDÍLU PANEM MADĚROU ZAKÁZÁN VSTUP NA HŘIŠTĚ !!!!
Trenér BAŠTA poslal tedy všechny hráče domů s tím, že další osud tréninků je zatím neznámý a že se vše vyřeší. Následovalo nejdřívě dohadování na parkovišti, až posléze se pánové Chyba s Maděrou rozhodli pozvat nás do kanceláře - tedy tréňu, Drahoše a mě.
Zde pokračovaly další argumentace mezi oběma stranami a které nakonec skončily tím, že když do pátku zaplatíme, budeme moci trénovat.
Nebude to ale 800,- Kč od každého, ale částka bude úměrně snížena. Já jsem totiž na minulém jednání vznesl dotaz, kde že je slíbených 10.000,- Kč, které ČMFS zaslal PFS a ten to zase měl předat nám na uhrazení nákladů, které nám vznikly při našem účinkování na MR Starších přípravek ve Velkých Karlovicích v roce 2007.
Od oddílu nám ale bylo NEOFICIÁLNĚ předáno pouze 1.700,- Kč, prý na benzin. Když jsem ale požadoval avizovaných 10 tisíc, bylo mi sděleno, že žádné peníze od PFS nepřišly.
Naštěstí se po 2 letech příspěvek našel, ale bohužel jen 5.000,- Kč. V praxi to znamená, že nezaplatíme 14 x 800,- = 11.200,- Kč, ale částku sníženou o 3.300,- Kč což dělá 7.900,- Kč / 14 hráči = přibl. 565,- Kč/hráč. Tak to prosím do pátku zaplaťme!
Nicméně já ihned zahájím pátrání na PFS, proč neposlali na Braník celých 10.000,- Kč.

CONNY

SLOVO TRENÉRA
Naší poslední akcí za ABC Braník bude prestižní turnaj MORAVIA CUP 2009, kam jsme byli na základě úspěšné loňské účasti (4. místo) znovu pořadatelem pozváni. Akce je naplánována ve dnech 26. - 28. 6. 2009 na Jižní Moravě, v okolí Hodonína a Kyjova.
Všichni, kdo jste tam loni byli, určitě potvrdíte, jaká vládla v penzionu v Mutěnicích i při samotném průběhu turnaje pohoda, a proto bych byl moc rád, kdybychom se tam všichni (tzn. rodiče společně s hráči) sešli a v klídku a pohodě tak završili a oslavili činnost tohoto velmi úspěšného a pro mě i milého mužstva.
Jiří Bašta - trenér


SUVERÉNNÍ VÍTĚZSTVÍ NA METEORU V LIBNI

Suverénního vítězství bez jediné porážky docílili naši hráči na poměrně kvalitně obsazeném turnaji na umělé trávě v Libni.
Podrobnosti o turnaji a fotografie najdete v sekci "TURNAJE" resp. "FOTOGALERIE"


DNEŠNÍ JEDNÁNÍ NA BRANÍKU
- aneb: "MOC JSME TEDA NEPOCHODILI "
Na dnešní schůzce zástupců rodičů s předsedou klubu p. Maděrou se dohodlo, že zaplatíme během příštího týdne navýšení 800,- Kč, abychom mohli trénovat na nové umělce. Bylo nám řečeno, že v případě nezaplacení bychom trénovat nemohli...
Dále nám bylo oznámeno, že případnému ukončení činnosti našeho mužstva v Braníku (červen 2009) nebude nijak bráněno, ovšem za každého kmenového hráče bude Braník požadovat tržní částku, která prý v případě mladších žáků činí za 1 hráče obvykle dle výkonnosti 15 - 20.000,- Kč ale někdy i více..... (Při tzv. technickém přestupu se prý jedná o částku 8.000,- Kč/hráče, což je minimum).
Příští týden (v úterý po tréninku) dojde ještě k jednání mezi vedením Braníka, trenérem Baštou a vedoucím mužstva Ing. Kondelíkem.

DOBROU ZPRÁVU JÁ PŘINÁŠÍM VÁM...

Oznamuji Vám, že v pátek na tréninku obdrží všichni hráči soupravy ADIDAS. To je dobře, alespoň budeme vypadat na turnaji v neděli jako VELCÍ FEŠÁCI.
A kdybychom náhodou nevyhráli, tak nám to bude alespoň slušet...

TAKOVÝ DIVNÝ ZÁPAS....
Včera večer jsme se pod umělými světly na Vyšehradě utkali s prvoligovým týmem mladších žáků FK Hořovicko.
Znovu se ukázalo, jak máme úzký hráčský kádr. Při neúčasti lyžujících Kalaše a Šlajsny a nemocného Dvořáka museli od začátku nastoupit náhradníci z lavičky (Doležal a Nejezchleba) a ti prostě na zkušeného a poměrně i silného soupeře zatím stále ještě nemají ....

VELKÁ RADOST NA JULISCE
Fotbalový stadion JULISKA, který prožíval své nejlepší chvíle v šedesátých létech minulého století, kdy zde náš tehdejší nejlepší klub DUKLA PRAHA hostil takové giganty jakými jsou dodnes Real Madrid, Benfica Lisabon nebo Manchester United a po trávníku zde běhali hráči jako Eusebio, Di Stefano, sir Bobby Charlton, či Josef Masopust nebo Ivo Viktor byl dnes dopoledne svědkem velmi pohledného utkání, kdy jsme se utkali se sedmým teamem v tabulce české divize "B" mladších žáků - DUKLOU PRAHA.
Podrobnosti najdete v sekci "PŘÁTELSKÉ ZÁPASY" a fotky ve "FOTOGALERII"

ADIDAS PODRUHÉ

Protože jste mně všichni (krom Rutových a Dvořákových, kteří nemají zájem) odsouhlasili, že si přejete nové věci pro kluky, prosím Vás, abyste částku 1.000,- Kč + (350,- Kč příspěvek za únor, kdo ještě nedal) zaplatili pí pokladní na trénincích v příštím týdnu a já to závazně objednám.
P. S. Do středy jsem na horách a pak už zase funguji - CONNY

Definitivní cena za jarní soustředění
Při dnešním dramatickém a tvrdém jednání v Roudnici, které jsme absolvovali společně s trenérem Jiřím Baštou se nám podařilo cenu alespoň trochu snížit na konečných 3.900,- Kč / hráče. Tak aspoň, že tak!
Doplatky budu vybírat při příjezdu hráčů v neděli 22. 3. 2009 v Roudnici.
Přejeme hezké jarní prázdniny, tréninky by měly být normálně a 28. 2. v sobotu v 10.00 sraz na DUKLE v Dejvicích. (Výkop v 11.00 hod.!)

HAPPY BIRTHDAY!!!
Dnešního dne, t. j. 20. února 2009 slaví svoje 13. narozeniny opora našeho týmu DANIEL DVOŘÁK.
Přejeme úplně jen to nejlepší, hlavně zlepšení zdravotního stavu, protože když marodíš, tak nám moc chybíš!

Oblečení ADIDAS

Včera odpoledne se mně ozval zástupce firmy ADIDAS pan Filip Souček, který projevil velký zájem (díky našim stránkám a výkonosti kluků) uzavřít s naším teamem exkluzivní smlouvu pro vybavení mužstva. Protože jsme před časem uvažovali o zakoupení nových souprav a šusťákovek, protože staré "Kappy" jsou už nevyhovující, rozhodl jsem se zajet za panem Součkem do Galerie Fenix, kde sídlí, k jednání.
Tak úplně exkluzivní se mi ta spolupráce úplně nezdála, nicméně SLEVA je opravdu zajímavá. Srovnávat s neznačkovými, nebo rádoby značkovými se absolutně nedá. Kvalita, materiál a zpracování je úplně někde jinde: asi jako když budete srovnávat Tráboše s BMW. Navíc se jedná o úplně novou kolekci, takže obrázky, které jsem zatím předložil jsou informativní a novým modelům se pouze blíží. Ty aktuální budou v podvečer.
Teď se asi ptáte: "A co by to stálo?"
Spočítal jsem, že když VŠICHNI zaplatíte povinné únorové příspěvky a použijeme našetřené peníze z pokladny, museli bychom každý připlatit 1.000,- Kč. To je. myslím si docela slušná částka za šusťákovku a 100% polyesterovou soupravu, které budou navíc v ceně potištěny, ale pouze číslem hráče. (Pozn. Já dal za šusťákovku po slevě 1.500,- Kč)
Navíc nám bylo nabídnuto, že všichni členové teamu si mohou kupovat (po nahlášení mně) veškerý sortiment v prodejně Adidas v Galerii Fenix s min. 30% slevou, která se bude dále navyšovat.
Záleží tedy na Vás, zda budete chtít tisícovku do kluků investovat. Nahlašte mi (co nejdříve!!!!) buď přes internet, nebo SMS, nebo telefonicky i osobně - kdo to budete chtít. Mohli bychom to už v pohodě mít na soustředění a myslím si, že ti naši "vejlupkové" si to docela zaslouží!
P.S. Tady máte "přibližné obrázky"
CONNY

MICHAL NGUYEN končí !
Včera odpoledne mi přišla od Michala následující textová zpráva, cituji:
"Dobrý den, Už nebudu chodit hrát fotbal. Nemáme na to peníze. Nashledanou. Michal."
Nedá se nic dělat. Je to škoda a i trenér Bašta říkal: "že v něm něco je." Ale takový už je život a přejeme Michalovi jen to nejlepší. Ještě že přišel ten "TREJBI"....

200.000
PODĚKOVÁNÍ
Po zhruba 1 roce vystavení našeho webbu dnes ráno, t. j. 10. února 2009, navštívil naše stránky dvěstětisící návštěvník. Já, jako autor těchto stránek z toho mám nesmírnou radost, všem našim příznivcům i nepřiznivcům mnohokrát děkuji. Doufám, že i nadále nám zachováte věrnost!

V Novém Strašecí KONEČNĚ vítězství !!!
Naše první letošní vítězství na halovém turnaji se rodilo velice těžce. Až zlepšený výkon v druhé polovině 12-ti zápasovém maratónu, (po 1. polovině turnaje až 4. místo) kdy jsme dokázali 7x v řadě za sebou zvítězit při skóre 24:2 rozhodl o tom, že už před našim posledním zápasem jsme byli vítězi celého turnaje.
Dominik Šlajsna se navíc se s 9-ti vstřelenými góly stal Králem střelců.
Podrobnosti najdete v sekci TURNAJE, fotografie v sekci FOTOGALERIE.

PROF. DRAHOŠ TRESTNĚ STÍHÁN !!!

Profesor Drahoš je obviněn ze spáchání velmi závažného trestního činu. Podrobnosti si přečtěte v sekci BULVÁR


OPRAVDU KVALITNÍ POSILA
S radostí můžeme všem našim příznivcům oznámit, že prozatím na půlroční hostování k nám přišel z mužstva FC BOHEMIANS PRAHA 1905 velmi kvalitní hráč KAREL TREJBAL.
Již na právě proběhlém turnaji v Jičíně dokazoval, že bude velice platným hráčem pro náš team. Bude nastupovat s dresem číslo 15.
Takže CARLOS, ať se ti u nás líbí a mnoho sportovních úspěchů přeje REALIZAČNÍ TEAM
P. S. Už vše si o něm můžete přečíst ZDE stejně tak jako v sekci TURNAJE najdete hodnocení jičínského turnaje.
CONNY

HALOVÝ TURNAJ V JIČÍNĚ
31. ledna 2009
"Pro změnu" 3. místo !!!

Třetí místa snad máme předplacená !!!
Krásná hala v Jičíně dnes nezastihla náš tým v té nejlepší formě. Přestože jsme v turnaji ani jedenkrát neprohráli (!!!), nedávali jsme moc gólů a skončili jsme OPĚT "až na 3. místě".
Hodně se ovšem na této skutečnosti podílel domácí rozhodčí. V posledním utkání ve skupině proti "svému" SK Jičín nám neuznal naprosto regulérní branku Z. Švestky a ještě vyloučil za úplně obyčejný faul A. Onderku a umožnil tak domácímu týmu hrát ještě navíc 2 minuty přesilovku... HRŮZA!
Díky remíze a horšímu skóre jsme tak skončili ve skupině druzí a k očekávanému finále, s dnes naprosto excelentním AFK Slavojem Podolím, nedošlo.(Možná naštěstí!)
Koho však turnaj zastihl ve vynikající formě byl náš brankář Jakub Kondelík, který nejenže získal (pokolikáte už?) cenu pro nejlepšího brankáře, několikrát mužstvo podržel, ale hlavně vychytal rozhodující penaltu v rozstřelu o 3. místo!


HALOVÝ TURNAJ - JIČÍN
31. ledna 2009

Jak si všichni víte, v sobotu 31. ledna 2009 se zúčastníme halového turnaje v Jičíně o "POHÁR MĚSTA JIČÍNA". Letos už proběhne jeho 6. ročník. Pojedeme tradičně několika auty (návrh posádek jsem si dovolil předložit) a sraz ve Sportovním areále v Jičíně bude již v 8.00 hod., protože v 8.34 hrajeme první utkání. Z Prahy to je cca 96 km a pro majitele navigací (Drahoši!!!) - adresa je: Revoluční 863.
STARTOVNÉ: 150,- Kč; předpokládaný konec turnaje + vyhlášení: 15.30 hod.
SKUPINA - A
SKUPINA - B
OSAZENÍ AUTOMOBILŮ - NÁVRH:
SK Jičín 1898
SK Sobotka
BMW - Kuba, Míla, Conny, Tréňa
FK Chlumec n./Cidlinou
Jiskra Hořice
HYUNDAI - Adam, Fíla, Baroš, Onderka st.
FK Lomnice n./Popelkou
SK Hradec Králové
FABIA - Dan, Michal, Drahoš, Naďa
ABC Braník Praha
FKM Úpa Trutnov
CITROEN - Zdeněk, Martin, Mikeš, pí Švestková
Dukla Praha
AFK Slavoj Podolí
OCTAVIA - Kuba, Dominik R., Adam, Doležal st.

DALŠÍ ODCHOD
Jak blesk z čistého nebe přišlo rozhodnutí našeho hráče TONDY DUDKA, že s okamžitou platností končí s fotbalem!
Podle jeho maminky k tomu přispělo i to, že se vyskytly nějaké potíže se školou, Tonda se zasekl a praštil s fotbalem, i když si myslím, že to je pro něj škoda. Ale jak se říká: "Každý svého štěstí strojvůdce...."
To je v měsíci lednu už třetí hráč, který se rozhodl ukončit činnost. Jistě, všichni to byli hráči z lavičky, ale jestli to takhle půjde dál, tak nás bude tak akorát stěží do mariáše!

HAPPY BIRTHDAY!!!
Druhým "nejstarším" mužem našeho teamu je MICHAEL NGUYEN, který se svých 13-ti let dožívá právě v pondělí, 26. ledna 2009.
Přejeme mu jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti a mnoho vstřelených gólů!!!


