Přátelské
zápasy


STARŠÍ ŽÁCI

ABC BRANÍK
PRAHA
3:1
(2:0)
FK DUKLA
PRAHA
JÓ, TO SE TO HRAJE!

Před dnešním přátelským utkáním jsem měl trochu strach, jak vlastně mužstvo postavíme. Z A-mužstva prosakovaly zprávy, že nikdo již nechce chodit vypomáhat do našeho mužstva kvůli "zázračnému systému" 4-3-3. Když jsem ale hochům slíbil, že budeme hrát osvědčený 4-4-2 a že nikdo jim nebude nadávat, měl jsem, po dohodě s trenérem Marešem, najednou k dispozici prakticky celý kádr A-mužstva! Nevím, zda to bylo tím, že hráčům tím pádem odpadl trénink, nebo to bylo sympatiemi k mé osobě, každopádně jsme měli s trenérem Koutským (trenér Stružík se z osobních důvodů nedostavil) najednou k dispozici 25 (!!!) hráčů a to se na některé ještě nedostaly dresy. To je pak o něčem jiném!
Naši hráči hned v úvodu zapnuli naplno a výsledkem byla již ve 2. minutě velká šance Tomáše Trojana, jehož střelu brankář Dukly stačil vyrazit a vzápětí nastřelené břevno Dominikem Becharou. V 6. minutě nabídl Tomáš Vala "gólovku" Jaroslavu Najmanovi, který se zhostil úkolu na výbornou a blafákem s následnou střelou levou (!) nohou otevřel skóre utkání.
Naše mužstvo hrálo v naprosté pohodě, určitě to bylo i tím, že jsme se s trenérem Dukly dohodli o neomezeném, tzv. hokejovým střídáním a na hřišti byli stále čerství hráči. V 25. minutě zápase vznikla po ose Vala - Matysík - Samek další šance, kterou posledně jmenovaný, Martin Samek, se štěstím proměnil. V závěru poločasu se ještě blýsknul skvělým reflexivním zákrokem náš golman Vít Blahovec, když zlikvidoval ojedinělý brejkový nájezd Dukly a udržel si tak čisté konto.
Ve druhém poločase se ve 45. minutě rozhodl k sólovému průniku Michael Škvor a jeho bomba z hranice šestnáctky znamenala třetí gól v síti Dukly. Na hřišti se pak objevili i všichni hráči z lavičky, Dukla hru trochu vyrovnala, ale svůj náskok jsme si s přehledem udržovali, i když asi nejlepší hráč Dukly Radek Entner (člen Výběru PFS) hodně "zlobil". Náš brankář, který nastoupil do druhého poločasu, Martin Kunášek ale dva jeho velice nebezpečné nájezdy dokázal zlikvidovat.
Dukle se nakonec čtvrthodinku před koncem podařilo vsítit čestný gól, který na našem vítězství ale nemohl již nic změnit. Po hezké hře vyhráváme 3:1.
FOTOGALERIE ze zápasu ZDE

SESTAVA:
Vít Blahovec (36. Martin Kunášek) - Jakub Doležal, Filip Matějka (C), Milan Nový, Erik Müller - Alex Kadlec, Tomáš Vala, Tomáš Trojan, Jan Švejnoha - Jaroslav Najman, Dominik Bechara
STŘÍDALI:
Adam Nejezchleba, Jan Dvořák, Dominik Plodek, Filip Novák, Tomáš Fíkar, Michael Škvor, Ondřej Tyrich, Nik Harmanec, Martin Samek, Ondřej Matysík
BRANKY: 6. Najman, 25. Samek, 45. Škvor


ABC BRANÍK
PRAHA
1:6
(1:2)
BOHEMIANS
PRAHA "95"
PRVNÍ ZÁPAS NOVÉHO MUŽSTVA SKONČIL DEBAKLEM

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Nik Harmanec, Filip Matějka, Jan Dvořák, Jakub Doležal - Alex Kadlec, Dominik Ruta, Tomáš Trojan - Martin Samek, Brian Lendor, Jaroslav Najman - Adam Nejezchleba
BRANKA: 33. Najman (1:2)

V úvodu utkání a vlastně celý první poločas jsme dokázali s fotbalově vyspělejšími a sehranějšími hráči Bohemians držet krok. Ač je to k neuvěření, v některých chvilkách jsme měli možná i trochu navrch. Naše tradiční spalování šancí pokračuje i v novém mužstvu. Kdyby T. Trojan a J. Najman svoje "loženky" využili, mohlo se skóre vyvíjet i jinak, než v náš neprospěch.
Takhle stačili hostům dva brejky urostlého hráče č. 11, kterému nedělalo vůbec žádný problém překonat dnes nepříliš jistého J. Kondelíka v brance. Až v samém závěru první půle se nám povedla hezká akce, kdy na jejím konci J. Najman prostřelil z velmi těžkého úhlu (prakticky z brankové čáry) brankáře hostí a snížil gólem do šatny na 1:2.
Než jsme se ve 2. poločase stačili rozkoukat, obdrželi jsme hned v 36. minutě další gól po vyšachování celé naší obrany. V 56. minutě ještě unikl J. Najman, ale jeho tvrdou střelu odvrátil druhý golman Bohemians s námahou na roh. Z naší strany to bylo v té chvíli prakticky vše. Známé "nedáš-dostaneš" se projevilo hned v další minutě opět po brejku, kdy soupeř zvyšoval již na 1:4. Vytratila se nám veškerá fotbalovost (byla-li vůbec nějaká) a nadšeně bojující hosté nás školili po všech stránkách. Vyjímkou byla 67. minuta, kdy se dostal 2x po sobě do absolutních šancí M. Samek, který však obě dvě trestuhodně zahodil.
A to ještě nebyl konec! V 68. minutě vyrobil obrovskou hrubku J. Dvořák a následnou šanci hostí náš golman zjevně podcenil a pustil za svá záda. V samém závěru utkání se J. Kondelík "vyznamenal" ještě jednou, když nedokázal pokrýt neslanou-nemastnou střelu hostů. Takhle špatně chytat jsem už dlouho Kubu neviděl!
První křest tedy máme za sebou. Nebereme to pochopitelně nijak tragicky, buduje se nové mužstvo. Ale co vím zcela určitě: trenéry Milana Stružíka a Ladislava Kouckého a všechny hráče čeká neskutečná hora práce.
FOTOGRAFIE ze zápasu ZDE