 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

1) Rodiče, kteří byli dnes na přátelském utkání s Meteorem na ČAFCE to již slyšeli, ostatním to předkládám zde:
Přítomný člen vedení fotbalového oddílu ABC Braník pan Radan Chyba nám všem oznámil, že z důvodu uvedení hřiště s umělým povrchem do provozu je třeba, aby si klub vzal půjčku ve výši cca 6.000.000,- Kč a že na splácení tohoto úvěru se musí podílet i členové klubu.
V praxi z toho vyplývá, že půlroční členské příspěvky se zvyšují z původních 1.200,- Kč na 2.000,- Kč. Nová částka musí být zaplacena do konce ledna 2009....(No Comment!)
2) Všichni si jistě vzpomínáte, jak na našem spanilém tažení halovým turnajem v Banské Bystrici v lednu 2008, jsme všechny soupeře převálcovali včetně mužstva KAC JEDNOTA KOŠICE (5:2) a suveréně tak zvítězili.
Pořadatelé však rozhodli, že se bude hrát ještě jakési superfinále a kde jsme Košicím podlehli 1:2.
A právě tento celek se vrací ze zahraničního soustředění a trenérovi se podařilo vyjednat s ním přátelské utkání. Uskuteční se v pondělí, 16. února 2009 už od 12.00 hod. na hřišti v Šeberově. (To je u nás - HURÁ!!!) Znamená to, že sraz na hřišti bude v 11.00 hod. Můžete si už s předstihem vyjednat ve škole uvolnění. ODVETA BUDE KRUTÁ !!!
3) Přátelsky: FK Meteor Praha VIII (roč.95) - ABC Braník Praha 11:1 (6:0) - podrobnosti v sekci "Přátelská utkání"


Úspěch na Kladně

Na velmi silně obsazeném halovém turnaji na Kladně, který se konal 11.1.2009 jsme obsadili výborné 3. místo a to jen díky horšímu skóre, než mělo druhé SK Kladno.
Podrobnosti, fotografie a kompletní výsledky budou na webbu v sekci TURNAJE zítra.

ODCHOD hned dvou hráčů!

Ke dni 10. 1. 2009 se rozhodl ukončit činnost v našem oddíle Miroslav Vostřák. Jako důvod uvádí, že již zde nemá žádnou motivaci....

Naopak Donovan Whalen byl z teamu vyřazen ke dni 11. 1. 2009. Důvodem je naprostá nespolehlivost a neplnění hráčských povinností, přestože byl trenérem i vedoucím mužstva na tuto skutečnost již několikrát upozorňován.

M. VOSTŘÁK D. WHALEN

HAPPY BIRTHDAY!!!

Dne 5. 1. 2009, naopak jako první z teamu, oslavuje svoje 13-ti leté narozeniny Dominik Šlajsna.

Takže Mikeš, všechno nejlepší, mnoho sportovních úspěchů a HLAVNĚ - ať už skončí ty tvoje sebezničující pokusy na zdraví!


HAPPY BIRTHDAY!!!

Dnešního dne, t. j. 29. 12. 2008 jako poslední z teamu, oslavuje svoje 12-ti leté narozeniny Tomáš Trojan.
A na Silvestra 31. 12. 2008 zase slaví 36. narozeniny náš asistent Drahoš Dvořák.
Oběma přejeme jen to nejlepší, hodně zdraví a mnoho úspěchů ve sportovním i soukromém životě!


LOS TRENEROS
versus
"96" YELLOW
3
1
Benefiční utkání, které bylo dnes večer sehráno v Branické tělocvičně vyznělo jasně pro mužstvo "LOS TRENEROS", které nastoupilo v sestavě: Georg Van Basty, Dragutin Dworzak a George Conny. Jejich branku ucpával, překážel a různě se motal otec Onderka. Mužstvo "žlutých" rovněž nastoupilo v nejsilnější sestavě: Filip Matějka, Adam Onderka a Kuba Kondelík. Nic jim to ovšem, proti sebezničujícímu výkonu trenérů, nebylo platné.
Je pravdou, že v základní skupině dokázali proti trenérům nějaký ten bodík vybojovat, ale ve finále už prostě nestačili. Oslnivý výkon podal hlavně Van Basty, který dokázal hned v úvodu vsítit čistý hattrick a tím vlastně rozhodl o celém a jasném vítězství. Adam Onderka dokázal až v samém závěru utkání korigovat výsledek, když svému otci nasadil velmi potupné "jesle". To ale bylo ze strany "YELLOW" vše.
Znovu se ukázalo, že zkušenost, brilantní kopací technika a cit pro kombinaci přece jenom ještě dokáže přehrát dravost a rychlost mládí!
Příště se musíte chlapci ještě více snažit - jinak vyhrajete jen těžko!

ŽIVOTNÍ ÚSPĚCH DRAHOŠE DVOŘÁKA

PODROBNOSTI ČTĚTE V BULVÁRU


DOBROVOLNÝ TRÉNINK (NEPOVINNÝ)

Kdo si chce jít tento pátek, t. j. 19. 12. 2008 od 15.30 do 18.00 hod. zahrát fotbálek do branické tělocvičny, tak může přijít. Budou přítomni oba trenéři. Svou účast, či něúčast potvrďte sms CONNYMU, nebo na internet.


VIDEO Z ROUDNICE

PŘEDVÁNOČNÍ BONBÓNEK
Ještě i teď v současné době mi posíláte dotazy, co vlastně bylo na VIDEU z roudnického soustředění, které způsobilo takový rozruch v oddíle i mezi rodiči a které, myslím si, dodnes nebylo pochopeno.
Tento "filmeček" jsme totiž asi po 3 hodinách, kdy byl umístěn na webbu raději stáhli, aby nedocházelo k dalším nedorozuměním. Většina z vás ho tedy vlastně neviděla a vůbec nevěděla o co šlo. Protože si myslím, že již naprosto není aktuální a navíc ti, kteří ho tak vehementně odsuzovali jsou již v jiných oddílech (místo nás) můžete si ho pustit v plné verzi. Najdete ho v sekci ARCHIV - 3. den soustředění v Roudnici. Kdyby se ještě někdo nechal chytit (což snad už vůbec nepředpokládám) znovu opakuji že jde o SMYŠLENOU HISTORKU!


Hezké a klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2009 přeje všem našim hráčům, rodičům a příznivcům
Jirka Conny

P.S.
.....a tichou, svatou a sváteční noc

klikněte na stromeček

PROGRAM MUŽSTVA NA MĚSÍC LEDEN 2009
Na měsíc leden 2009 máme zatím připraveny (kromě pravidelných tréninků) tyto akce:
10.1.2009 - SOBOTA
09.00 hod.
METEOR PRAHA VIII - 96
UMT Štěpničná, Pha 8
18.1.2009 - NEDĚLE
14.30 hod.
VIKTORIA ŽIŽKOV - 95
UMT Xaverov
31.1.2009 - SOBOTA
???
HALOVÝ TURNAJ
JIČÍN

TROCHU SMUTNÁ ZPRÁVA
Dnes jsem úplně čirou náhodou zjistil, který anonym se skrývá pod "J" a "Já". Můžu vám všem říct, že mě trošku zabolelo u srdce, protože já osobně jsem ho měl docela rád. Stále nechápu, kde se v tom člověku bere tolik zloby a nenávisti vůči nám všem, našim klukům a hlavně proti trenérovi a mně. Jmenovat ho nebudu, koneckonců někteří z vás určitý tip měli a mají - jenže "my nesmíme ani naznačovat!"
Můžu vám jenom říct, že tenhle člověk je pro mě "mrtvý člověk" a až ho zase někdy potkám, tak mi nebude stát ani za pozdrav....
Jirka CONNY

HAPPY BIRTHDAY!!!

Dnešního dne se dožívá náš hlavní trenér, JIŘÍ BAŠTA36-ti roků. HURÁ !!! Přejeme mu všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v trenérské práci (to snad víc už ani nejde?) i v normálním životě (to snad ještě jde!)
JIŘÍ, užij si to a DÍK!Komentáře
Vše nej
Přidal Drako 2008-11-18 10:32:28 IP: 213.220.217.30
Tož tréňo i já se připojuji a přeji Ti k narozeninám vše nej


Gratulace
Přidal Kala st. 2008-11-18 11:19:33 IP: 84.42.142.199
Připojuji se s blahopřáním všeho nej. 
Ps.(Kam se jde???)

Přidal Zdena Dudková 2008-11-18 21:58:10 IP: 86.49.65.208
Také se radostně přidávam s přáními všeho nejlepšího k Vašim mladým narozeninám .Zdena.D.

Gratulace
Přidal Zdenda + Adam Nejezchlebíci 2008-11-19 18:47:02 IP: 84.42.204.115
Také my se připojujeme s přáním všeho nej k narozkám. (...zatim ještě k mladým , ale lidi klid, ještě pár let a má nás )

Gratulace
Přidal Bary 2008-11-20 14:12:48 IP: 86.49.14.235
Pane trenére všechno nejlepší k narozeninám přeje Bary.

Přidal filda 2008-11-20 15:36:03 IP: 78.102.200.122
preji vsechno nejlepsi k vasim narozeninam.mnoho uspechu a vyher

také všechno dobré
Přidal \n vagrys 2008-11-21 17:49:32 IP: 62.240.180.1
Také se připojuji a přeji vše dobré a ať to super trénuje a jezdí. 
CITY 167 tč. doma v kuchyni a oteklýma nohama 
M.Švestka

ZIMNÍ TURNAJE

Dnes Vás chci informovat, na které halové turnaje jsme zatím přihlášeni. Počet ještě zřejmě navýšíme. Vždy se jedná o jednodenní turnaj a doprava bude uskutečněna našimi soukromými automobily (Řidiči vozů pochopitelně obdrží příplatek na PHM).  Turnajů se vždy účastní KOMPLETNÍ mužstvo. (Tzn. všichni zdraví)
Jedná se o:
30. 11. 2008 - neděle - CHRUDIM
7. 12. 2008 - neděle - LITVÍNOV - přidáno
10. 1. 2009 - sobota - JABLONEC n./NISOU ZRUŠENO
31. 1. 2009 - sobota - JIČÍN
22. 2. 2009 - neděle - JILEMNICE v Podkrkonoší

Zároveň všechny hráče upozorňuji, že v pátek trénink začíná v 15:30 hod. (sraz v Braníku v 15:00 hod.) a poslední mistrovské utkání VENKU na ČAFC v neděli od 10:15 hod. (sraz v 9:15 hod.)


pro Connyho
Přidal Jana Kl. 2008-11-06 17:20:22 IP: 88.103.20.111
Díky moc za info. J.Kl.
otázečka
Přidal \n vagrys 2008-11-08 00:57:01 IP: 62.240.180.1
Co takhle nějaká Bratislava?, ta by se nenašla? 
Jinak také děkujeme za info. 
Švestky starší
pro Connyho
Přidal Kala st. 2008-11-08 18:14:34 IP: 78.102.37.95
Dobrý večer,co takhle nějaké Šardice by se nenašli. Třeba ????????? 
Děkuji za info.

PODĚKOVÁNÍ
Dnes, 2. 11. 2008 v 9.47 hod. navštívil náš webb STOTISÍCÍ NÁVŠTĚVNÍK !!!
Je to skoro až k neuvěření, ale průměrná měsíční návštěvnost našich stránek od ledna letošního roku činí vynikajících 10.000 návštěvníků.
Chci proto všem našim příznivcům moc poděkovat a požádat je o zachování přízně. Ještě do vánoc chci předložit zbrusu novou variantu stránek, která bude, doufám graficky i co se týká ovládání, na mnohem vyšší úrovni.
Tak se těšte!
P.S. Dnes byla zodpovězena i otázka, ve které se mnou dotčeně polemizoval (viz článek: "Sparťanské 97 nám dali bůra") pan Jiří Žáček, který mě napadal, že pořadí "nejlepších 98" zřejmě určuje pouze a jen pan Kondelík.
Na Strahově ovšem v dnešním derby vyhrála Slavia 1:0 a potvrdila tak moji hypotézu. Navíc nás tento výsledek vyšvihl zpět do čela tabulky Pražského přeboru, z čehož mám upřímnou radost!
Takže velké díky, malí, šikovní a nejlepší z "98" Slávisti !!!
švestky
Přidal \n vagrys 2008-11-03 07:19:15 IP: 90.176.151.226
Ti stotisící jsme byli my - já a Mates - jaká je odměna?


pro švestky
Přidal conny 2008-11-03 09:39:32 IP: 213.220.240.78
Odměna je sladká - ale pro mě! Můžeš mi, Martine, příště koupit pivko!


CONNY Pane Bože - to je hrubek

Přidal D.W.J 2008-11-06 14:03:17 IP: 88.102.97.191
No,nevím,ale neměli by jste se chlubit cizím peřím.Vyhrála nad Spartou Slavie,nebo se mýlím?To že jste zatím včele tabulky Vám přeji,ale ruku na srdce,dlouho Vám to nevydrží a na konci sezony uvidíme.To utkání Sparta-Slavia jsem vyděl a musím přiznat,že Slavia byla bojovnější,ale jen o kousek.Bojovalo se hlavně ve středu pole a šance měli mužstva tak dvě až tři (100%).Slavia dala v podstatě gól se štěstím a to proto,že na tu střelu Sparťanský brankář nedosáhl.Slavia vyhrála,dobře,ale po jaké době?! Vy vaříte polévku z jednoho peříčka a už by jste ji nejraději snědli.Řeknu to slušně - Jste divný!!! Pa Váš D.W.J

Přidal D.W.J. 2008-11-06 14:30:08 IP: 88.102.97.191
P.S. 
Myslel jsem,že jste Braník 96.Nečekal jsem že fandíte každému kdo porazí Spartu.Je vidět,že Sparta ročník 1998 je velmi kvalitní tým a že budí u soupeřů byť o rok či dva starší velmi veliký respekt.Hlavně ne Sparta to je asi vaše heslo.To aby si dal člověk na Braníku pozor aby nezakopl a neupadl aby si supové nemyslely že se jim kácí lehce nabytá kořist k zemi. 
Pa pa pa Váš D.W.J.

pro pana anonyma D.W.J.
Přidal conny 2008-11-06 20:01:57 IP: 81.31.6.78 Nevidím nic špatného na tom, že jsem projevil radost nad tím, že jsme opět první v tabulce.  
Každý někdy klopýtne, my např. se Spartou a Motorletem - tak se to srovnává a je vidět, že ten, kdo má nejstabilnější výsledky je holt první. S tím nic nenaděláte!  
Ale protože "jsem ujetej na češtinu" jak už mi tady někdo říkal, radši udělejte něco s ní, když už tady používáte taková vzletná přirovnání (supové nemyslely - pane kolego, měkké "i" - učivo 5. třídy, polepšete se!) 
P. S. Na jaře to Spartě vrátíme i s úroky!

Přidal D.W.J. 2008-11-07 09:21:10 IP: 88.102.97.191
Nevadí projevená radost že jste opět první v tabulce,ale ten způsob byl trošku divný.A nebo jsem to špatně pochopil a to spíš ,protože jsem udělal hrubku v y-i.Co se toho týče já jsem netvrdil že jsem génius přes češtinu a nebo že se nepřeklepnu a navíc nevidím důvod to po sobě číst..-já se v tom NEVYŽÍVÁM !Mě jen vadil ten způsob vyjádření. 
Takže teď ke Spartě a Vašemu vracení.Budete to mít hrozně těžké,protože pokud si to dobře pamatuji tak Sparta ročník 98 dva roky za sebou vyhrála a jela na mistrovství ČR. 
Hodně štěstí,ale upřímně si myslím,že Sparta neřekla své poslední slovo a že to vyhraje. 
Pa pa D:W:J: 
P.S. Je vidět že se rád oháníte pravopisem když už nevíte jak by jste reagoval na poslaná vyjádření druhých.