MLADŠÍ ŽÁCI

ABC BRANÍK
PRAHA
0:5
(0:2)
AFK SLAVOJ
PODOLÍ "96"
"DIVIZE" ROZSTŘÍLELA "PŘEBOR"
Dnešní konfrontační utkání o to, který tým je v Praze 4 nejlepší dalo jasnou odpověď: Je jím AFK SLAVOJ PODOLÍ! Ač se mně to píše velice těžko, je to holý fakt.
Co je to platné, že jsme měli celý první poločas jakousi optickou a herní převahu, když stačily 2 údery malých podolských "štírků" a prohrávali jsme 0:2!
Již v 8. minutě musel náš brankář čelit samostatnému nájezdu podolského útočníka, první jeho pokus sice skvěle vyrazil, ale dorážce jiného útočníka hostů už zabránit nedokázal. To vše za přihlížení našich stojících (!!!) obránců. O 4 minuty později měl náš golman zase zakrytý výhled a na bombu do šibenice tak reagoval pozdě - 0:2. To už byla pěkná sprcha a to ještě nezačalo pršet doopravdy, i když déšť byl na spadnutí. V 29. minutě ještě orazítkovali podolští břevno naší svatyně a v poslední minutě 1. půle musel náš golman zachraňovat hrubku T. Trojana, kterou náš hráč vyrobil naprosto nesmyslně ve svém pokutovém území.
Druhá polovina utkání začala hned v 31. minutě obrovskou šancí A. Onderky, který díky své rychlosti se dostal za podolského obránce, ovšem jeho zakončení minulo o pár centimetrů podolskou bránu. A to dnes bylo vše, co jsme dokázali vyplodit.
Spustil se déšť, který asi měl dvojí složení: z nebe začala padat živá a mrtvá voda. Na podolské ta první a začali pomalu excelovat; na nás ta druhá. Od té chvíle bylo na hřišti jedno mužstvo, které si s našimi "Mistry" dělalo, co chtělo. V 37. minutě po skvělém vyšachování naší obrany, kdy domácí obránci stáli "jako kůly v plotě" na 4 doteky podolských lovil Kuba míč ze své sítě potřetí.
Pravda je, že v té době hráli hosté vlastně přesilovku 11 na 9, protože na lavičce seděli utavení D. Ruta s K. Trejbalem a jejich náhradníci z lavičky jakoby na hřišti ani neexistovali. Znovu se ukázala v plné nahotě naše nesmírná slabina: velice úzký kádr hráčů! Se špičkovými týmy dokážeme jakž-takž držet krok pouze se základní jedenáctkou. Jakmile někdo chybí, nemůže, nebo je zraněný, je to obvykle náš konec. V soutěži jsme tyto situace sice zvládali, ale většinou díky tomu, že jsme již měli nahráno, což v tomto utkání rozhodně nebylo a manko jsme za dané situace nemohli dohnat ani náhodou!
V 51. minutě po dalších chybách obrany přišla 4. branka v naší síti a nepopulárního "bůra" jsme dostali o 3 minuty později.
Bylo až tristní pozorovat podolské hráče s jakou chutí se proplétali mezi našimi statickými, obrovitými a otrávenými hráči, ale na druhou stranu se jim zase nelze moc divit, protože za stavu 0:5 se už bojuje velice těžko!
SESTAVA:
Jakub Kondelík - Dominik Šlajsna, Filip Matějka, Petr Kalaš, Daniel Dvořák - Adam Onderka, Zdeněk Švestka, Martin Švestka, Karel Trejbal - Dominik Ruta, Tomáš Trojan - Adam Nejezchleba, Jakub Doležal
FOTO ZE ZÁPASU NAJDETE ZDE >>>
Conny
JAK TO VIDĚL SOUPEŘ:
V pondělním přátelském zápase jsme deklasovali domácí Braník (r.1996) 5:0 po poločase 2:0. Hattrickem se blýskl Madej, další zásahy přidali Moravec a Dratva.
Zejména druhý poločas se odehrával v režii hostujícího týmu, který si dovolil ještě několik dalších nadějných situací nevyužít. Domácí měli šance ke skórování jen v první půli – první příležitost v zápase zastavil nedovoleným zákrokem Káš, v další obránci hostí odvraceli z brankové čáry míč směřující za již překonaného Jiráka.


VÝBĚR PFS
U13
2:3
(1:2)
AFK SLAVOJ
PODOLÍ "95"
POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ
Poslední přípravné a nominační utkání před odjezdem Výběru U13 na Mistrovství republiky do Velkých Losin se uskutečnilo ve čtvrtek, 28. 5. 2009 na podolské umělce. Panovalo příšerné počasí, prudký déšť a vítr, nicméně splnilo svůj účel. Výběr byl naprosto rovnoceným soupeřem hráčům o rok až o dva starším a spíš se dá říci, že měl i v určitých pasážích zápasu značně navrch.
Soupeř se dostal do vedení gólem z dálky v 17. minutě, když náš brankář Jakub Kondelík byl špatně postavený a na pololobovanou střelu nedosáhl. Byla to jednoznačně jeho chyba. Naštěstí hned z protiútoku po hezké akci srovnával na 1:1 Radek Entner. Hra byla vyrovnaná a spíše se odehrávala na polovině divizního Podolí.
V 26. minutě ztratil zbytečně na naší polovině míč Martin Švestka, Kuba Káš špatně odkopnul a Martin Petrák ve snaze tuto chybu ještě napravit přesně "namazal" útočníkovi Podolí, který z malého vápna zasunul nekompromisně míč k pravé tyči - 2:1.
Ve druhém poločase nastoupil do branky Marek Binder, nahradil tak Kubu Kondelíka, se kterým do šatny odešel i Dan Hájek pro bolesti v noze.
V 52. minutě se přes našeho obránce Denise Komárka přehnal jak "půlnoční expres" rychlonohý útočník Podolí a překonal, i když se štěstím, našeho brankáře. O pět minut minut později byl sražen v pokutovém území, dnes vynikající, Vratislav Vorel a následující penaltu s přehledem proměnil nejmenší muž našeho týmu Martin Petrák.
Do konce utkání se již stav neměnil a i když obě mužstva jěště měla šance, všechny však vyzněly naprázdno.
SESTAVA VÝBĚRU U13:
Jakub Kondelík (BRA), Marek Binder (POD) - Filip Matějka (BRA), Denis Komárek (DUK), Jakub Káš (POD), Tomáš Trojan (BRA) - Václav Moravec (POD), Vratislav Vorel (DUK), Daniel Hájek (POD), Zdeněk Švestka (BRA) - Dominik Šlajsna (BRA), Radek Entner (DUK) - Martin Petrák (POD), Lukáš Novák (POD), Martin Švestka (BRA)
BRANKY: Entner, Petrák (P)

AC SPARTA
PRAHA
10:0
(2:0)
ABC BRANÍK
PRAHA
PROPADÁK, ZMAR, OSTUDA

Po dnešním ostudném zápasu se Spartou dávám za pravdu všem našim kritikům, že nejsme jedno z nejlepších mužstev ve své kategorii v Praze, ale že jsme mužstvo možná jen lehce nadprůměrné!
Možná jsou to slova tvrdá, plná emocí, ale trvám si na nich! Do absolutní špičky nám chybí ještě moc, což dokazují výsledky s těmi nejlepšími (Slavia 0:11, Marila 2:9, Sparta 0:10) a i když někdy nad prvoligovými celky dokážeme vyhrát (např. Kladno), nejsou to mužstva tzv. TOP. Nedá se nic dělat, ale je to tak! Možná, když se jedná o Spartu či Slavii 97, nebo ještě lépe 98, tak s těmi třeba i vyhrajeme, ale to je slabá náplast. Takže rychle zpátky na zem, mistři!
Dnešní zápas byl toho věrným obrazem. V šatně velká bojovnost, jak je rozneseme, a jen přijdeme na hřiště, tak je všechno jinak - "Ježiš Marjá - Sparta!"
ALE PROČ??!!?? Vždyť jsou to přece kluci stejně staří jako vy! A že hrají za Spartu? Co má být!
Dnes jsme propadli naprosto ve všem: fyzička, rychlost, kombinace, herní styl, napadání, střelba (Naše dnešní střelba: 1 střela za celý zápas a to ještě 2 metry nad bránu od dnes, asi nejlepšího hráče, Tomáše Trojana - to je trochu málo, ne?).
Přímo tragická je hra naší obrany a styl, jakým ji hrajeme. Přestože trenér znovu připomínal Kalašovi, M. Švestkovi a Matějkovi, co mají dělat - všichni tři naprosto propadli. Sparťané si lehce, díky své rychlosti, nabíhali na pasy přes obranu a naprosto nikým nesledováni ve dvou, třech a někdy dokonce ve čtyřech hráčích (!!!!!) se hnali na osamoceného Kubu. Tomu můžeme děkovat, že jsme těch gólů dnes nedostali 20!
Útok (Ruta - Dvořák) - i když se oba občas snažili - v první půli naprosto bezzubý, v druhé půli neexistující. Zde se ukázalo, jak moc dnes chyběl robustní a rychlý Šlajsna. Totéž se dá říci, v bleděmodrém, o záloze: ustrašený k zbláznění - Klégr, apatický a dnes naprosto neběhající Onderka, Trejbal se sice snažil, ale nic nevymyslel a Zdeněk Švestka může kvůli zranění kotníku hrát asi 5 minut a pak s bolestí odchází. Myslím, že by si měl dát úplný pohov a klid do té doby, než se vyléčí. Doležela jsem neviděl, že by se dotknul míče a Nejezchleba tam radši ani nešel, protože co by tam tak asi dělal?
Takže pánové: TOHLE už bych nechtěl s vámi nikdy zažít. Mohli jste klidně prohrát, i vysoko, ale tímto způsobem UŽ NIKDY!
SESTAVA
:
Jakub Kondelík - Filip Matějka, Petr Kalaš, Martin Švestka, Tomáš Trojan - Adam Onderka, Miloslav Klégr, Zdeněk Švestka, Karel Trejbal - Dominik Ruta, Daniel Dvořák - Jakub Doležal, Adam Nejezchleba

Ani fotka s Tomášem Řepkou nám štěstí nepřinesla
Jakási "snaha" M. Klégra
F. Matějka v souboji
P. Kalaš byl dnes přímo "tragický"
Z. Švestka, když byl ještě na hřišti
F. Matějka marně stíhá P. Schicka

ABC BRANÍK
PRAHA
0:1
(0:0)
FK
HOŘOVICKO
TAKOVÝ DIVNÝ ZÁPAS
Dvě nařízené penalty (z toho jedna mylně) a neúčast 3 hráčů základní sestavy (a to nám ještě musel opět pomoci Tomáš Borák z Podolí) - to jsou hlavní příčiny naší porážky se srdnatě bojujícími Hořovicemi.
Utkání sice začalo naším náporem, ale "beton" hořovické stažené obrany způsobil, že jsme za celý poločas pouze jednou v 8. minutě orazítkovali břevno branky hostí, ale ani to vlastně nebyla střela, ale centr Zděnka Švestky. Ve 12. minutě při likvidování šance hostí Kuba "sundal" v pokutovém území útočníka; nařízený pokutový kop skončil naštěstí pouze na tyči.
Po celý 1. poločas (vlastně po celý zápas) jsme měli velkou převahu, chvílemi přímo drtivou, ale Hořovice jsou zřejmě na takové zápasy ze své soutěže (Sparta, Slavia, Příbram) zvyklí, drobili hru, z kritických situací se dostávali dlouhými odkopy a vlastně našemu mužstvu nic nedovolili. Zvláště pak, když v útoku hrál pouze osamocený Tomáš Trojan, protože Adam Nejezchleba prakticky neexistoval. Zápas se ještě vůbec nepovedl Kubovi Doležalovi, který ztrácel prakticky všechny míče a zpět je nevybojoval. Bez možnosti střídání se s tím ale moc dělat nedalo. Poločas skončil 0:0.
Ve druhé polovině utkání jsme začali hrát pouze na 3 obránce, (neexistující útok měl posílit D. Ruta), ale ani tato změna nevedla k lepšímu. V 36. minutě odpískal rozhodčí pan Krysta nesprávně penaltu za faul v F. Matějky v pokutovém území, kterou soupeř se štěstím proměnil (Kuba si na ni sáhnul). Od této chvíle se soupeř ještě více zatáhnul a začal bránit v 9 hráčích. Poslední desetiminutovka byla ve znamení zoufalého a drtivého tlaku z naší strany, ovšem branku se nám vsítit již nepodařilo.
SESTAVA:
Jakub Kondelík - Jakub Doležal, Filip Matějka, Martin Švestka, Tomáš Borák - Domnik Ruta, Adam Onderka, Zdeněk Švestka, Karel Trejbal - Adam Nejezchleba, Tomáš Trojan