Přidal D.W.J 2008-11-07 09:23:00 IP: 88.102.97.191 D.W.J. 
SUPOVÉ NEMYSLELY - natvrdlý sopové,tak tvrdý Ý

Přidal D.W.J. 2008-11-07 09:25:40 IP: 88.102.97.191
OPRAVA PŘEKLEPU PRO ČEŠTINÁŘE 
SUPOVÉ NEMYSLELY - natvrdlý supové,tak tvrdý Ý

pro D.W.J.
Přidal conny 2008-11-07 10:46:35 IP: 213.220.240.69
Kluci, kteří hrají v tomto týmu, zatím každou soutěž pod vedením trenéra Bašty VYHRÁLI!  
Na Mistrovství republiky starších přípravek jsme byli také v roce 2007 (viz. HISTORIE) když jsme vyhráli přebor Prahy právě před Spartou 97. A kluci, kteří přišli ze Sparty Krč, tak těch soutěží nepřetržitě za sebou vyhráli už 5. A nemyslete si, že kolem našeho mužstva nekrouží Vaši oblíbení "SUPOVÉ" ze Sparty, Slávie, Bohemky a Motorletu a nelákají naše kluky do svých mužstev. MY ALE MÁME JEŠTĚ ČAS a moc nás baví tyto mužstva porážet, i když musím přiznat, letos se nám to tolik nedaří - ale přijde jaro!!!  
P.S. Co se týká překlepů: můžete se překlepnout třeba mezi písmeny "A" a "S" (ty jsou vedle sebe), ale tvrdé "Y" je na klávesnici vlevo a měkké "I" vpravo Tak to asi nebude o překlepu, ale o něčem jiném! 
Zdraví Conny

Přidal D.W.J. 2008-11-07 22:42:59 IP: 88.102.97.191
Podruhé píši,že jsem nikdy netvrdil že jsem v češtině génius.Ale nejde přeci o Y - I ,ale o to co kdo Vám napíše na Vaše články.Je vidět že nesnesete jiný názor než je ten Váš a když už nevíte co tak se točíte na češtině - což není jen u mne.Tudíž se mějte ale Vaše stránky už asi nenavštívím a už vůbec sem nebudu nic psát.On si obrázek už stejně každý o Vás udělal.Klukům přeji mnoho úspěchů a třeba i nad Spartou,pokud si to vybojují a zaslouží svým výkonem.Ale s Vámi Pane je debata o ničem, na to divný léky neexistují. 
Pa a šáteček D.W.J

D.W.J.
Přidal \n vagrys 2008-11-08 00:37:53 IP: 62.240.180.1
Vážený D.W.J., ještě prosím vynechat ve Vašem textu: ...Vaše stránky už asi nenavštívím a už vůbec sem nebudu nic psát..., to maličké, ale velmi podstatné slůvko "asi", abych tuto Vaší rozlučku mohl brát jako skutečnost, protože mně nebaví číst pokusy o seberealizaci nějakého, nebo nějaké D.W.J. 
Takže pápá a šáteček? M.Švestka - samozřejmě starší

pro D.W.J.
Přidal conny 2008-11-08 10:47:27 IP: 81.31.6.78 Tak to jsem opravdu zoufalej, že naše stránky už ASI nenavštívíte. Určitě kvůli tomu nebudu alespoň 14 dní spát!!!

NOVÉ POSILY

Dnešním dnem jsou oficiálně zařazeni do našeho mužstva dvě nové posily: Michael NGUYEN a Donovan WHALEN. Oběma přejeme mnoho štěstí a úspěchů!

M. NGUYEN D. WHALEN

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STARÉ SPLAVY 2008
7. DEN - SOBOTA

23. 8. 2008
Ze včerejšího opékání buřtů, které proběhlo společně s ženským teamem Baníku Mořina vám předkládáme pár fotek, které vyrobil Drahoš.
Některá děvčata byla docela pohledná, což místní "Casanovové" (zvláště pak Šlajsna, Kalaš, Klégr a Ruta) velmi ocenili a počítám tak za 2 roky budeme mít těžkou honičku. Koneckonců ten věkový rozdíl mezi našimi hráči a hráčkami Mořiny nebyl zas tak obrovský. Holkám bylo tak mezi 17-ti až 19-ti roky.
Dnes dopoledne jsme chtěli hrát nohejbal, ale včerejší noční "přívalák" nám obě hřiště zatopil. Tak jsme alespoň dohráli ten turnaj v pingpongu.
Tady jsou VÝSLEDKY:
1.
Conny
7.
Miloslav Klégr
13.
Jakub Kondelík
2.
Martin Švestka
7.
Drahoslav Dvořák
13.
Miroslav Vostřák
3.
Petr Kalaš
9.
Dominik Šlajsna
13.
Adam Onderka
4.
Filip Matějka
9.
Tomáš Trojan
16.
Dan Dvořák
5.
Zdeněk Švestka
9.
Antonín Dudek
17.
Dominik Ruta
5.
Jiří Bašta (odstoupil z turnaje)
12.
Jakub Doležal
18.
Adam Nejezchleba
Díky
Přidal Jana Kl. 2008-08-23 15:27:17 IP: 84.42.186.183
Ještě jednou veliké díky "nejstatečnějším rytířům" Georgovi von Baschta, Dragutinovi Dworzackovi a siru Georgovi Connymu za týdenní péči o mého syna. Jako vždy přijel totálně nadšen. 
Jana
Přidal Rutˇáci 2008-08-23 19:42:40 IP: 78.136.155.33
Moc všem děkujeme, kteří se starali o našeho Domču a jak tvrdí, že se těší ve středu na zápas a na kluky,z toho plyne,že se mu na soustředění líbilo Díky Jana a Roman
Přidal Zdena Dudková 2008-08-25 00:30:30 IP: 86.49.65.208
Také od Dudků, velké poděkování, všem srdečným dospělákům za nesmírnou starostlivost o všechna naše" bejbata" Tony říkal, že sice chvilkama myslel, že asi chcípne, ale že to bylo "úplně nejvíc skvělý" Díky moc Z.D

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STARÉ SPLAVY 2008
6. DEN - PÁTEK

22. 8. 2008
Několika snímky se ještě vracíme ke včerejší "trestné výpravě" na Bezděz. V polovině trasy výstupu trenér vyměknul a povolil hráčům, aby se sami rozhodli, kdo s ním společně vystoupí na vrchol a docílí tak zdolání hradu Bezděz.
To všem byla velká chyba, protože 75% mužstva se okamžitě rozhodla vrátit se do výchozího tábora.
S trenérem zůstali pouze 4 hrdinové, kteří cíle dosáhli a odměna od trenéra byla sladká. Trošku smůly bylo ale v tom, že ke branám dorazili 17 minut po zavírací hodině, takže veškerá snaha byla marná.....
Toto jsou ti 4 stateční: Dan Dvořák, Míla Klégr, Míra Vostřák a trenérův syn Vojta.
Po snídani jsme odjeli na kolech na předposlední trénink, který byl veden v duchu: "Včera lehko na bojišti, dnes těžko na cvičišti!" Jak mi trenér sdělil, tak včerejší vypuštění zápasu je prý pro něj srovnatelné s nechvalně známým debaklem na Slavii letos na jaře.
"Nechtěli jste běhat včera při zápase, tak budete běhat dnes při tréninku" - to jsou slova trenéra Bašty.
K obědu dnes byl holandský řízek s brambory, k večeři vepřová kýta na smetaně s knedlíkem. Dnes také máme závěrečný táborák spojený s opékáním buřtů.
No, a zítra po 13. hodině se na vás těšíme a můžete si svoje dárečky odvézt. Prosím, abyste nejezdili dříve, protože závěrečný oběd máme od 12.30 hod. Zároveň Vás prosím, abyste ani nejezdili pozdě - max. do 13.30 hod.
Děkuje
Jirka CONNY Kondelík
Přidal Zdena Dudková 2008-08-22 19:54:09 IP: 86.49.65.208
Tak to máme po rodinném výletě, nedostanu už Tonyho ani k úpatí Bezdězu  
Hezky si užijte poslední večer Z.D.
Přidal Zdenda N. 2008-08-23 08:24:14 IP: 86.49.67.224
Jiřiku, děkujeme za krásné reportáže z každodenního života na soustředku, měli jsme perfektní přehled co se u vás dějě. Teď už jen ve zdraví přežít zbytek a s pozdravem, ,,sportu zdar a fotbalu zvlášť", se těšíme na viděnou v Praze. Pozdrav a dík všem.
pro Zdendu
Přidal CONNY 2008-08-23 09:26:21 IP: 217.77.165.54
Zdendo, nemáš zač. Je to s nimi někdy dost hustý, ale my to máme rádi - a to myslím, že mohu mluvit za Jirku i Drahoše!

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STARÉ SPLAVY 2008
5. DEN - ČTVRTEK

21. 8. 2008
Dnes dopoledne, hned po snídani, jsme se chystali zdeptat dalšího soupeře - velmi kvalitní divizní mužstvo FK Ústí n./Labem. Dopadlo to ovšem trošku jinak, než jsme si představovali. Více o utkání se dočtete v komentáři.
Cesta zpět ze zápasu byla poměrně dramatická: Míra Vostřák, asi vysílen, sjel a spadl do příkopu (bez následků na zdraví) a u Tondy Dudka se zřejmě projevila věštba jeho matky, protože píchnul.
Po velice dobrém obědě (Debrecínský guláš s těstovinami) trenér Bašta usoudil, že toho hoši mají už dost a rozhodl se vyrazit na kolech na Bezděz. To však byla mnohem větší pomsta (dle vyprávění účastníků zájezdu) než ten nejtvrdší trénink. Drahoš Dvořák už má kolem hlavy svatozář, protože Baroš opět přetrhl třikrát (!!!) řetěz. Nakonec to vzdal a došel s ním zbytek cesty pěšky. K večeři bylo pečené kuře s bramborem.
Zařadil jsem na webb pár fotek z hradu a také jsou již v sekci TEAM BRANÍK fungl-nové fotky hráčů a foto celého teamu. Tak snad se vám to bude líbit - jsou to opravdu velcí fešáci. Na úplně nových videoportrétech pracujeme - bude to BOMBA!

ABC BRANÍK
PRAHA

3:6
(2:4)

FK
ÚSTÍ nad Labem

Do utkání s velmi silným mužstvem z Ústí jsme vstoupili famózně: Naše rozehrávka, Zdeněk Švestka poslal přesný centr na hlavu (!) Dominika Šlajsny a ve 27. vteřině utkání jsme vedli 1:0. Na stopkách jsem měl 1:38 a Zdeněk Švestka po sprintu přes celé hřiště zakončoval lobem "ala Karel Poborský" a bylo to 2:0. To však bylo z naší strany dnes prakticky vše.
Ústečtí se otřepali a zasazovali nám brejky jeden úder za druhým. V našem týmu prakticky nikdo nezaslouží pochvalu, možná maličkatou Dominik Ruta. Vázla kombinace a ukázalo se, že vůbec nejsme zvyklí na to, že v tlaku nebyl soupeř, ale my. Jak byl včera vynikající Dan Dvořák, tak dnes byl přímo tragický (šly přes něj 3 góly). Včera hvězdný F. Matějka dnes neviditelný, A. Onderka byl zase pobrkaný jak "za mlada" - nezískal a nepřihrál jediný míč a brankář J. Kondelík mužstvo vůbec nepodržel. D. Šlajsna nedal 3 vyložené tutovky, když běžel naprosto sám, nikým neobtěžován proti brankáři.
P. Kalaš a M. Švestka proti včerejšku poloviční, Z. Švestka se snažil, v prvním poločase si ale poranil kotník a bylo vymalováno. M. Klégr, J. Doležal a T. Trojan pomalí a naprosto bez zájmu o hru. Náhradníci A. Dudek, M. Vostřák a A. Nejezchleba proti takovému soupeři, jakým bylo dnes Ústí, nemají ani tu nejmenší šanci něco vytvořit.
Poločas skončil 2:4, když soupeř čtyřmi ranami do černého zcela otočil zápas, který se možná ze začátku našim borcům jevil jako "procházka růžovým sadem", ale opak byl pravdou.
Ve 37. minutě vsítil sice Tomáš Trojan, podle mě, naprosto náhodný gól a snížil na 3:4. Kdo by si v tu chvíli naivně myslel, že zápas ještě můžeme zvrátit, tak ten se velice mýlil. Soupeř nám totiž v krátkém časovém období zasadil další dvě rány, které již byly smrtelné.
Závěrem musím konstatovat, že mužstvo Ústí je bezesporu jedním z nejsilnějších mužstev, se kterými jsme hráli. Nabízí se však otázka, jak by zápas vypadal, kdyby místo nás, byli Ústečtí v plné tréninkové zátěži. Je docela možné, že by všechno vypadalo zcela jinak...
SESTAVA - stejná jako včera
BRANKY: Šlajsna, Z. Švestka a Trojan


LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STARÉ SPLAVY 2008
4. DEN - STŘEDA

20. 8. 2008
Ze včerejška vám dlužím fotky z Mácháče, tak je tady máte. Dnešní dopolední trénink pojal trenér Bašta velmi netradičně, což se mu může pěkně vymstít. Konečně přečtěte si v BULVÁRU.
K obědu byla výborná gulášová polévka a uzené maso s bramborovou kaší. Po poledním klidu jsme se vydali vyrábět oficiální fotky a videoklipy našeho mužstva pro podzim 2008. Tak snad se povedly. Až budu mít chvilku, tak je umístím na webb.
No a večer v 18.30 hod. nás čekalo první přátelské utkání:

ABC BRANÍK
PRAHA

7:3
(2:2)

FK
LITOMĚŘICE

Účastník krajského přeboru mladších žáků na nás vyrukoval dosti "zvostra" a než se naši panáčkové rozkoukali tak již v 35. vteřině utkání lovil Kuba míč ze své sítě. Byl to sice gól z jasného ofsajdu, ale rozhodčí utkání, pan Drahoslav Dvořák jej uznal.
Hned ve 2. minutě ale odpověděl Filip Matějka, který po rohovém kopu hlavou srovnal stav utkání na 1:1. V 5. minutě však následoval další brejk hostů a proti dvěma hráčům byl Kuba bezmocný. Znovu jsme tedy prohrávali.
V 15. minutě, opět po rohu dal Filip Matějka už svůj druhý gól, tentokrát nohou a znovu vyrovnal. O 10 minut později se vyznamenal náš gólman Kuba Kondelík, když zlikvidoval blafák uniknivšímu útočníkovi hostí. Začínali jsme mít značně navrch, ale další góly zatím nepřicházely.
Ve druhém poločase se na hřišti objevilo nové mužstvo. Již v 33. minutě po pěkné nahrávce Dominika Ruty jsme se poprvé v utkání dostali do vedení brankou Adama Onderky a o 2 minuty po proniknutí Filipa Matějky zvyšoval, i když nadvakrát, na 4:2 Tomáš Trojan.
Naše hra se začínala podobat exhibici a soupeř byl pod velikým tlakem, i když byli na hřišti hráči z lavičky. Ve 43. minutě pěkně pronikl po křídle Zdeněk Švestka a jeho nahrávka na Dominika Šlajsnu znamenala náš pátý gól. O 5 minut později pronikl do vápna samostatně jeden z nejlepších hráčů na hřišti Filip Matějka a následující dorážka Miroslava Vostřáka znamenala, že vedeme již 6:2.
Vynikající práci dnes rovněž odvedl Dan Dvořák a jeho sólová akce zakončená bombou pod břevno byla naším posledním, sedmým gólem.
V poslední minutě, již bez koncentrace jsme dovolili soupeři snížit ušmudlaným gólem z rohu na konečných 7:3.
Takže hoši, na začátek dost dobrý, zvláště druhý poločas.