FK
DUKLA PRAHA

1:3
(0:0)
ABC BRANÍK
PRAHA
VELKÁ RADOST NA JULISCE
Když jsme v pátek před tréninkem seděli s trenérem Baštou nad sestavou, bylo nám málem do pláče. Chybělo nám totiž 5 (!!!)hráčů základní sestavy (Kalaš, Ruta - hory, Klégr - Kanáry, bratři Švestkové - neštovice).
Nezbylo nám tedy nic jiného, než se poohlídnout někde jinde. Jenže - tento týden jsou jarní prázdniny a hráči, kteří by připadali v úvahu, byli většinou na horách. Nakonec přece jen začalo svítat a z našich "97" nám byl zapůjčen Alex Kadlec a ze spřáteleného AFK Slavoj Podolí nám pomohli naši bývalí hráči Jakub Káš a Tomáš Borák. A o tom, že to byly posily více než kvalitní nemůže být vůbec pochyb. A když ještě přišla zpráva z Bílé Hory, že "ŠVESTKY" jsou k dispozici a nažhavené - tak nám spadl kámen ze srdce.
Samotné utkání začalo hned od začátku ve velmi vysokém tempu, s pohlednými akcemi na obou stranách, i když mně připadalo, že více ze hry měl náš tým. Soupeř hrozil hlavně brejky (hráč č. 10 -Entner), ale Kuba měl dnes svůj den a tři samostatné úniky tohoto hráče dokázal zlikvidovat a udržel tak svoje konto čisté.
My jsme naopak hrozili soustavným tlakem a 2 střely Z. Švestky a 1 bomba D. Šlajsny minuly branku domácích snad o milimetry. Poločas tak skončil smírně 0:0.
Ve druhém poločase sice musel Kuba hned v úvodu opět likvidovat únik duklácké "10" (přejmenoval si ho na ROBOTA) ale pak už přišel v 36. minutě krásný únik po levém křídle Tomáše Trojana, následoval přesný centr a Alex Kadlec nezaváhal - 1:0. Jenomže naše radost neměla dlouhého trvání a za pouhé 2 minuty poté "ROBOT" konečně ze 6. samostatného najezdu perfektně blafákem vychutnal Kuboše a srovnával do prázdné branky - 1:1.
Hra v dalších chvílích trochu přestala upadat na tempu (což ale vzhledem k předchozímu průběhu zápasu vůbec nebylo divné) až do doby, kdy v 50. minutě zápasu se další posila Kuba Káš výborně proháčkoval obranou soupeře a poslal do další tutovky znovu Alexe Kadlece, který dnes skóroval již podruhé.
V 53. minutě dovršila naše vítězství branka Dominika Šlajsny, kdy ho do šance a brejku vyslal neomylně Zdeněk Švestka. V této chvíli už na JULISCE asi nikdo nepochyboval o tom, kdo dnes zvítězí. Naši nadšeně a s velkou chutí hrající hráči již žádnou komplikaci soupeři nedovolili a zbývajících sedm minut zápasu sehráli ve velké pohodě.
KLUCI DÍK!
SLOVO TRENÉRA JIŘÍHO BAŠTY:
"Na to, že to byl po dlouhé době opět zápas na velkém hřišti, jsem s předvedenou hrou i výsledkem naprosto spokojený. Týmová hra byla výborná a Kuba nás v kritických chvílích podržel. Samozřejmě, že víme i o nedostatcích, které se stále ještě v naší hře objevují, ale na jejich odstranění můžeme pracovat již při úterním utkání proti Hořovicku, na turnaji Meteoru a hlavně pak na soustředění v Roudnici. Věřím, že na první mistrovské utkání budeme stoprocentně připraveni. Na závěr chci moc poděkovat posilám Kubovi, Alexovi a Tomášovi."

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Dominik Šlajsna, Filip Matějka, Martin Švestka, Dan Dvořák - Adam Onderka, Zdeněk Švestka, Jakub Káš, Karel Trejbal - Tomáš Borák, Tomáš Trojan - Alex Kadlec, Jakub Doležal, Adam Nejezchleba
BRANKY: 2 - Kadlec, 1 - Šlajsna

FK METEOR PRAHA VIII
(roč. 94 + 95)

11:1
(6:0)
ABC BRANÍK
PRAHA
SOUPEŘ BYL NAD NAŠE SÍLY

"Lepšího" soupeře na naše první utkání venku po dlouhé době nemohl trenér Jiří Bašta sehnat. Zřejmě byl zvědavý, jak dopadne srovnání výkonu podzimního vítěze Pražského přeboru mladších žáků s mužstvem, které přezimovalo na 4. místě divizní soutěže starších žáků.
I když výsledek někdy může dávat zkreslený dojem ze zápasu, v tomto případě jde o naprosto přesné vyjádření poměru sil na hřišti.
Hráči Meteoru byli po všech stránkách daleko lepším týmem. Byli rychlejší, tvrdší, lépe kombinovali i stříleli. Prostě ten rok navíc zde byl pěkně vidět, zvláště pak, když hráči z Meteoru v hale přes zimu vůbec nehrají a jejich "rozjetost" s velkých hřišť bila přímo do očí!
Naše kluky ještě navíc rychle srazily do kolen 4 góly, které jsme dostali v úvodu utkání snad za 5 minut. Hráči Meteoru v klidu 2x přelobovali vysunutého Kubu a dva góly šly jak nůž máslem přes naší levou obranu (Matysík - zde se bohužel ukázala nesehranost s mužstvem).
Naši hráči byli neustále pod tlakem, z čehož pramenily chyby, které soupeř nemilosrdně trestal. Měli jsme také několik hezkých akcí, ale žádná z nich neskončila v síti. Až 10 minut před koncem zápasu se podařilo Tomášovi Trojanovi vsítit alespoň čestný gól.
Díky za pomoc v zápase Filipovi Novákovi, Tomášovi Valovi a Martinovi Matysíkovi!

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Adam Onderka, Filip Matějka, Martin Švestka, Martin Matysík - Miloslav Klégr, Petr Kalaš, Tomáš Vala, Zdeněk Švestka - Filip Novák, Tomáš Trojan - Jakub Doležal, Michal Nguyen, Adam Nejezchleba

No nic - máme to za sebou a myslím si, že i takovýhle "ranec" je k něčemu dobrý. Alespoň nebudeme mít nosy příliš vysoko!


FK VIKTORIA
ŽIŽKOV 95

7:2
(4:0)
ABC BRANÍK
PRAHA
DEBAKL V XAVEROVĚ

06/12/2008
Pěknou gólovou nadílku jsme dnes obdrželi v přátelském utkání proti přeborové Viktorce Žižkov 95 v našem zřejmě posledním utkání v tomto roce na velkém hřišti.
Přestože jsme s o rok staršími kluky dokázali vcelku držet krok, všechny branky, které jsme obdrželi, padly z brejkových situací. A tady se nabízí otázka, zdali náš obranný systém je v takovém pořádku, jak tvrdí trenér.
Já si myslím, že není. Je to můj názor a proto ho tady v klidu předkládám k diskuzi. Zónová obrana je velice obtížný taktický prvek, což mi potvrdili i jiní, renomovaní trenéři a zdá se mi, že pro naše kluky je absolutně nezažitý a těžko hratelný.
Příklad: v dnešním utkání (a to byl ještě na čáře velmi objektivní rozhodčí) jsme sice možná desetkrát vystavili soupeře do ofsajdu, ale nejméně stejněkrát a možná i vícekrát se někdy i 3 hráči řítili na osamoceného Kubu. Že něco zachrání je sice pěkné, ale s vyrovnaným soupeřem musíme zákonitě inkasovat a následně prohrát.
Přesně kvůli tomuto našemu obrannému systému jsme prohráli se Spartou a Motorletem a málem i se Slávií, kdy se útočníci soupeře mnohokrát hnali osamoceni proti naší brance a obránci nestíhali.
Stává se to i proti soupeřům slabším, ale tam ještě obránci stačí útočníky doběhnout, nebo šanci zlikviduje Kuba.
Co je to platné, že soupeře drtíme na jeho polovině, když přijdou (a přicházejí v každém našem utkání) chvíle výše popsané. Tu samou "obranou lajnu" hrají i starší dorostenci na Vyšehradě a mají s tím i v 18-ti letech velké problémy. Jak by to mělo vypadat mi popisoval při jejich utkání bývalý prvoligový hráč Kamil Matuszny a i on potvrdil, že 12-ti letí kluci prostě tento systém ještě nezvládají a ani zvládnout nemohou!
Píšu to proto, že je pro naše kluky asi dost frustrující, když soupeře přehrávají a pak přijdou 3 brejky a je hotovo. Vím, že od toho je trenér, ale taky vím, že žádné jiné mužstvo v naší kategorii takhle nehraje. Ani Marila Příbram!

SESTAVA: Jakub Kondelík (48. Filip Novák) - Dominik Šlajsna, Filip Matějka, Petr Kalaš, Daniel Dvořák - Miloslav Klégr, Adam Onderka, Zdeněk Švestka, Tomáš Trojan - Ondřej Tyrich, Tomáš Hlas - Jakub Doležal, Michal Nguyen, Miroslav Vostřák
BRANKY: 1 - Tyrich, Onderka


ABC BRANÍK
PRAHA
8:0
(5:0)
FK SLAVOJ
VYŠEHRAD
VSKUTKU PŘÁTELSKÝ ZÁPAS
01/10/2008
V opravdu přátelském duchu se dnes neslo ukání s mužstvem mladších žáků FK Slavojem Vyšehrad., účastníkem I. třídy. V týmu hostí byly pouze tři "devadesátšestky" a ostatní byli kluci o rok mladší.
Naši borci si alespoň mohli vyzkoušet, jak se hraje proti mužstvu, které brání v deseti. Přestože v druhém poločasu nastoupila komplet "lavička" náhradníků, dokázali jsme Vyšehradu nasázet osm gólů.

SESTAVA: Jakub Kondelík (31. Doležal) - Adam Onderka, Filip Matějka, Zdeněk Švestka (31. Donovan Whalen), Tomáš Trojan - Jakub Doležal (31. Miroslav Vostřák), Miloslav Klégr, Petr Kalaš, Daniel Dvořák (31. Michael Nguyen) - Antonín Dudek (31. Kondelík), Martin Švestka (31. Adam Nejezchleba)
BRANKY: 3 - Kalaš, 1 - Dvořák, Dudek, Nguyen, Matějka, Klégr 

FK VIKTORIA
ŽIŽKOV

3:3
(1:1)
ABC BRANÍK
PRAHA
S DIVIZNÍ VIKTORKOU POUZE REMÍZA

25/09/2008
Ve včerejším podvečerním utkáním jsme sehráli přátelský zápas s divizní FK Viktorií Žižkov 96. Přestože jsme měli celý zápas výraznou územní převahu, dokázali jsme pouze remizovat. Někdy bohužel bývá fotbal trošku nespravedlivý....
Protože bratři Švestkové dorazili na zápas pozdě, trenér se rozhodl, že je nasadí až do druhého poločasu. Přesto jsme si i bez těchto dvou klíčových hráčů hned od začátku vytvořili tlak a první poločas se odehrával prakticky na polovině domácích.
V 15. minutě zahrál vtipně Míla Klégr rohový kop nakrátko na Petra Kalaše, který si o něj řekl, a ihned vyslal tvrdou přízemní střelu, kterou stačil tečovat Michal Nguyen, který tak vsítil svůj premierový gól a vedli jsme 1:0.
O minutu později nám rozhodčí neuznal naprosto regulérní gól Tomáše Trojana pro údajný ofsajd, který ale v žádném případě nemohl být.
Při ojedinělé akci soupeře na naší polovině ve 24. minutě prošel jak nůž máslem naší rozestoupenou obranou útočník Viktorky František Berousek, přesně nahrál svému úplně volnému kolegovi a bylo srovnáno.
Ve druhém poločase nestíhal Dan Dvořák rychlonohé pravé křídlo domácích a ten přesným lobem překonal našeho brankáře a poslal domácí do vedení. V rozmezí 6-ti minut (33. - 39. minuta) jsme ale dokázali při našem soustavném tlaku utkání otočit. Nejprve se štěstím vyrovnal Zdeněk Švestka a při trestném kopu Dominika Balka brankář domácích Tomáš Svoboda nedokázal udržet jeho bombu, pouze ji vyrazil a pro Tomáše Trojana nebyl žádný problém umístit ji do sítě a poslat tak svůj tým do vedení.
8 minut před koncem uniknuvší útočník domácích, opět lobem překonal našeho vysunutého brankáře a srovnal celkový stav na 3:3.
Je nutné dodat, že celé utkání se neslo opravdu v přátelském duchu fair-play a bez zbytečných tvrdých zákroků.