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Dominik Ruta, Petr Kalaš, Martin Švestka, Dan Dvořák - Adam Onderka, Míla Klégr, Filip Matějka, Zdeněk Švestka - Dominik Šlajsna, Tomáš Trojan - Jakub Doležal, Antonín Dudek, Miroslav Vostřák, Adam Nejezchleba
BRANKY: 2 - Matějka, 1 - Onderka, Trojan, Šlajsna, Vostřák, Dvořák

Přidal Zdena Dudková 2008-08-20 21:21:39 IP: 86.49.65.208
Velké pděkování za boží zprávy na stránkách, vážně to nemá chybu !!! 
Šestý smysl matky mne vybízí k otázce, neskrývá-li se náhodou pod přezdívkou smolař \"Baroš\", Tonda Dudek? Měli jsme hvězdný příjezd na soustředění a pokud se jedná o jakoukoliv kalamitu, nebíváme daleko, tak jen jestli zlonený řetěz , patřil k našim neplánovaným estrádním vystoupením Pokud ano, děkuji za duchovní podporu, mého stresy zatíženého synka a super-servis kola  
Všem přeji krásné dny a posílám pusu Tondovi ( určitě za to bude moooc rád ) Z.Dudková

Přidal Zdenda N. 2008-08-20 22:07:30 IP: 86.49.67.224
No už se těšíme na reportáž a fota z prvního zápasu. Doufáme že se po tak výborné stravě vejdete do dresů????? (o našeho Adama se samozřejmě nebojím) Všechny zdravíme a držte se....

pro paní Dudkovou a pana Nejezchlebu
Přidal CONNY 2008-08-20 22:19:02 IP: 217.77.165.36
1) Paní Zdeno, klídek - BAROŠ je Tomáš Trojan 
2) Zdendo, jak má ten chudák Adam pořádně hrát, když nemá pořádné kopačky!??  
"Turfy" jsou na trávě opravdu na h.....

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STARÉ SPLAVY 2008
3. DEN - ÚTERÝ

19. 8. 2008
Abych Vás všechny příliš nevystrašil s těmi koly. Těch 7 km jezdíme asi 3/4 hodiny, takže se můžeme "kochat pohledem" na krásné scenérie a "panorámata" Máchova kraje a žádná dramata z vysílení se nekonají.
Dnes byla sladká snídaně, pak samozřejmě dopolední trénink a k obědu "riziko". Večer nás ovšem čeká vepřový řízek s bramborem. O volných chvílích jsme rozjeli ping-pongový turnaj za účasti všech hráčů i trenérů. O výsledcích budeme informovat.
Dnes se k nám ve 13 hodin připojil poslední hráč mužstva Dominik Šlajsna, který si prý v předvečer odjezdu vrazil nějaký klacek do nohy. Tak uvidíme, jak na tom bude.
Odpoledne jsme vynechali trénink a vyrazili se vykoupat na Mácháč, kde si všichni pěkně zablbli. Zítra budeme provádět nové focení mužstva a v 18.30 hod. nás čeká první přátelák s Litoměřicemi.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STARÉ SPLAVY 2008
2. DEN - PONDĚLÍ

18. 8. 2008
Dnes po snídani jsme opět vyrazili na kolech (i s Barošem a opraveným kolem) do nedalekého Jestřebí. I když NEDALEKÉHO, bych já po dnešním osobním absolvování přesunu, zrovna netvrdil. Cesta sice vede lesem, je to po rovině, ale každopádně to je 7 km. A naši borci ji denně absolvují 4x, což činí poctivých 28 km - a to je docela slušná porce! Ale ta fyzička - to bude něco.
K obědu byly zapečené těstoviny, pak následoval polední klid na lůžku a v 15.30 zase do práce na odpolední trénink. Počasí nám stále přeje, noci jsou sice chladné, takže, jak pravil Limonádový Joe: "musíme si vzít teplé prádlo" a pohoda. Kluci ale říkali, že jim zima vůbec není.
K večeří byla rajská, takže se opět všichni přežrali a večerka bude dříve, neb Míla Klégr vyrobil nějaký průser a pykat musejí všichni - "Jeden tým, jeden muž" - znáte to.
Díky za info!
Přidal Jana Kl. 2008-08-18 18:53:27 IP: 88.103.20.111
Tak ti Conny děkuji za info, přeji hezké počasí a pevné nervy.  
J.Kl. 

Přidal Zdenda N. 2008-08-18 22:31:58 IP: 86.49.67.224
Tak chlapi doufám, že nám tam toho našeho "hubeňoura" trochu vykrmíte , prosíme dvojté porce. Jinak díky za zprávy a všechny zdravíme. Zpráva pro mojeho navigátora Drahoše : byl to přesně ten sjezd (z dálnice) jak jsi komentoval ,,tady jsme možná měli sjet",ale to už jsme ho míjeli 130kmtrovou rychlostí.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STARÉ SPLAVY 2008
1. DEN - NEDĚLE - PŘÍJEZD

17. 8. 2008
Po vašem odjezdu se kluci ještě stačili ubytovat a pak už "hurá na trénink". Cesta byla ovšem dramatická, protože smolař Baroš při měnění rychlostí přetrhl řetěz.
Obětoval se sám velký trenér a polovinu cesty (tedy asi 3 km) s ním šel pěšky, takže dorazili jen tak tak na konec tréninku.
Nicméně první fanynky již dorazily. (viz foto) Nyní mu kolo Drahoš spravuje, tak snad se mu to podaří, aby Tom nemusel na trénink běhat. Došlo i k obligátnímu měření a vážení a výsledky máte ZDE
K večeři byly moravské vrabce s bramborovým knedlíkem, tak se kluci nadlábli a všem velice chutnalo.
Držte nám moc palce, aby vydrželo počasí a bylo jako dnes.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STARÉ SPLAVY 2008
BRANIČTÍ RYTÍŘI
Poslyšte poslední starou pověst a její proroctví, jež pověděl slepý mládenec králi Karlovi žehnané paměti:
Hle, hřiště Braníku v hávu tmavého smogu, jenž splývá po celé ploše. Široko daleko je patrno ohlas jeho a v okolí často k němu pátravě vzhlížejí. Věští chmurami zahalené zlé povětří, promodrává-li se jasně, slibuje jistý a tvrdý čas.
Ale pod hřištěm, dřímají vyzbrojení fotbalisté - rytíři, "baštovo vojsko", dřímají a čekají, až nastane den, kdy bude potřeba jejich pomoci, až budou do boje fotbalového povoláni.
Hned vedle hřiště Braníku, ve východním kraji svahuje skála v podobě lomeného oblouku. Tam je vchod do podzemí, tam také prýští pramen. Z něho se napájejí a osvěžují braničtí rytíři, když za čas jednou za svitu měsíce vyjdou z podzemí zatrénovat si na palouk mezi hřišti. Za takové noci zaléhá do okolí temné dunění fotbalových míčů, ztlumené bojové výkřiky i nářek nakopnutých. K ránu zase rázem vše utichne. Rytíři, trenéři i vedoucí pak zmizí v tajemném podzemí. Jen na palouce zůstává památka po nočním tuhém fotbalovém boji.
Ale tomu již dávno - Braník uzamčen, vážně, až zachmuřeně shlíží na osamělou, od světa odlehlou krajinu, a jako by trud teskné dumy na něm a všude kol spočíval. Baštovo vojsko spí. Ještě není čas, aby vstalo. To bude ve chvíli největšího nebezpečenství, až se nekvalifikujeme na Mistrovství světa 2010.
Tenkráte budou viděna znamení: uschnou vrcholy stromů v branickém lese, na temeni hory se zazelená starý uschlý dub a pramen u skály se tak rozvodní, že se bystřící dolů povalí. Tu pak se strhne veliká a krvavá fotbalová bitva na hřišti v Braníku. U něhož se starý uschlý strom před bitvou zazelená, naplní se potoky prolité krve. I bude pláč a veliké zkormoucení pro ten zoufalý boj, ale Čechové se proti silnějšímu nepříteli hrdinsky bránit budou. V rozhodnou chvíli se Braník otevře, rytíři v plné výstroji vyhrnou se z podzemí a svatý Bašta, jeda na bílém koni v novém dresu, je povede na pomoc Čechům.
Nepřítel náhlým strachem obklíčen a jako zmámen bude ku SEMI Kačerovu prchat a tam pak bude hrozný ten boj dobojován. Tu svatý Bašta na bílém koni, v novém dresu a s klubovou korouhví v ruce Čechy povede a cizozemce a všechny nepřátele Českého fotbalu ze země vyžene. A svatý Dragutin, opat branický s berlou a policejní plácačkou, bude mu pomáhat.
Pak nastane svatý pokoj a země česká si od nepřátel fotbalu odpočine. Mnoho Čechů bude sic za těch bojů vyloučeno, ba i zraněno, ale ti, kteří zůstanou, budou fotbaloví reci celí.

Toliko Alois Jirásek ve "Starých pověstech českých"

P.S. Nicméně si myslím, že braničtí rytíři by nemuseli čekat na to, až se nekvalifikujeme na Mistrovství světa. Mohli totiž už vyjet hned po letošním EURU! Zatím vyrážejí pouze na soustředění do Starých Splavů.

DALŠÍ NEČEKANÝ ODCHOD
Jak už jste určitě pochopili z předchozího článku "Slovo trenéra", rozhodl se, dle Damiánova vzoru, opustit náš team poslední kmenový hráč ABC Braník Jakub Káš.
Chci mu touto cestou popřát v novém klubu AFK Slavoj Podolí, kam odchází na půlroční hostování, mnoho úspěchů a poděkovat za kvalitní práci, kterou vždy odváděl v našem mužstvu.

Kubo, měj se a třeba ještě někdy...
Conny
Jen to nej
Přidal Drako 2008-06-28 20:12:37 IP: 77.48.60.51
Kubo, ať se ti daří a dávej tam na toho Damiho bacha.
poděkování
Přidal Kašička 2008-06-29 10:28:04 IP: 84.42.170.170
Děkuji za přání a zároveň vám přeji aby se vám dařilo jako předchozí dvě sezóny.

SLOVO TRENÉRA
Jak jsem se doslechl, tak v poslední době probíhají po Braníku různé fámy a šumy o mé další činnosti v mužstvu.
Rozhodl jsem se podat vám vysvětlení a toto je moje závazné prohlášení:
1) Prioritou mojí trenérské činnosti je minimálně na 1 rok vedení mužstva ABC Braník Praha 96. Absolvuji s ním soustředění, podzimní a jarní část soutěže (Pražského přeboru), turnaje, různá přátelská utkání s nejkvalitnějšími soupeři a pochopitelně 3x týdně pravidelné tréninky.
2) Moje účinkování v FK Slavoj Vyšehrad (starší dorost) bude koordinováno a naplánováno tak, aby v žádném případě nenarušilo moji činnost v Braníku.

 
3) Velice mě proto překvapila reakce pana Káše, který mi dnes večer oznámil, že s Kubou odcházejí do Podolí, protože přesně ví, jak nebudu nic stíhat, nebudu chodit na tréninky a kluci z Braníka budou odstaveni na druhé koleji. Překvapilo mě to hlavně i proto, že na minulém víkendu při Moravia Cupu měl pro mě jen slova chvály a obdivu. Tak to je pro mě silná káva a vůbec se mi to nelíbí!
Ještě teď mám v živé paměti hysterické vystoupení p. Káše na jarním soustředění v Roudnici, kdy nás silně podezíral, že chceme odejít do Podolí.
No a dnes se situace obrátila, my všichni zůstáváme a do Podolí utíkají Kášové a Farkašové. A není v tom odchodu tak trochu obrovská ctižádost rodičů?
Závěrem vám všem chci říct, abyste nepanikařili, protože se opravdu nic neděje. A snad už jsme něco s tímto mužstvem dokázali a ještě dokážeme!
Jiří Bašta
hlavní trenér, v. r.
Přidal Monika Farkašová 2008-06-27 20:11:11 IP: 89.24.33.198
Kdyby jsme byli ctižádostiví, tak jsme odešli do jiného klubu než do Podolí.Měla jsem pocit že jsme se rozešli v klidu a nevím proč půlročnímu hostování říkáte útěk. Možná měli 96 vědět první, že budete trénovat i jinde, nemuseli vzniknout fámy!

Slova chvály a obdivu mám stále.
Přidal Káš nejstarší 2008-06-27 20:59:10 IP: 84.42.170.170
K tomu co kluky naučil a jak podle mého laického názoru rozumí fotbalu mám slova obdivu stále. Rozhodování o odchodu nebylo jednoduché a bylo to především rozhodování Jakuba a nikoliv rozhodování \" ctižádostivých \" rodičů. Jistě zde sehrálo roli i dlouholeté kamarádství s Damiánem, společná škola ap. 
Přesto byl Jakub i po odchodu Damiho odhodlán zůstat v Braníku s partou kluků a trenérem Baštou, protože si je moc dobře vědom toho, co vše ho trenér naučil. Když jsem se ale včera zcela náhodně dozvěděl na Braníku s úst p. Wolfa, že trenér Bašta bude také trénovat starší dorost Vyšehradu zareagoval jsem, jak je mým zvykem \"hystericky\" a sám usoudil, že i když si trenér v dobré víře a plným právem myslí opak, nemůže dlouhodobě toto stíhat. Samozřejmě se mohu mýlit, ale přesto jsem Jakubovi řekl svůj názor a on svoje rozhodnutí přehodnotil. Z mojí, ani Jakubovi strany v tom není ani nic osobního ani namyšleného ( ostatně není moc na co ), ale jedná se o čistě pragmatické rozhodnutí . Celému kolektivu 96 ABC Braník přeji jen vše dobré a úspěšnou sezónu. Mrzí mě, že Vám ostatním rodičům a Jakub klukům z mužstva jsme toto neřekli osobně, ale jde opravdu o včerejší a dneškem potvrzené rozhodnutí.
Karel Káš a Kašička.

pro Kášovce
Přidal CONNY 2008-06-27 21:29:12 IP: 81.31.6.78
Tak už tady z Braníka nezůstal kámen na kameni. Jestli by se to nemělo jmenovat SPARTAK BOHEMIANS? Budete mi oba scházet a myslím si že: "Neděláš dobře, Jaromíre!" 
Ale každý svého štěstí "strojvůdce", že?

Inu tak
Přidal Káš nejstarší 2008-06-27 22:11:32 IP: 84.42.170.170
Já tedy doufám, že Ti scházet nebudu, a že svedeme další mnohé Daviscupové bitvy. Spartak Bohemians je dost dobrý.

Karlovi K.
Přidal Jana Kl. 2008-06-28 00:11:40 IP: 84.42.186.183
Já tedy tomu nějak moc nerozumím. Vím, že se na fotbale moc nezdržuji, ale beru za "bernou" to, co je zde napsáno, a tak mi tvé argumenty připadají trochu "laciné" a nefér (nefér hlavně ke všem, kteří se na Braníku o kluky "96" starají). Rozhodnutí učiněné z hodiny na hodinu bych dokázala pochopit u člověka, které mu je patnáct, možná dvacet. Ale v našem věku??? A ještě celou situaci uvést tím, že jsi se náhodně dozvěděl...., usoudil.... a .....přehodnotil. A co se třeba zeptat? Diskutovat? Neodsuzuji vaši volbu, ale formu jakou byla učiněna. I tak přeji hodně štěstí. J.