SESTAVA: Jakub Kondelík - Adam Onderka, Petr Kalaš, Filip Matějka, Daniel Dvořák - Dominik Ruta, Miloslav Klégr, Dominik Balek, Tomáš Trojan - Jakub Doležal, Michal Nguyen - Zdeněk Švestka, Martin Švestka, Antonín Dudek, Adam Nejezchleba
BRANKY: 1 - Nguyen, Z. Švestka, Trojan

....a jak to viděl soupeř (převzato z webbu viktorka96):
Ve velmi "prestižním přátelském" utkání , v němž naši hráči nastoupili, proti jednomu z nejlepších celků v Praze ve věkové kategorii 96, dokázali naši hoši, ač fyzicky subtilnější, být po celý zápas vyrovnaným protivníkem. Přestože měli hráči Braníku v celém utkání územní převahu je výsledek naprosto spravedlivým vyjádřením dění na hřišti. Pokud bychom dokázali proměnit i ty nejvyloženější šance ( ..viď Domčo Sokolíčku..) , mohli jsme se radovat i z vítězství. Bohužel nepřesné zakončení se zdá být "vleklou nemocí". Utkání parádně vyšlo Fandovi Berouskovi, který si před naším prvním gólem udělal z obránců soupeře "slalomové tyče".
V dnešním utkání naši hoši dokázali , že jsou schopni sehrát vyrovnanou partii s každým protivníkem, což je velmi kvalitní deviza do dalších divizních duelů.
Závěrem, zdá se, že naši borci nastartovali výhrou v Neratovicích "šňůru zápasů bez porážky". Dnešním utkáním je to čtvrtý "korálek". PŘEJEME NAŠIM HOCHŮM AŤ JE " ŠŇŮRA" CO NEJDELŠÍ !!
Přidal Pro Kondelíka češtináře 2008-09-26 22:46:54 IP: 89.24.37.221
Hele frajere, když už jseš úchylnej přes ten pravopis, tak se nauč skloňovat...

ABC BRANÍK
PRAHA
2:5
(2:3)
AC SPARTA
PRAHA 97
KONEC EUFORIE: SPARŤANSKÉ "97" NÁM DALY BŮRA!
17/09/2008
V dnešním přátelském utkání jsme si pozvali mužstvo, které v současnosti suveréně vede skupinu "B" v divizi mladších žálů (5 vítězství, skóre 31:3) - AC Spartu Praha 97.
Utkání, které nebylo příliš pohledné opět ukázalo, že i když jsme možná měli územní převahu a většinou se hrálo na polovině soupeře, když se nedávají góly, tak se prostě nedá vyhrát!
V úvodu jsme sice na soupeře vlétli; hned v 1. minutě mohl dát Zdeněk Švestka úvodní gól, ale trefil pouze boční síť. Vše napravil za další 2 minuty a svým, dnes již typickým lobem, dal náš vedoucí gól.
V 6. minutě po rohu soupeř srovnal a začal to na nás zkoušet rychlými brejky. Sparťané se často ocitali v ofsajdech, ale jejich náhradní brankář, který byl v roli pomezního rozhodčího, se tím příliš nezabýval. Troufám si říct, že minimálně 2 góly padly z ofsajdu.
Kuba sice v rozmezí 8. - 19. minuty 3 šance dobře zneškodnil, nicméně 2x musel kapitulovat. Ve 20. minutě bombou z trestného kopu nedal sparťanskému gólmanovi šanci Petr Kalaš a snížil na poločasových 2:3.
I ve druhém poločase pokračoval nepříliš zábavný fotbal. Vyjímkou byl nekompromisní únik po křídle Tomáše Trojana, ovšem jeho "bodlo" ze 3 metrů minulo, jak je u Toma obvyklé, branku a vyrovnání se nekonalo. Mezi 38. a 40. minutou si svoje "slabší chvilky" vybrali oba stopeři. Nejprve Martin Švestka tak dlouho kličkoval před pokutovým územím, až mu sparťanský Březina míč sebral a pohodlně skóroval a o chvíli později, provedl totéž v "bleděmodrém" Kaly. Ten se ani neobtěžoval vrátit se a nějak se pokusit svoji hrubku napravit.
A to už bylo asi vše. Za stavu 5:2 si Sparťané výsledek v pohodě pohlídali a našim "borečkům" se už taky nějak moc hrát nechtělo....
Tak teď musíme jen doufat, že se jim bude chtít hrát alespoň v neděli na Strahově při mistráku!

SESTAVA: Jakub Kondelík - Jakub Doležal, Petr Kalaš, Martin Švestka, Daniel Dvořák - Adam Onderka, Miloslav Klégr, Filip Matějka, Zdeněk Švestka - Michal Nguyen, Tomáš Trojan - Dominik Ruta (hrál 2 minuty!), Antonín Dudek, Miroslav Vostřák, Lukáš Trampota, Jan Novotný
BRANKY: Z. Švestka a Kalaš
Přidal J 2008-09-18 12:37:16 IP: 86.49.112.84
"Vážený" pane Kondelíku. Proč mám vždycky pocit, že za Braník chytal minimálně Buffon, proč mám vždycky pocit, že když prohrajete, tak prohrajete s naprostou českou špičkou, proč mám pocit, že často jste asi na jiném fotbale, než o kterém pak píšete. Vy prostě neumíte přiznat, že vás někdo přehrál. Stejně jako umíte přijmat výhra( a to umíte skutečně obdivuhodně, řekl bych, že v tomhle jste zřejmě nejlepší v republice), tak byste měl umět přijmat i prohry(to vám teda na druhou stranu vůbec nejde). Vaše článku čtu už spíš jen pro zábavu, než abych se něco o zápase dozvěděl. Baví mě číst, kolikrát se v článku objeví sousloví Skvělý Kondelík, hráli jsm eproti špičce v republice a podobně. 
Chtělo by to trošku soudnosti pane vedoucí.  
PS: K tomu nadpisu Konec euforie-Vy jako jedno z nejlepších musžtev České republiky kategorie ´96 (Vaše slova) píšete o euforii, když jste porazili o dva roky mladší slávisty?!?! 
Trošku mimo mísu, ne?