Přidal Drako 2008-06-28 20:10:27 IP: 77.48.60.51
My zůstáváme a věříme, že ještě toho spoustu dokážeme. 
Co bude za rok....tóóó je ještě dlooouuuhhhháááá doba.  
Jinak odchovším přeji jen to nejlepší. 
P. S. Jsou to, ale paradoxy  
P.S. S. Všem přeji krásné a pohodové prázdniny.
ALE, ALE ?!!?
Přidal \n nejstarší švestka 2008-06-30 09:19:40 IP: 62.141.2.8
Po dlouhé době jsem se dostal k internetu, a copak to nevidím? 
To jsou věci, to jsou ale věci. Ti co jste s prominutím nejvíce remcali 
o nechání někoho ve štychu a o odchodu právě do Podolí, 
jdete teď do toho Podolí skutečně? Jasně, je tedy možné, že jste tedy tenkrát 
fakt nepochopili vtípek, ale tohle se jako vtípek ani netváří, sakra!! ( samozřejmě, 
že nemyslím Vaše kluky, ti určitě teď v tomhle věku zřejmě nedohlédnou dál 
než do prázdnin, a říkat, že Kuba něco přehodnotil?, to je jen výmluva otce, který chce 
dohlédnout dál, že ano?!! 
Pozn.: S omluvou pí. Klégrové - mně tedy vůbec nezajímá forma, ale ten základ, ten prapůvod - prostě tohle je faul, ale Kuba, ani Dami si červenou nevysloužili, a sport by měl 
a má být férový přeci, neé? 
A ještě jedna TECHNICKÁ - Podolí - Braník , jaký v tom je rozdíl? Pro mně vůbec žádný, 
obojí leží na čtyřce.
Pro nejstaršího Švestku
Přidal \n kamil 2008-06-30 09:47:32 IP: 89.24.233.59
Technická poznámka- Braník-Přebor, Podolí-divize.Obojí na čtyřce.

PRO KAMILA
Přidal CONNY 2008-06-30 10:06:43 IP: 213.220.240.119
Teď jde jenom o to, co je menší zlo?  
Zda jezdit po celých Čechách a hrát s Vejprnicemi, Čtyřmi Dvory, Jindřichovým Hradcem, nebo s Českou Lípou a co já vím s kým, anebo se Spartou, Slávií, Bohemkou, Motorletem apod. i když s mladšími ročníky. Asi to vyjde pomalu nastejno, navíc se nebudeme muset nikde harcovat po celé republice!
JEŠTĚ NĚCO
Přidal CONNY 2008-06-30 10:12:33 IP: 213.220.240.119
Ještě něco mě napadlo .Můžeme si přece dát po sezóně přáteláček a hned se uvidí jak komu vzrostla výkonnost, a kdo se "zkazil" v Pražském přeboru. Tomu se trenér Bašta ani já určitě nebudeme bránit

ROZLÚČKA VE ŽLUTÝCH LÁZNÍCH
Ve středu, 25. 6. 2008 proběhlo ve Žlutých lázních v Praze 4 oficiální UKONČENÍ SEZÓNY mužstva ABC Braník Praha 96. Kluci si toto místo odhlasovali a prakticky celé 2 hodiny hráli plážový fotbálek. Asi toho ještě neměli dost!
My dospělí jsme se pokoušeli s obtížemi najít nějaký stín, abychom mohli v klidu poklábosit. Paní Švestková donesla pro celé osazenstvo výborný dortík a pan Onderka vylil pivo na čerstvě grilovaného pstruha, kterého si objednal pan Šlajsna. Musel mu tedy zakoupit nového, což pro něj byla nesmírná oběť, protože pstruh voněl a pan Onderka pouze slinil.
V závěru odpoledne předal vedoucí mužstva Jirka Conny za všechny rodiče a hráče malý dárek trenérovi Jiřímu Baštovi, jako díky za péči, kterou tréňa klukům věnuje.
A TEĎ UŽ HURÁ NA PRÁZDNINY, KRÁSNĚ SI JE PROŽIJTE A ZAPOMEŇTE NA MÍČ !!!

PODĚKOVÁNÍ & ROZLÚČKA SE SEZÓNOU
Včerejším, bohužel nepodařeným utkáním na turnaji MORAVIA CUP 2008 s Hlučínem, prozatím skončilo účinkování v mužstvu ABC Braník naší velké opory, hráče malého postavou ale velkého výkonem - DAMIÁNA FARKAŠE.
Od příští sezóny bude nastupovat v dresu AFK Slavoj Podolí, kde bude půl roku na hostování. Všichni ti DAMI děkujeme, co jsi pro nás udělal (zvláště mně budeš chybět) a přejeme ti v novém působišti jen a jen to nejlepší!
Ale kdo ví? Třeba se ještě někdy sejdeme ve stejném týmu....
Conny
Zároveň chceme poděkovat i naší paní pokladní MONICE FARKAŠOVÉ, která s touto funkcí z pochopitelných důvodů končí. Její nástupkyní bude paní NAĎA DVOŘÁKOVÁ.
Oficiální ukončení sezóny proběhne (podle vašeho hlasování a přání) ve Žlutých lázních v Praze 4 - Podolí ve středu, 25. června 2008 od 17 hod. Srdečně zveme všechny hráče, rodiče a naše příznivce, zvláště pak pana trenéra Jiřího Baštu, který přece nemůže ze žádného důvodu chybět!
Pan trenér žádá všechny hráče, kteří mají u sebe MÍČE ať je přinesou na rozlúčku. A prý děkuje!
Přidal Damian 2008-06-23 16:07:02 IP: 89.24.239.217
já vám taky přeji úspěšnou sezónu a určitě se na vás někdy přijdu podívat
Dami
Přidal Jana Kl. 2008-06-23 19:25:32 IP: 84.42.186.183
Hodně štěstí - fotbalového, ale i v osobním životě. Jana Kl.
Dami
Přidal Dan 2008-06-24 21:02:20 IP: 77.48.60.51
Tak čau Dami a hodně zdaru a úspěchů

TAK TAKHLE BY TO NEŠLO!
Hadrábek
Vostřák
Megyes
Tran
Někteří hráči (a zřejmě i jejich rodiče) si myslí, že náš oddíl funguje jako nějaký zájmový kroužek, do kterého se chodí jen na jakési "návštěvy" podle nálady, nebo když zrovna nemají nějaké jiné aktivity.
Jak jinak si vysvětlit účast např. Dana Hadrábka, který, jak jsme se dozvěděli od jeho rodičů, vůbec na fotbal nechce chodit. Z tohoto důvodu byl z našeho týmu vyřazen. Zcela jde mimo moje chápání, proč si vůbec nechával vystavit registračku.
Další z tzv. "kroužkařů" je Mirek Vostřák. Včera před důležitým tréninkem zavolá trenérovi Baštovi, že nepřijde, protože jde za babičkou!!! To si snad Míro z nás všech děláš legraci! Dnes jsem měl navích v elektronické poště "suché" oznámení od matky, že Mirek nepojede ani na MORAVIA CUP....
Tomáš Tran nám pro změnu nahlásil, že příští týden odlétá do Vietnamu a vrací se 23. 8., tedy po soustředění... Poslední z výtečníků, Erik Megyes, pro jistotu na všechny moje výzvy nereaguje, přesto, že i s jeho matkou jsem měl rozhovor, ve kterém jsem jí všechno objasnil.
TAK PÁNOVÉ - TAKHLE TO OPRAVDU NEPŮJDE!!!
Když mohou chodit na tréninky všichni ostatní hráči, kterým ZATÍM svým výkonem nesaháte ani po kotníky, tak jak vás to pak má asi trenér naučit! (Příklad: Jeden z nejlepších našich hráčů Zdeněk Švestka se včerejšího tréninku zúčastnil, přestože si o víkendu způsobil velmi vážné zranění ruky - a taky mohl klidně zůstat doma a fňukat, že ho to bolí. Jenže Zdenda, na rozdíl od vás, má o fotbal zájem, a proto dorazí, i když mu není zrovna nejlépe!)
Berte to jako moje poslední varování - buď se rozmyslete, že chcete hrát a naučit se fotbal (což vám trenér Bašta dokáže beze zbytku splnit), v tom případě budete pravidelně chodit na tréninky a zúčastňovat se všech týmových aktivit, anebo se zapište třeba do pěveckého kroužku "moravských učitelů" - tam možná budete moci chodit, jak se vám zamane, ale myslím, že ani tam to moc dobře nepůjde!
Ing. Jiří Kondelík
vedoucí mužstva
Přidal Tréňa 2008-06-10 14:58:14 IP: 88.103.8.162
Má pravdu předsedo!!!!!!!!!!!!!

Přidal Drako 2008-06-10 15:07:18 IP: 77.48.60.51
Hoši, hoši takhle mrhat našimi silami, že se nestydíte  
Víc už pro Vás opravdu udělat nemůžeme, jezdit domů za Váma Vás dotrénovávat určitě nebudeme.  
Zamyslete se nad tím a něco s tím udělejte.

Přidal Mirek 2008-06-10 17:30:37 IP: 89.176.204.49
hoši omlouvám se vám za to že jsem nepřišel na trénink !!! je to neférové pro vás pro, trenéra Baštu a pana Kondelíka budu se to snažit napravit

pro MIRKA
Přidal CONNY 2008-06-11 08:02:25 IP: 213.220.240.119
Tak my to s vámi, pane správče, ještě teda zkusíme

Danone Cup 2008
Republikové finále
Hluk na Moravě, 19. - 20. 5. 2008
POSTUP NÁM UNIKL O 1 BOD
Ve dnech 19. - 20. května 2008 se někteří naši hráči zúčastnili, jako členové mužstva výběru Prahy, turnaje DANONE CUPU 2008 - U12 v moravském městečku Hluku.
Bohužel musím konstatovat, že pořadatelé (ČMFS) pojali tuto, myslím si že docela významnou fotbalovou událost, velice amatérsky a neprofesiálně. Vím, že ani soudruzi v minulosti nedokázali poručit počasí, ale právě proto měly být připraveny 2 varianty turnaje pro normální počasí a proto, co se dělo v tyto dva dny, kdy turnaj probíhal.
Nepřetržitý, většinou až přívalový déšť totiž dokázal zlikvidovat hrací plochy (viz foto) a proměnil hřiště v bahenní lázeň, kde by se sice mohly konat různé procedury pro lázeňské hosty, ale v žádném se nemohl hrát fotbal.
Přitom v nedalekém Uherském Brodě v sousedství Penzionu LAPAČ (mimochodem - byli jsme zde ubytováni - super luxus) bylo k dispozici kvalitní hřiště s umělou trávou, kde by se v pohodě celý turnaj odehrál.
Nicméně pořadatelé tuto možnost neakceptovali a dali tak vlastně "červenou" mužstvům, která chtěla a umí hrát fotbal. Ke slovu a tím i k vítězství a postupu tak měla nejblíže mužstva tzv. "nakopávačů a odkopávačů", kterým při hraní na malém hřišti stačí dlouhý odkop do pokutového území soupeře a pak "děj, se co děj" třeba to tam někdy spadne...
Když budeme hodnotit účast pouze našich hráčů, tak ode mne mají VŠICHNI velkou "1 s hvězdičkou"! Kuba Káš dokázal naprosto plnohodnotně nahradit zraněného Martina Švestku a s Petrem Kalašem vytvořili prakticky neprostupnou obrannou hráz. To, co oba předváděli hlavně první den bylo až neskutečné. 99% výkopů od brankářů skončilo na jejich hlavách nebo kopačkách. Damián Farkaš byl opět tím "starým Dami", který dokázal naběhat zřejmě nejvíce z celého mužstva, dokonce i střílel a dával góly. Hrál s obrovskou chutí.
Zdeněk Švestka byl jasným "špílmachrem" teamu a hrál na pokraji fyzického ale i psychického zhroucení. Na hřišti nechal snad 300% svého srdíčka. A hodnocení mého syna Jakuba Kondelíka vzali tentokrát na svá bedra pořadatelé a výsledkem byla cena pro nejlepšího brankáře celého turnaje...

PONDĚLÍ:
Praha - Brno 0:1 (0:1)
Na nejpříšernějším drnovatém hřišti č.3 jsme na úvod inkasovali jedinou porážku v turnaji. Brno jsme sice po celý zápas jasně přehrávali, nicméně v 6. minutě po trestném kopu soupeře jsme dostali gól. Martin Červenka minul při hlavičce míč a Kuba zůstal stát na čáře, což se mu stalo osudným a brance tak nedokázal zabránit. Úplně mě fascinoval brněnský obrovitý stoper, který při každém dotyku s míčem vypálil hroznou dělovku tím směrem, kam byl zrovna otočený: do autů, na naší branku a jednou dokonce ohrozil i svého brankáře, protože byl zrovna otočen čelem k němu...
Praha - Vsetín 6:1 (3:0)
S nejslabším účastníkem turnaje jsme si hladce poradili a nastříleli jsme mu nejvyšší příděl v turnaji. Soupeř snižoval z penalty za ruku v pokutovém území na 4:1.
BRANKY: 2 - Machýček, 1 - Kolařík, Madej, Červenka, Hájek
Praha - Jeseník 0:0 (0:0)
Nepochopitelné! Místy až drtivý tlak bez gólového efektu. Možná tato remíza nás stála postup.
Praha - Hradec Králové 3:0 (2:0)
V té době jsme netušili, že jsme po vynikajícím výkonu doslova "přejeli" nakonec druhého postupujícího...
BRANKY: Švestka, Kolařík, Madej

ÚTERÝ:
Praha - Louny 0:0 (0:0)
Po drtivém tlaku a naprosté střelecké impotenci jsme si zde téměř definitivně zavřeli dveře k postupu...
Praha - Kladno 1:1 (1:0)
Před zápasem ještě existovala možnost, že v případě vítězství postoupíme. Opět jsme měli značnou převahu, která vyvrcholila po krásné a rychlé akci Martina Petráka a zakončil ji s přehledem Damián Farkaš. Ten samý hráč byl ale bohužel i hlavním aktérem při vyrovnávacím brance. Velice špatně rozehrál a poslal tak do brejku kladenského útočníka. Kuba Káš se snažil ještě hráče dostihnout, ale srazil se s vybíhajícím Kubou i s protivníkem. Míč náš brankář sice stačil ještě zpomalit, nicméně ten se po centimetrech došoural do naší branky a bylo vyrovnáno. Do konce zbývalo ještě dost času (12 minut), ale horší bylo, že náš gólman Kuba Kondelík zůstal po srážce ležet a skončil celou svou účast v turnaji lehkým otřesem mozku a s krvavým šrámem na stehně.
Brankářské rukavice si oblékl Martin Malý, ale moc příležitostí k vyniknutí nedostal. Soupeře jsme doslova zamkli na jeho polovině ale na dnešním terénu a při průtrži mračen víc udělat už asi nešlo...
BRANKA: Farkaš