pro anonyma "J"
Přidal conny 2008-09-18 19:14:13 IP: 81.31.6.78
Nevážený pane (paní) anonyme "J"! 
Výraz "nevážený" jsem použil proto, že takových lidí, kteří dokáží pouze kolem sebe plivat, si ale opravdu nevážím. Sice jste mně to "pěkně vytmavil", ale věřte mi že od lidí, jako jste Vy, mi to ale vůbec nevadí. 
Divím se, že takový odborník jako Vy se rozčiluje nad faktem, když označím Slávii 98 jako nejlepší mužstvo ve své kategorii v republice. Tento fakt je totiž všeobecně znám, zrovna tak se stačí podívat na tabulku divize, kde možná i vy snadno zjistíte, že Sparta 97 opravdu suveréně vede svoji skupinu bez jediné porážky. 
To mám psát, že jsou to slabá mužstva? Stejně tak budu i dál chválit svoje mužstvo, které pod trenérem Baštou již docílilo řadu významných úspěchů, když bude hrát dobře a budu chválit Kubu (a nejen jeho) když dobře zachytá. 
Možná jste pouze závistivý, že Vy se něčím podobných asi bohužel pochlubit nemůžete. Když se tak oháníte, jak pilně čtěte moje články, tak si určitě vzpomenete, kolikrát jsem kluky (i svého syna) "seřval", když hráli špatně. Ale oni bohudík hrají většinou dobře. A nikdy jsem o nich nenapsal, že jsou nejlepší v republice, ale psal jsem, že patří mezi špičku ve své kategorii v Praze a na tom si trvám. 
To Vy ale zaručeně, jako ten nejlepší odborník a znalec fotbalu určitě víte! I když mi tak trochu připadá, že mimo mísu jste trochu Vy a nepleťte si prosím pojmy s dojmy!  
S úctou 
Ing. Jiří Kondelík, vedoucí mužstva

Přidal Drako 2008-09-18 23:59:32 IP: 213.220.217.30
Každý kdo psal nějaký komentář k zápasu, tak se jej snaží udělat pro čtenáře co nejzajímavější.  
Jak nás Jirka Conny za tu dobu co mu frčí tento web přesvědčil, tak se mu to daří dobře, neboť jak je vidět o jeho články je zájem viz. počítadlo přístupů. V málokterém i prvoligovém (mládežnickém) klubu se dozvíte tolik zajímavých informací jako tady a pokud někoho iritují tyto stránky, tak není nic jednoduššího než je prostě nenavštěvovat.  
Kritizovat jak je v české povaze bežné, dokáže každý, ale vytvořit byť i jeden takovýto článek k zápasu bývá pro někoho nadlidský úkon.  
A proto Jiří klid, nenech se otrávit závistivci a hnidopichy od kterých by jsme se určitě dočetli zajímavých komentářů 
P.S. Kdo nic nědělá nic nezkazí a jiným nepřekáží

Přidal mysak 2008-09-21 17:08:27 IP: 89.176.221.224
Jeden gól Vám asi pane vedoucí utekl. Konečný výsledek byl 2 - 6

Přidal \n jiří Žáček 2008-09-21 22:17:44 IP: 85.70.249.91
Po dnešním zápase musíte přehodnotit že Slávie 98 je nejlepší v republice ve své kategorii.Přinejmenším je druhá...První tým jste dnes viděli. Divák na Strahově.

Přidal mirek 2008-09-22 21:01:58 IP: 195.113.69.26
podle ceho se urcuje, kdo je v jake kategorii nejlepsi?

Přidal \n jiří Žáček 2008-09-24 22:59:41 IP: 85.70.249.91
Kdo je nejlepší v kategorii 98 určuje pan Kondelík.jen jsem se pozastavil nad tím srovnáním které považuji za zbytečné a navíc nepravdivé.

Přidal Karel Lasík - trenér Sparty ro 2008-09-25 13:34:07 IP: 213.151.94.28
Tak jsem byl asi na jiném zápase. Na šance mohlo utkání skončit tak 4:16, kdyby se dávali šance, jak pravý autor článku. A výsledek byl 2:6

pro Karla Lasíka
Přidal conny 2008-09-26 08:19:22 IP: 78.102.213.234
"Pravý" autor článku sice jsem, ale "autor praví" - se píše s měkkým "i"

ještě jednou pro Karla Lasíka
Přidal conny 2008-09-26 08:23:48 IP: 78.102.213.234
... šance se "dávaly" to je zase pro změnu s tvrdým "Y". Takže, pane kolego, "nepotěšil jste mě, ani já vás nepotěším - máte to za "5". Dvě hrubky v jedné větě - to je opravdu síla - to se učí ve 4. třídě. To není moc dobrý příklad pro hráče
Přidal Karel Lasík 2008-09-26 11:38:28 IP: 213.151.94.28
No konečně něco správně, zkouškou z češtiny jste prošli(y) výborně, ze zpráv z utkání zatím nic moc.

pro Karla Lasíka
Přidal conny 2008-09-26 12:49:15 IP: 78.102.213.234
To vy asi těžko poznáte, zda to je správně. Karle, Karle - slabý.....moc slabý. Z Vás ale asi víc nevypadne! Bohužel...Je to k pláči

Přidal 2008-09-26 22:38:44 IP: 89.24.37.221
Co to zkoušítš Kondelíku? Ty jsi normální zoufalec. Myslím, že jsti čekal, že se tě tu budou zastávat rodiče, ale ozvala se jen, bez prominutí, vlezdoprdelka Jana Kl. (zřejmě chce aby její syn hrál). ŽE BY SE OSTATNÍ RODIČE ZTOTOŽŇOVALI S NÁZOREM PANA "j" ?

pro anonyma "Já"
Přidal conny 2008-09-27 14:28:08 IP: 81.31.6.78
Hele, ty anonymní a všehoznalej "Frajere", co kdyby jsi mi všechny ty urážky, bláboly a chytrosti přišel říct rovnou do očí? Jsem dnes v 16.30 hod. na střídačce Braníku.  
Jenže, to asi nebudeš mít čas a neodvážíš se! Copak internet, ten toho snese, ale přímo bys to říct asi nesvedl!  Moc se na tebe těším!!!

Přidal Karel Lasík 2008-09-29 10:36:27 IP: 213.151.94.28
Vážený pane vedoucí, tak jste právě prošel psycho testem. Víte, podstatou mé reakce bylo upozornit na nevyvážený komentář k utkání, který jsme s vámi sehráli. Ale jak už je vidět z ostatních reakcí, vinu hledej vždy u jiných, ne u sebe.  
A nebojte se, pravopisu rozumím. Pravopisné chyby v mé první zprávě byly právě podstatou toho testu, na co zareagujete, zda na podstatu zprávy nebo na pravopis. Úspěšně jste prošel. Gratuluji. Přeji mnoho vyváženějších komentářů. Fotbalu zdar. Karel Lasík, trenér AC Sparta Praha, ročník 1997.
pro pana Lasíka
Přidal conny 2008-09-29 18:18:50 IP: 81.31.6.78
Tak vy jste nejen trenér, ale i psycholog. A ještě prý Mgr., jak mi řekli Vaši kolegové. Tak to moc gratuluji.  
Akorát, že vše, co tady prezentujete mladíku, (včetně testu s "ičkama" - hahaha, to určitě bylo schválně!) jsem já už dávno zapomněl. 
To je asi stejné, jako s autem - co vy jste najezdil, to já jsem odcouval  
Takže: Chtělo by to trochu více úcty a pokory, mohl bych být úplně klidně vaším otcem - a už opravdu končím a nebudu tyto vaše výlevy dál komentovat.