SESTAVA:
Jakub Kondelík (BRA) - Petr Kalaš (BRA), Jakub Káš (BRA) - Damián Farkaš (BRA), Michael Schubert (ŽIŽ), Dan Hájek (POD), Zdeněk Švestka (BRA) - Martin Machýček (POD), Martin Malý (ARI) - Martin Humpl (HMĚ), Jan Kolařík (POD), Martin Červenka (HMĚ), Martin Petrák (POD), Tadeáš Madej (POD)

KONEČNÉ POŘADÍ
1.
Brno
9:3
14
Postup
2.
Hradec Král.
5:4
11
Postup
3.
Praha
10:3
9
x
4.
Jeseník
7:4
8
x
5.
Kladno
9:7
8
x
6.
Louny
2:7
6
x
7.
Vsetín
4:17
0
x
   

Danone Cup 2008
Krajské finále
Hrádek u Rokycan, 7. 5. 2008
PARÁDNÍ VÍTĚZSTVÍ PO SKVĚLÉM VÝKONU
OFS PLZEŇ U12 - PFS PRAHA U12 1 : 5 (1:1)

Hezký dárek k mým dnešním 158. narozeninám jsem dostal od kluků hrajících za Pražský výběr U-12.
Dnes totiž sehráli barážové utkání s výběrem OFS Plzeň o postup na celorepublikové finále DANONE CUP 2008, které se bude konat v moravském městě HLUKU ve dnech 19. - 21. 5. 2008.
Pražský fotbalový svaz se plácnul přes kapsu a kluci nastoupili ve velmi hezkých nových dresech od firmy Adidas (bohužel se příliš netrefili do velikostí - dresy jsou spíše pro dorostence - viz foto) a ještě při zpáteční cestě všichni kluci absolvovali pozdní oběd v restauaraci McDonald´s na dálnici v Rudné.
Samotné utkání začalo sebevědomým tlakem domácích, který byl ale s postupujícím časem rozmělňován, až ustal docela. Po zbytečné ztrátě míče na polovině (D. Hájek) se sice dostali ve 14. minutě do brejku a i do vedení, ale to bylo tak z jejich strany vše. Nechci tím nijak snižovat jejich umění, fotbalisté to byli velice dobří (konečně jednalo se o výběr), ale náš výběr je dokázal přehrát po všech stránkách.
Úvodní inkasovaná branka jakoby vlila novou krev do žil našich hráčů a začali soupeře svírat do kleští čím dál víc. Ve 22. minutě byli střídáni Hájek, Kučera a Machýček a nahradili je Madej, Červenka a Kolařík a naše úderná síla se ještě zvětšila. Ve 26. minutě skvěle pronikal k brance domácích Zdeněk Švestka a soupeři nezbylo nic jiného, než ho srazit v pokutovém území - penalta. Roli exekutora vzal na sebe nejmenší hráč našeho mužstva (je snad dokonce menší než Dami) Martin Petrák a bez problémů přesně zavěsil - 1:1. Tak skončil i poločas.
Začal druhý poločas a tím i naše, doslova, smršť. Hned v 31. minutě Z. Švestka trefil po rohu břevno a po závaru před brankou domácích otáčel výsledek Martin Červenka. Jeden útok za druhým se valil na branku našeho soupeře, kluci krásně kombinovali a výsledkem byla ve 43. minutě velmi hezká branka, kterou vsítil Zdeněk Švestka - 3:1. O minutu později se ve velké šanci ocitl Jan Kolařík ale bohužel pálil vedle. Ve 48. minutě tahal při ojedinělém brejku soupeře za záchrannou brzdu Petr Kalaš. Tahal při tom ale i za dres útočníka domácích, který se velice ochotně skácel k zemi a Péťa dostal "červenou". Naší odpovědí na tuto událost byla o 5 minut později další branka v síti domácích, kterou vstřelil Jan Kolařík a zvyšoval už na 4:1 v náš prospěch.
O minutu později jsme ale obdrželi další červenou kartu. Obdržel ji náš druhý brankář Kuba Šaroun za zásah rukou mimo pokutové území. První brankář (Kuba Kondelík) už ale byl na pokyn trenérů v šatně a tak si brankářský dres oblékl Zdeněk Švestka, který v pohodě zlikvidoval trestný kop domácích, který po tomto incidentu následoval.
Hráli jsme tedy v devíti, což už ale na hřišti nebylo vůbec znát a poslední hřebík do rakve zasadil plzeňským hráčům Martin Machýček ve 48. minutě. Rozhodčí pak radši ihned ukončil utkání (o 2 minuty dříve), zřejmě proto, že "5" už byla dostatečná a další trápení domácích již nepřipustil...

SESTAVA:
Jakub Kondelík-BRA (31. Jakub Šaroun-VRŠ, 54. Zdeněk Švestka) - Michael Schubert-ŽIŽ, Petr Kalaš-BRA, Martin Švestka-BRA, Martin Humpl-HMĚ - Damián Farkaš-BRA, Daniel Hájek-POD, Martin Petrák-POD, Zdeněk Švestka-BRA - Martin Machýček-POD, Filip Kučera-HMĚ - Tadeáš Madej-POD, Martin Červenka-HMĚ, Jan Kolařík-POD
BRANKY: 1 - Petrák, Červenka, Z. Švestka, Kolařík, Machýček


Danone Cup 2008
Pražské finále
Jinonice, 16. 4. 2008
 
VÝBĚR
ABC BRANÍK
AFK SLAVOJ PODOLÍ
7:1
(3:1)

VÝBĚR
FK VIKTORIA ŽIŽKOV
FC BOHEMIANS PRAHA

JEDNODUCHÁ ZÁLEŽITOST
V dnešním sychravém odpoledni jsme na umělé trávě v Jinonicích sehráli utkání, které mělo posloužit jako podklad k nominaci mužstva Prahy na DANONE CUP 2008.
Od začátku jsme na soupeře vlétli, usadili se na jeho polovině a tak to vlastně zůstalo po celý zápas. Našim protivníkům nezbylo nic jiného, než neustále se valící útoky odvracet pomocí odkopů dvou velkých stoperů a doufat, že se někdy podaří nějaký brejk. Ten se podařil pouze jednou, Kuba Káš zasahoval až v pokutovém území (faulem?) a proměněná penalta znamenala alespoň čestný úspěch.
V prvním poločase vše zařídil náš Zdeněk Švestka. Ve 4. a 14. minutě dál 2 góly sám a v 8. minutě šel tak důrazně po protivníkově obránci, který následkem toho v naprosté panice neomylně zavěsil do vlastní sítě.
V 17. minutě proběhlo již zmíněné úspěšné proměnění penalty a v poslední minutě mohl ještě skórovat podolský J. Kolařík, ale jeho střela z malého vápna skončila na břevně. Poločas tedy skončil 3:1.
Hned v 1. minutě poločasu druhého unikl po křídle Tadeáš Madej a jeho přihrávka po zemi pronikla velice nečekaně až do sítě - 4:1. Neustále jsme do soupeře "bušili", ale branky nepřicházely. Až teprve v rozmezí 18. - 21. minuty to tam zase začalo padat. Hezký únik dvojice Martin Machýček - Martin Petrák zakončil druhý jmenovaný zkušeným zavěšením k tyči, o minutu později po samostatném průniku dovršil Z. Švestka svůj hattrick a o další 2 minuty se vyplatila důslednost i T. Madejovi, který dal dnes svůj druhý gól a uzavřel na konečných 7:1.

SESTAVA:
1-Jakub Kondelík (31.minuta 22-Marek Binder) - 11-Filip Matějka, 4-Petr Kalaš, 10-Martin Švestka, 9-Jakub Káš - 3-Damián Farkaš, 16-Daniel Hájek, 12-Martin Petrák, 5-Zdeněk Švestka - 7-Martin Machýček, 12-Martin Petrák - 2-Pavel Smolák, 6-Tadeáš Madej, 8-Jan Zatkal, 14-Lukáš Novák, 15-Jan Kolařík
BRANKY: 3 - Z. Švestka, 2 - Madej, 1 - Petrák a vlastní

DALŠÍ PROGRAM DANONE CUP 2008:
7.5.2008 Výběr Praha - Výběr Plzeň
12.-14.5.2008 Republikové finále v Roudnici n./Labem (fotbalové školy)
19.-21.5.2008 Republikové finále v Hluku na Moravě
Z republikových finále postupují vždy dva nejlepší celky na finále v Praze
29.-30.5.2008 FINÁLE nejlepších čtyřech celků - PRAHA
2. - 4.9.2008 Soustředění výběru v Roudnici n./Labem
4. - 8.9.2008 SVĚTOVÉ FINÁLE V PAŘÍŽI

Při těchto zápasech se ale hraje trochu "zvláštním" způsobem:
1) počet hráčů 1+8 !!!
2) rozměry hřiště (dle pravidel mini-fotbalu???)
3) míč č.4
4) střídání hráčů hokejovým způsobem
5) ofsajd platí 13 od soupeřovy branky (je vyznačen)
6) brankoviště 17 x 13 metrů
7) penalta - 9m
8) hrací doba 2 x 15 minut.
9) soupiska - max. 14 hráčů

Takže nevím, nevím, jak se s tím naši hráči (budou-li vybráni) poperou. Třeba ale dobře!

krása
Přidal Káš nejstarší 2008-04-16 18:19:17 IP: 84.42.170.238
Fotbal krása-počasí(vítr) hnus. Penalta byla. Míč sice vyšťouchl, ale pak vzal i nožky.
Přidal \n Tadeas Madej 2008-11-26 21:22:46 IP: 213.220.226.83
to bylo husty dal sem si dava goooly

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ROUDNICE n. L.
7. DEN - SOBOTA, 29.3.2008
Dnes po snídani už na nás zbyl poslední úkol soustředění: sehrát 2. přátelské utkání proti Roudnici. Pro našeho soupeře to měla být generálka na jarní mistrovskou soutěž, protože už příští víkend začínají. Přestože nastoupili v nejsilnější možné sestavě, příliš se jim, díky našemu mužstvu, nevyvedla.
SK ROUDNICE
2:6
(0:2)


ABC
BRANÍK
Před tímto utkáním trenér zvažoval, zda ho vůbec, kvůli obrovské únavě hráčů, neodvolá. Nakonec sami kluci ho přesvědčovali, že se ještě "zmáčknou" a zabojují. Pouze u Dominika Šlajsny to dnes nešlo.
Soupeř nám galantně zapůjčil dva své hráče a mohlo se hrát. Po celý průběh jsme měli znatelně navrch a slabší chvilku jsme si vybrali pouze ve 2. poločase v rozmezí 6. - 10. minuty, kdy jsme dovolili soupeři přiblížit se na rozdíl jednoho gólu.
Pak jsme ale znovu zabrali a výrazně zvítězili. Premiérový gól vsítil nováček týmu Míra Vostřák.
BRANKY: 2 - Farkaš, Z. Švestka, 1 - Matějka, Vostřák

Po zápase proběhlo setkání rodičů s trenéry a vedoucím, kde bylo soustředění zhodnoceno. Přesto, že jsme vícekrát prohráli než vyhráli, trenér hodnotí výkony kluků velice kladně. Co se dopoledne naučili při tréninku, to se snažili použít v odpoledním zápase. O výsledky v tuto chvíli opravdu nešlo.
Kluci znovu prokázali, že jsou výborná parta a dobře mezi sebe přijali i nováčka Míru Vostřáka, který zatím nabíral zkušenosti. Co se týká kázně a chování, tak nebyl jeden jediný problém!
Pochopitelně došlo i na "inkriminované video" a někteří rodiče, i když jsou v drtivé menšině, stále ještě nedokáží pochopit "o co GO!" a že vše bylo hrané! Při otázce, co jim hlavně vadilo, hlavní oponentka prohlásila, že vlastně nic, ale...
Nikomu nevadilo že vedoucí popíjeli (nepopíjeli), že chtějí přetáhnout polovinu mužstva do Podolí (nechtějí), ale ...NEMĚLO SE TO TAM DÁVAT! Tak už vážně nevím, jestli jsem blázen já, nebo někdo jiný! HOWGH!!!
Po závěrečném obědě, kuřecím řízku s bramborem, jsme se rozjeli domů. Jen chudák trenér se musel vrátit, protože nikdo nevzal dresy....
P.S. V pondělí se trenink NEKONÁ, další přípravu upřesníme.

Přidal Tréňa 2008-03-29 19:10:52 IP: 88.103.8.162
Chtěl bych poděkovat klukům za přístup k zápasům a k tréninkům ! Myslím,že celé soustředění proběhlo parádně a odrazí se na naší hře!!! Taky chci poděkovat panu Dvořákovi,protože jeho přístup je na 1 a spolupráce mezi námi funguje perfektně! A když je potřeba něco zařídit, ujme se toho vedoucí Conny . Hlavně díky němu hrají kluci přátelská utkání! Spolupráci s nimi si můžu jen pochvalovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pro tréňu
Přidal CONNY 2008-03-29 20:05:52 IP: 81.31.6.78
Třeba že to bude vypadat, že si mažeme med kolem úst navzájem, soustředění hodnotím stejně jako ty - SUPER! Všechno v naprostém klidu a pohodě, absolutně bez jakýchkoli problémů, konfliktů (až na to moje kouření) a bez ponorky - to se muselo odrazit i na těch našich borcích. PARÁDA - DÍK

JEN TAK DÁL
Přidal \n nejstarší švestka 2008-03-29 20:31:20 IP: 62.141.2.11
Můžu jen zvolat - "JEN TAK DÁL, A CO NEJDÉLE, Trenére a spol. !!!" Říkám to za sebe a za ty svoje pišišvory, protože jsem dosud měl tu možnost, pozorovat a pro sebe hodnotit práci již více trenérů, a myslím si, že človíček co někdy fotbal hrál, nebo ho má alespoň hodně rád, to na těch svých ratolestech přeci musí vidět (pozn. pro vysvětlení: že to jde kupředu a nahoru, co se týče hry).  A tahle skutečnost je pro mně nejdůležitější bez ohledu na všechno ostatní  (a myslím si, že i pro Pana Trenéra) - když to řeknu takhle upřímně.  
Ale třeba bych doplnil videoprofily o profily realizačního teamu  v duchu (k zamyšlení - k diskusy, samozřejmě bez nadpisu BULVÁR)  
P.S.: hledá se mobil značky NOKIA typu 6230i, černé barvy v kombinaci se stříbrnou a to vše pro osazenstvo pokoje č.1 - za jakékoliv zprávičky (samozřejmě týkající se hledaného mobilního telefonu) bude vypsána odměna, opakuji - bude vypsá.... Děkuji

PROSÍM, PROSÍM
Přidal \n mladší švestka 2008-03-29 21:11:17 IP: 62.141.2.11
Prosím celý tým, aby se doma pořádně koukly s maminkami nebo s tatínky do tašek, jestli mi někdo náhodou nesbalil můj mobil. PROSIM A jestli mi ho nikdo nesbalil, tak se nám někdo mohl vloupat do pokoje číslo 1 a vzít mi mobil, protože někdo z nás nemusel zamknout pokoj. Já to ale stejně nechápu, protože ráno mi zvonil omylem nastavený budík, tak jsem ho vypnul a mobil se také automaticky vypnul. Šli jsme hrát s Roudnicí a po zápase jsem to zjistil, a tak vás, celý tým, maminky a tatínky, bůh ví koho ještě prosím, ale koukněte se doma do tašek a do báglů jestli mi ho někdo náhodou opravdu nesbalil. PROSIM PROSIM PROSIM

všem
Přidal Drako 2008-03-30 10:38:59 IP: 77.48.60.51
I já všem děkuji jak tréňovi tak i Connymu a všem klukům z mančaftu za fajnový týden. Pohodička byla znát v každém okamžiku. To že to bude maraton jsme věděli již na začátku a kluci nás nezklamali, že to vydrželi s vypětím sil až do konce. ( Prostě je na nich vidět, že se umí s lecčím poprat ). Jirka Bašta je skvělý trenér a věřím, že s námi vydrží co nejdýl, hlavně kluci mu dají znát i když je umí dobře potrápit, že o jeho trenérskou školu stojí.  Skvěle se mu podařilo zaskočit i kamarády z Roudnice pozváním Pavla Horvátha a Tomáše Poštulky. Co víc si přát snad jen další spoustu takových srdcařských okamžiků jakou nám ty naše dětičky dokážou připravit. 
P. S.: Už teď se těším na letní soustředění do Starých Splavů kde to nebude mít určitě chybu.

Monika.F
Přidal \n Farkaš 2008-03-30 10:50:04 IP: 89.24.116.50
Chybí už jen poděkování bohu (jako na Oskarech),takže děkuji bohu že jste to všichni přežili ve zdraví fyzickém i duševním. Prosím pro příště sladit termín soustředění s ostatními mými hochy abych vůbec poznala že mi doma někdo chybí. Za kladné vyřízení žádosti předem děkuji.

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ROUDNICE n. L.
6. DEN - PÁTEK, 28.3.2008
"SKRYTÁ KAMERA" PODRUHÉ A NAPOSLED
PĚT OSCARŮ PUTUJE DO ROUDNICE
Vynikajícího úspěchu docílilo trio amatérských filmařů, které v současné době působí v malebné Roudnici n./Labem. Včera v noci totiž proběhlo tradiční předávání Oscarů na základě ocenění Academy Awards v Hollywoodu.
Do České republiky putuje hned 5 těchto velice ceněných sošek: za scénář a režii (Jiří Bašta), kamera a střih (Drahoslav Dvořák) a nejlepší mužský výkon v hlavní roli (Jiří Kondelík).
Opět se ale ukázalo, že doma není nikdo prorokem. V zahraničí ocenění (např. Slovensko - Ján Polónyi), doma odsouzení, pomluvy, intriky.
Autoři prohlašují, že následující "FILM O FILMU - aneb jak to bylo doopravdy" je to poslední, co ještě k uvedenému videu mohou říci. Kdo tomu uvěří a kdo ne je teď už pouze a pouze na vás. Možnosti autorů k vysvětlení tohoto "kontroverzního" snímku už jsou zcela vyčerpány.
Zde si můžete tento "FILM O FILMU" pustit
FILM O FILMU
Dnes trenér rozhodl, že kluci toho mají už dost a zrušil dopolední trénink. Místo toho se asi hodinu dívali na nějaký film a pak jsme vyrazili pěšky na roudnické náměstí. Zde si hoši dali zmrzlinku a vrátili se akorát na oběd. Měli jsme hovězí vývar a kuře na žampionech s brambory.
Protože dnes brankář týmu Kuba Kondelík slaví 12-té narozeniny, pozval spoluhráče zatím na drink (většinou pomerančový džus) a po večeři to ještě řádně oslavíme. Doufám, že po utkání s FC Bohemians 97 bude slavit co!
ABC
BRANÍK
2:3
(2:1)


FC
BOHEMIANS
1905 - roč. "97"

Ukázalo se, že 6 zápasů na soustředění je moc. Kluci byli už strašně unavení, ke všemu se zranili M. Švestka a D. Dvořák. Přesto jsme bojovali a všechny branky soupeře padly z brejků, když se na Kubu někdy řítili i ve čtyřech.
BRANKY: 2 - Z. Švestka
K večeři byla znojemská pečeně s rýží a pak už mohla vypuknout oslava. K mání byl narozeninový dort a chlebíčky. Kuba dostal nové brankářské rukavice a od každého hráče ještě k tomu 1 banána.
Zítřejší program je následující:
09.30 hod. Odvetné utkání SK Roudnice
11.00 hod. Tisková konference s trenérem
12.30 hod. Závěrečný oběd hráčů
13.00 hod. Odjezd domů
Přijeďte už na utkání, budeme se těšit!


JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ROUDNICE n. L.
5. DEN - ČTVRTEK, 27.3.2008
Po snídani jsme opět nacvičovali herní situace. Zde se nechtěně a tak nešťastně srazili Filip Matějka s Martinem Švestkou, že účast Martina je v odpoledním zápase s Roudnicí nejistá. K obědu byla nudlová polévka a těstoviny s masovými koulemi a rajskou omáčkou.
SK ROUDNICE
4:1
(3:1)


ABC
BRANÍK

Možná jsme působili fotbalověji, nicméně prohra je vysoká. Nedali jsme ani dvě penalty (bří Švestkové). Musíme jim to v sobotu vrátit!
BRANKA: Onderka

K večeři byl, chlapci velmi oblíbený, smažený sýr s hranolky. Po večeři jsme sehráli fotbalové utkání rodičů a našich příznivců Braníku s mužstvem rodičů Roudnice. Ač jsme byli silně posíleni Pavlem Horváthem a Tomášem Poštulkou s prvoligové Sparty, pouze jsme remizovali 6:6.
Po utkání oba naši kamarádi provedli pro kluky autogramiádu a vyfotili se s nimi.
Na závěr proběhla vášnivá diskuse mezi trenéry a přítomnými rodiči ohledně "ZÁVADNÉHO VIDEA" a zítra se můžete těšit na 2. díl.


JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ROUDNICE n. L.
4. DEN - STŘEDA, 26.3.2008
Dnes po snídani se nekonal trénink kvůli nevhodné (zasněžené) ploše. Místo toho kluci chtěli dělat další test o fotbalu. K obědu byla bramborová polévka a sekaná s bramborem. Po obědě jsme si zajeli sehrát do Prahy 9 - Satalic přátelské utkání s německými "95".
ČNFŠ
(NĚMECKO)

2:2
(0:0)


ABC
BRANÍK

Remíza po velmi pěkném výkonu v 2. poločase, za který je trenér pochválil. Škoda dvou laciných, dá se říci skoro kuriozních gólů v naší síti.
BRANKY: Matějka a M. Švestka

Po příjezdu z Prahy jsme povečeřeli svíčkovou s knedlíkem a kluci si dost přidávali.


JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ROUDNICE n. L.
3. DEN - ÚTERÝ, 25.3.2008
Kluci po snídani absolvovali nové focení a nyní již jsou s oběma "našimi" trenéry na dopoledním tréninku.
Včera měla hospoda večer zavřeno (velikonoce), tak jsme se rozhodli, že popijeme trochu whisky, které jsme dostali od nejmenované příznivkyně (pí Klégrové).
Chtěl jsem udělat "kulišárnu" na Jirku a Drahoše a ve svém pokoji jsem umístil skrytou kameru, abyste viděli, jak inteligentně se trenéři baví. Průběh mejdanu se ovšem, pro mě zcela neočekávaně a překvapivě, stočil úplně někam jinam.... Kamera ale byla už zapnutá a myslím si, že je férové, abyste obsah viděli a slyšeli i vy.
Moc dlouho to tady asi nebude. Jen do té doby, než to Bašta s Dvořákem zjistí. Tady mám internet jenom já....
Tak a teď vážně!
Samozřejmě všechno, co bylo na videu, bylo NAHRANÉ a VYMYŠLENÉ!!! Chytilo se vás na to dost, ale už to nikdy neuděláme, protože jak je vidět, mnohým chybí smysl pro humor, i když tento, uznávám, byl trochu drsnější.
Takže - vše při starém a kdybyste nám někdo chtěl ve čtvrtek whisku přivést, tak budeme rádi, protože ten čaj na videu - nic moc!
A ještě bych Vám chtěl sdělit 2 zásadní věci:
1) To si vážně myslíte, že jsme tak omezení a takovouhle věc bychom tam pustili i kdyby to byla pravda?
2) Stránky jsem vytvořil sám a jsou tedy moje. Nejedná se o oficiální webb ABC Braník!!! Žádné vulgarismy se zde nevyskytují a můžu si zde psát, co chci. Ale asi se vám líbí, a chodíte na ně, když je tu za 1 měsíc přes 14.000 návštěv, že?
 
A teď už zase z reálu. K obědu byla nudlová polévka a kuřecí stehno s bramborovou kaší. Po poledním klidu proběhlo ještě fotografování portrétů a trenér Bašta vymyslel pro kluky Test o fotbalových znalostech.

ABC
BRANÍK
2:5
(0:1)


FK
LITOMĚŘICE
roč. "95" + "96"
Dnes jsme se utkali s kvalitním týmem z Litoměřic, který byl půl na půl 95-96. Hned ve 3. minutě jsme po chybě dnes velmi nevýrazného Adama Onderky prohrávali 0:1. Hra ale byla vyrovnaná a většinou se hrálo mezi oběma šestnáckami.
My jsme měli velkou šanci v 10. minutě, kdy Tomáš Trojan se dokázal prodrat po čáře a přesně centroval po zemi. Vyloženou šanci však Filip Matějka poslal těsně vedle.
O poločase trenér opět musel "promluvit" hráčům do duše (čili je seřvat) aby začali hrát. Dnes hrálo ale pouze  těchto pět hráčů: bratří Švestkové, D. Farkaš, P. Kalaš a J. Kondelík, který hasil, co se dalo. Hodně se jim ve druhém poločase přibližoval Dominik Šlajsna, jehož hra bude pro nás velkým přínosem. Kuba Káš opět polovinu zápasu proplakal, Míla Klégr neběhal ale jeho finální přihrávky jsou pořád výborné, Dana Dvořáka bolely nohy a nestíhal a Filipovi Matějkovi s Tomášem Trojanem se moc hrát nechtělo. Míra Vostřák se teprve učí. Úplně bez jiskry byl dnes Adam Onderka, přes kterého šly další 3 góly.
V 15. minutě 2. poločasu se nám sice po krásné akci Damiho podařilo Filipem Matějkou srovnat (parádně hlavou v pádu), ale pak přišly "Adamovy chvíle" a zase jsme prohrávali o 2 góly. V 31. minutě opět Dami nahrával, tentokrát Zděnkovi Švestkovi, který prudkou ranou k tyči vykřesal pro nás naději snížením na 2:3.
O 4 minuty později se nepovedená Adamova "malá domů" stala ideálním pasem pro útočníka hostí, který "blafákem" nedal Kubovi šanci. V nastaveném čase neuhlídal po rohu Tomáš Trojan svého protihráče a výsledkem  byl 5. gól v naší síti.
SESTAVA - stejná, jako v předchozím utkání
BRANKY: Matějka a Z. Švestka
TAK UŽ SNAD ZÍTRA, i když s německými "95" to bude tvrdý chlebíček!
neměl jsem šanci
Přidal \n nejstarší švestka2008-03-25 16:16:45 IP: 62.141.2.7
Jsem prostého ducha (asi), ale video jsem nenašel, takže jsem neměl ani šanci, zjistit, jestli mám smysl pro humor, a nebo ne !!??  A já to chci vidět, já to chci o sobě zjistit - takže kde je !!?? jinak ráno neusnu, a když ráno neusnu, tak nespím, nejím, a jsem strašně nas...., a potom můžu i ublížit

Přidal Jana Kl. 2008-03-25 16:59:06 IP: 90.176.179.115
Já to taky neviděla, přišla jsem o něco??

pro Janu a Martina
Přidal conny 2008-03-25 19:11:35 IP: 89.24.103.201
Bohužel to viděli jiní a absolutně nepochopili... Dokonce si už prý na nás stěžovali na Braníku. 
Vůbec o nic nešlo, všechno bylo nahrané. Ukážu vám to, až se vrátíme

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ROUDNICE n. L.
2. DEN - PONDĚLÍ, 24.3.2008
Dnes po snídani jsme absolvovali trénink zaměřený na herní situace. K obědu byly zapékané těstoviny a pórková polévka. Následoval polední klid a příprava na utkání s Libochovicemi.
ABC
BRANÍK
0:3
(0:1)
SK LIBOCHOVICE
"93"+"94"+"95"+"96

Libochovice přijely pouze s 12-ti hráči a přesné složení mužstva hostí bylo následující 5 obrovitých 93, 2x94, 3x95 a 2x96. Přesto s úvodním hvizdem jsme na ně vlítli a prakticky jsme jim nepůjčili míč. Pevně jsme se usadili na jejich polovině a obránci-obři se zmohli pouze na dlouhé odkopy.
V 15. minutě si chtěli vyměnit míč Adam Onderka s Kubou Kondelíkem, který ale přesně nalil útočníkovi hostí a bylo to 0:1. My jsme hráli fotbal a oni dali góla. Hrůza!
Tento gól nás ale vůbec nenalomil a dál jsme drtili na jejich půlce. V 17. minutě, po našem velkém závaru, zahráli libochovičtí rukou v pokutovém území. Následovala penalta, kterou Filip Matějka neobyčejně přesně umístil do náruče hostujícího brankáře. Stav se tedy neměnil.
Druhý poločas začal stejně jako první, tedy naším tlakem, nicméně první akce soupeře skončila v naší síti - 0:2. Naši kluci už trochu zvadli a někdy až brutálně hrající soupeř začínal mít navrch. První to odnesl Petr Kalaš s pohmožděným kotníkem a i ostatní naši hráči se jakoby soupeře zalekli.
Kuba tak mohl vynahradit svoji hrubici z úvodu zápasu a měl několik úžasných zákroků, když zlikvidoval vyložené "gólovky". To už na hřišti chyběl Kuba Káš, kterého trenér vykázal za nevhodné řeči do kabiny a na hřišti se objevili oba náhradníci Damián Šlajsna a Míra Vostřák.
V závěru si Zdeněk Švestka neodpustil svoje kličky ve velkém vápně a soupeř jeho chybu potrestal 3. gólem. Nakonec jsme byli všichni rádi, že jsme to přežili vcelku ve zdraví.

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Adam Onderka, Petr Kalaš, Martin Švestka, Jakub Káš - Damián Farkaš, Miloslav Klégr, Zdeněk Švestka, Daniel Dvořák - Filip Matějka, Tomáš Trojan - Damián Šlajsna, Miroslav Vostřák

Po sprše jsme se sešli v klubovně, kde na přání trenéra hoši dostali za úkol vyplnit všeobecný vědomostní test. Až na vyjímky to nedopadlo zas tak zle.
Dozvěděli jsme se např. že: 1 hodina má 21600, nebo naopak 60 vteřin, učitelem národů byl Jakub Jan Ryba, přestupný rok má 29 dní, krev se okysličuje v žilách, voda se vaří při 40°C, duo že má 1 člena, nebo taky 5 členů, "..a přece se točí!" řekl Aištajn. Při otázce, jaký je rozdíl mezi faunou a flórou, jsme se dozvěděli, že dotyčný zná Flóru-máslo a pak už jen saunu, sex je přitahování dvou lidí apod.
K večeři byl smažený řízek s bramborem a neoblomný trenér je opět poslal spát ve 20.00 hod. Tentokrát za bordel na pokojích, kde suveréně kraluje pokoj č. 1.
P. S. Mnohokrát děkuji za obrovské množství komentářů a dotazů k dění na soustředění, na které skoro nedokážu reagovat. Ještě že máme alespoň radost z velkého daru naší generální sponzorky - viz bulvár

Neber si to
Přidal Káš 2008-03-25 06:43:35 IP: 84.42.170.238
Tak to vezmi Conny z té lepší stránky: Návštěvnost skoro 14000, kdykoliv sem vlezu, tak 2-4 hosté, nebo členové. Jen hold nepíšou no. Dle těch fotek mi zas tak kór moc přerostlí ti Libochovičtí nepřišli. Kecal-nehrál. Výborně. Musí se to odnaučit. Středa ve 14,00 v Roudnici platí? Jedeme na ten zápas do Prahy? Počítám s tím. Ahoj všem Karel.

Vzkaz Connymu
Přidal Jana Kl. 2008-03-25 08:48:44 IP: 90.176.179.115
Díky za všechny infa ze soustředění. Ale po včerejším reportu už je snad ani raději nebudu číst a fota prohlížet. Pakliže se Vám nepodaří mého "francouzsky" vychovaného synka trochu převychovat, tak mu vyřiď, že má už místo v kolínském diagnostickém ústavu, tam ho snad pořádku a disciplíně naučí. V sobotu ho vyzvedne tamní zřízenec ve 12,00 hod. Ostatním rodičům: Dejte vědět, ještě mají pár míst volných. J.

pro Karla
Přidal conny 2008-03-25 10:17:55 IP: 89.24.87.157
Karle dík, všechno platí, ve středu ve 13.45 hod. se uvidíme

pro Janu
Přidal conny 2008-03-25 10:19:46 IP: 89.24.87.157
Bordeláři jsou všichni, ale zase můžeš mít radost, že je to chytrej kluk - 2. místo super, ne?

Connymu
Přidal Jana 2008-03-25 10:52:08 IP: 90.176.179.115
Znám svého syna "Otíka" velmi dobře, myslím, že mne nemůže jen tak něco překvapit, jen piš perličky, aspoň se mám v práci čemu smát.

nejen Connymu
Přidal Veronika 2008-03-25 12:43:42 IP: 195.47.84.154
Taky díky za všechny zprávičky, je to báječný nápad, a je se čemu zasmát. Tedy skoro. Já jsem dosud žila v přesvědčení, že jsem vám poskytla poměrně kvalitní "materiál" k dalšímu zpracování. Leč zjišťuji, že v péči máte podvýživené, průměrně inteligentní, nepořádné nedochůdče. A já se ptám: "Kde asi udělali mušketýři chybu?" No, není všem dnům konec, že? Nedojde-li k rychlé nápravě, i mého synka bude vyzvedávat výše uvedený zřízenec. Tímto Janě děkuji za velmi zajímavou nabídku.

pro Veroniku
Přidal CONNY 2008-03-30 15:25:14 IP: 81.31.6.78
Omlouvám se za pozdní odpověď, ale v případě Filipa jsou "Tři mušketýři" z obliga. Ani jeden z nich se nezúčastnil procesu při předávání genů, i když by se určitě, kdyby to ovšem bývalo možné, nejeden z nich zúčastnil rád...

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ROUDNICE n. L.
1. DEN - NEDĚLE, 23.3.2008
Po vašem odjezdu se kluci ubytovali podle svého přání a složení pokojů vypadá následovně:
1. Martin Švestka, Míla Klégr, Dominik Šlajsna a Míra Vostřák
2. Zdeněk Švestka, Petr Kalaš a Adam Onderka
3. Damián Farkaš, Kuba Kondelík a Filip Matějka
4. Kuba Káš, Dan Dvořák a Tomáš Trojan

Tak snad až na ten pokoj č. 1, kde jsou známí "vejlupkové", kteří dostali za úkol zacvičit nováčka Míru Vostřáka,  to bude v klidu, uvidíme!
Poté byli chlapci vysvlečeni do trenýrek a následovalo přísné měření a vážení.
Z toho vyplynulo, že polovina hráčů má slabou podváhu. Trenér Bašta po shlédnutí těchto výsledků prohlásil, že se osobně postará o to, aby na konci soustředění měli podváhu všichni. Na fotkách posíláme 2 největší "tlusťochy" a 2 největší "podvýživy". Pak proběhla instruktáž o tom, jak bude probíhat soustředění, byla určena pravidla chování na pokojích a oznámeny jaké tresty za nedodržování budou následovat.
Od 17.00 do 18.30 hod proběhl první trénink a v 19.00 byl nástup na večeři. Měli jsme vepřové na paprice s knedlíkem a kluci všechno snědli bez problémů. Večerka je dnes vyjímečně ve 20.00 hod. (!!!). Důvodem je nevhodné vystupování některých hráčů vůči rozhodčímu při utkání s Motorletem 95. Protože jsou kluci team, tak musí pykat všichni. Zítra už to bude normální. Budíček v 7.45 hod., snídaně v 8.30 hod. pak dopolední trenink, ve 12.30 hod. oběd, polední klid a od 15.00 první přípravné utkání s Libochovicemi. Večerka se předpokládá ve 21.30 hod.
Dovykrmit!!!
Přidal Káš 2008-03-24 08:37:45 IP: 84.42.170.238
Prosím snažně o dovykrmení mého syna během soustředění. Doma je chudák k vůli svému otci nucen konzumovat jen brokolici a zrní . Děkuji - zoufalá matka.

BMI
Přidal Renata Kondelíková 2008-03-26 19:25:52 IP: 81.31.6.78
Marně hledám hodnoty BMI pana trenéra, asistenta i vedoucího . Jsou optimální nebo se snad za hodnoty stydíte?!

pro Renatu Kondelíkovou
Přidal conny 2008-03-26 21:07:56 IP: 89.24.234.105
Renátko, vždyť víš, jsou naprosto optimální

KVĚTINKY
Přetěžká práce čeká "Tři mušketýry" na nastávajícím soustředění v Roudnici n. / Labem. Trenér Jiří Bašta, jeho asistent Drahoš Dvořák a vedoucí mužstva Jirka CONNY Kondelík vyfasovali od představenstva klubu ABC Braník obrovské zahradní konve.
Celý týden totiž musí pravidelně zalévat "křehké květinky", které jim budou o velikonoční neděli předány, aby z nich něco vyrostlo. Zda se jim to podaří je ve hvězdách. Konečně posuďte sami.

CONNY - ho
GLOSÁŘ


aneb CO TÝDEN DAL
Vážení a milí příznivci našich stránek,
rozhodl jsem se, že pokud budu mít chuť a náladu a vy budete i nadále takovými zaujatými čtenáři a vydržíte moje "blábolení", tak bych v pondělí, pokud se něco v minulém týdnu dělo, napsal pár řádek o tomto dění.
A protože minulý týden toho bylo dost, tak hned začnu:
PONDĚLÍ: Nic se neděje, s vyjímkou toho, že Renata Trojanová se stává novou generální sponzorkou teamu! (viz bulvár) No nic, třeba si kluci ještě někdy v dresech s logem CONNY zahrají.
ÚTERÝ: Proběhl kondiční trénink v tělocvičně a i když ho vedl známý tvrďák a skoro-nositel Nobelovy ceny DRAHOŠ DVOŘÁK, tak bez valného zájmu mediií.
STŘEDA: Otec Dominika Ruty Roman sděluje, že jeho syn je kvůli zlomené noze v kotníku opět OUT! Jen jestli mu ji nepřerazil sám! Bezesná noc trenéra Bašty - ráno musí odevzdat nominaci U12 pro Prahu 4.
ČTVRTEK: Nominace je na světě, Trenér věnuje svým vyvoleným fungl novou rikšu, bohužel musel do nominace uvést i pí Farkašovou s Adélkou (viz bulvár).
Dnes se také dozvěděl datum a místo konání zápasů výběru. Datum je 16. 4., kde se hraje ale zapomněl! (To je trochu brzy, hochu!)
Večer nepovedené utkání s Viktorkou 96, po kterém se chtěl vedoucí mužstva zastřelit svým legálně drženým revolverem.
PÁTEK: Při treninku se hrálo asi 30 minut s "95" a dostali jsme 2 góly. Conny stále nespokojen. Trenér si ale pochvaluje výbornou zónu naší obrany??!!
Kluci se konečně zapojili do dění na internetu a začínají psát, což nás velice těší!!
SOBOTA: Velká radost v Počernicích po výhře, ale hlavně po výborném výkonu proti Viktorce 95. Conny prodává revolver. Kluci si na internetu dovolují stále víc a víc (což je super!) a je vidět, že čtou opravdu pozorně, protože mě upozorňují na různé situace, které jsem popsal trošku jinak, než opravdu byly.
Bezvadná reakce M. Švestky na moji kritiku (koukněte se: Team, M. Švestka, Co také řekli..) Myslím, že to dost vypovídá o celkové atmosféře v teamu. Dokonce i novic Miroslav (Martin) Vostřák už připsal svůj názor, i když zatím pouze na náš debakl se Slávií...
NEDĚLE: Ve 20.17 hod. mi volá nadšeně trenér Jiří Bašta, že se stal právě 11.000-ím návštěvníkem stránek a požaduje ode mne prémii. Tak mu ho dám (toho panáka) ale až na soustředění.
rodiče jsou pozorní
Přidal \n nejstarší švestka2008-03-18 19:00:04 IP: 62.141.2.9
POZOR! POZOR!, Jirko CONNY Kondelíku, naše nová posila se přeci  jmenuje Miroslav Vostřák, a ne Martin!!!!!
i rodiče jsou pozorní
Přidal conny 2008-03-18 19:09:41 IP: 81.31.6.78
Díky Martine, sorry, ale jako posilu jsem ho už pojmenoval správně!!!

Podporujte svého šerifa TRENÉRA!!!
Podpořte svého trenéra a napište mu něco hezkýho do DISKUZNÍHO FÓRA. Od soboty je hodně "DOWN". Musíme mu nějak zvednout náladu. Dělá toho pro naše kluky hodně!

Přidal Kamil 2008-02-13 10:26:56 IP: 89.24.88.46
Trenére prosím vydržte,jinak budeme muset Damianovi hledat nový tým.Damián Vás má hodně rád.
Přidal Drako 2008-02-13 12:18:45 IP: 77.48.60.51
Samozřejmě, že se Braník nikdy nebude moci měřit s takovými celky jako Slávie či Sparta, neboť to je úděl menších klubů, které proti těmto klubům nemohou provádět celoročně výběr hráčů do svých řad. Sami jsme to viděli na Slávii, která během roku a půl od našeho přátelského zápasu v Pojbukách téměř obměnila svůj kádr.  
To co, ale náš tréňa dokázal za tuto dobu s klukama je obdivuhodné a já upřímně říkám, že v mých silách by nebylo kluky dotáhnout tam kde jsou nyní. Jsem rád, že mohu tomuto týmu a tréňovi pomoci jako asistent, protože být u toho bezprostředně za to stojí.  
Chápu trenéra a vím proč nyní musí zapřemýšlet nad budoucností....co dál?  
Jak kluky za tu dobu znám a je radost s nimi dělat si takového tréňu určitě zaslouží a věřím, že sami dají na sobě znát, že o jeho trenérskou školu stojí. 
A na závěr nelze usínat na vavřínech a opíjet se svými úspěchy v minulosti, stále se musí hledat nové cíle, které když každý bude chtít nikdy nebudou nedosažitelné. Příští rok na čeká opět přebor Prahy a to je výzva jak má být. 
Toto je poděkování za dosavadní práci trenéra Bašty.
 
asistet Drahoslav Drako Dvořák

Přidal conny 2008-02-13 14:34:35 IP: 86.49.65.65
To jsi napsal hezky, Dragi - plně souhlasím 
Jirka

Dobrá stránka
Přidal Káš 2008-02-14 15:56:23 IP: 84.42.170.238
Pří mém naturelu hledat na všem špatném nějaké drobné radosti dávám k úvaze: " Všechny další zápasy ze zdatnými soupeři už mohou vypadat jedině lépe"

podpora trenéra
Přidal \ '>Švestka nejstarší 2008-02-16 22:52:35 IP: 89.24.4.70
Pane \"Trenére\", sám jistě dobře víte, že jakákoliv kariéra nestojí pouze na jednom dni, nebo na jedné jediné události - takže mnoho dalších úspěchů i s nějakými těmi občasnými šrámy tutově přijdou, kluci prostě dostali za vyučenou - a to také není k zahození - je to další a důležitá zkušenost. 
A teď ke slovům asistenta - já hrubě nesouhlasím s tvrzením, že se se naši kluci nemohou měřit s klukama ze Sparty či Slávie. Naopak - mohou, jsou ze stejného masa a kostí, mají stejné tréninkové podmínky včetně trenéra, takže proč ne? V tomhle věku? Pravdou ale je, že hrají druhou třídu, přičemž byli zvyklí hrát tu nejvyšší soutěž ve své věkové kategorii, a teď hrají někde o čtyři pět pater níž, což se musí někde projevit. Chce to změnit soutěž, i ten oslavovaný Pražký Přebor, co kluky s Braníkem čeká, je asi málo, ne? Prostě tento kompletní team přesadit do SOUTĚŽE a viděli bychom, si tedy myslím já, že se ty naše ratolesti mohou měřit i se Spartou či Slávií. No, nechám toho sci-fi a budu se asi těšit alespoň na ten Přebor Prahy. 
Pozn.: šance se měřit bude s přibývajícím věkem asi ubývat - myslím tedy šance teamu, jako celku, protože pak je to skutečně problém těch zmíněných tzv. \"malých klubů\"

Přidal conny 2008-02-22 19:01:23 IP: 81.31.6.78
Martine, s tebou souhlasím ještě víc než s Drahošem. Moc hezky jsi to napsal! Já jim taky věřím, že tu Spartu nebo Slávii ještě udělaj!

Přidal conny 2008-02-23 10:12:29 IP: 81.31.6.78
Ještě jednou k tématu. Drahoš má určitě pravdu v tom, že co se týká kádru hráčů, tak to se se Spartou, Slávií, Bohemkou nebo Motorletem nemůžeme srovnávat ani náhodou. 
Máme kliku, že se v mužstvu sešlo tolik šikovných kluků a že je trénuje Jirka. Ale mít větší výběr by určitě nebylo k zahození, protože by vznikla větší konkurence, takže by se pak těžko mohlo stát, že hráči, kteří mají dnes základ prakticky jasný, by vypustili nějaké utkání, protože by se jim mohlo stát, že místo nich by naskočili do základu jiní, stejně kvalitní hráči. Ale zaplať Pánbů, že to je alespoň takhle!

BRIAN LENDOR
VYŘAZEN Z TEAMU!
Dnes, těsně před zahájením tréninku, byl z mužstva vyřazen s okamžitou platností kvůli velmi špatné tréninkové morálce a laxnímu přístupu k veškerému dění v oddíle hráč BRIAN LENDOR. Tuto tvrdou skutečnost mu sdělil hlavní trenér Jiří Bašta v přítomnosti asistenta D. Dvořáka a vedoucího J. Connyho Kondelíka. Brianova další fotbalová budoucnost se nyní bude odvíjet v mužstvu našich "95" pod vedením trenéra Jindry Müllera.
škoda
Přidal Kuba 2008-01-23 19:39:38 IP: 81.31.6.78
Je dost velká škoda, že Brian odešel ale trenér má proto asi svoje vysvětlení (myslím že třeba za rok za dva by se Brian mohl zase vrátit) AHOJ 
Kuba