Přidal Karel Lasík 2008-09-30 16:25:19 IP: 213.151.94.28
Je mi to líto, ale stále to bylo 6:2, tak nevím, kde se stala chyba . . .

FC TEMPO
PRAHA 95

2:2
(1:0)
ABC BRANÍK
PRAHA
GENERÁLKA NA VÝBORNOU !

03/09/2008
Velmi dobrý zápas dnes sehráli naši hráči s mužstvem FC Tempo Praha 95. Obrovití hráči soupeře vzbuzovali již při rozcvičování značný respekt a jejich brankář (ročník 94) prakticky z místa bez výskoku dosáhl na břevno.
Nicméně naši hráči na ně vlítli "bez bázně a hany" a prakticky celý zápas měli značně navrch. Kromě obvykle vysokého standardu P. Kalaše a bratrů Švestkových dnes velký zápas odehráli Dominik Ruta s Tomášem Trojanem a dokud měl síly i Adam Onderka. Naše obrana vzorně plnila tzv. "lajnu" a stávalo se běžně, že se v ofsajdu ocitli i 4 hráči soupeře zároveň! Pouze v 17. minutě neuhlídal Martin Švestka útočníka domácích, při osobním souboji navíc upadnul a uniknuvší hráč přesně přihrál svému úplně volnému kolegovi, který nezaváhal - 1:0. Mohli jsme jenom litovat nevyužitých "tutovek", které neproměnili Dan Dvořák, Tomáš Trojan a Filip Matějka.
Ve druhém poločase hned v úvodu jsme vytvořili obrovský závar před brankou domácích, ale vytěžili jsme z toho pouze nastřelené břevno. V 34. minutě ale Zdeněk Švestka pěkně přiťuknul Tomáši Trojanovi, který obloukem přes celou bránu poprvé překonal brankáře Tempa a bylo srovnáno.
O minutu později se ale Zdeněk po střetu s domácím hráčem s výkřikem skácel na trávník a musel být střídán. Opět nešťastný pravý kotník. S napětím budeme sledovat, zda mu obnovené zranění umožní start na sobotním mistráku.
V 37. minutě po rohovém kopu velmi šikovně Dominik Ruta tečoval míč a poslal svoje mužstvo do vedení. Dál jsme soupeře svírali na jeho vlastní polovině a v 49. minutě se ocitl v obrovské šanci opět Filip Matějka a znovu nastřelil pouze brankáře.
Sedm minut před koncem se nepodařilo Kubovi Doležalovi dostatečně pokrýt obrovité levé křídlo domácích, což znamenalo vyrovnání. Celkově jsme ale sehráli velice slušnou partii proti teamu, který nás značně převyšoval fyzicky, nikoliv však fotbalově. Za výkon, jaký kluci předvedli si zasloužili vyhrát, ale byla to jen příprava.
Takže - když takhle zahrajete v sobotu ráno v 1. mistráku proti Slávii - "tak su úplně klidný!"

SESTAVA: Jakub Kondelík - Dominik Ruta, Petr Kalaš, Martin Švestka, Daniel Dvořák - Jakub Doležal, Miloslav Klégr, Filip Matějka, Zdeněk Švestka - Adam Onderka, Tomáš Trojan - Michal Nguyen, Miroslav Vostřák, Antonín Dudek, Adam Nejezchleba
BRANKY: Trojan a Ruta


ABC BRANÍK
PRAHA
6:2
(4:1)
FSC LIBUŠ
95 + 96
NAKONEC PŘESVĚDČIVÉ VÍTĚZSTVÍ

27/08/2008
Jako špatně promazaný stroj a se skřípotem se rozjížděl náš team dnes v podvečer proti našemu budoucímu soupeři v Pražském přeboru - FSC Libuš, který přijel značně posílen několika hráči ročníku 95.
Kluci vypadali, že ani za 3 dny volna, které jim naordinoval trenér, nevytřepali z nohou naježděných 150 km na kole a někteří (Klégr, Onderka) jakoby ještě dopoledne absolvovali maratón.
V úvodu zápasu jsme měli štěstí, že Kuba v brance měl dnes svůj den, zabránil nejméně 4 "tutovkám" a neudělal v zápase jedinou chybu. V rozmezí 8. - 11. minuty 3x skvěle zachránil a držel tak naše konto stále čisté.
Až teprve v 16. minutě Dominik Šlajsna skvěle vybojoval míč a skóroval. O dvě minuty později po rohu Zdeněk Švestka hlavou zvyšoval na 2:0. Za další 2 minuty si hosté vytvořili brejkovou situaci a proti dvěma uniknuvším hráčům už Kuba neměl šanci - 2:1. V obraně v těchto chvílích byla velmi citelná neúčast Petra Kalaše, který obvykle takovéto situace zvládá na výbornou.
Ve 24. minutě nováček Michal Nguyen pěkně našel Tomáše Trojana a vedli jsme 3:1 a v poslední minutě, za značného přispění gólmana hostí, Zdeněk Švestka (stále má potíže s kotníkem) završil gólový účet poločasu na 4:1.
Ve druhé polovině zápasu dostali příležitost i hráči z lavičky M. Vostřák a A. Dudek, ale hned v 31. minutě exceloval opět Kuba a zabránil dalšímu jistému gólu. V 35. minutě si postavil míč k trestnému kopu Martin Švestka a jeho dalekonosná střela skončila v pravém horním rohu branky hostí. O dvě minuty později však opět unikli 2 hráči Libuše a snížili na 5:2.
Ve 45. minutě překvapil lobem Adam Onderka libušského brankáře a zvýšil na konečných 6:2. V 50. minutě vytvořil neskutečnou hrubku v obraně Dominik Šlajsna ale náš brankář opět neuvěřitelně zachránil. V 52. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop za sražení Z. Švestky v šestnáctce, ovšem exekutor Jakub Kondelík pokutový kop zahrál neskutečně špatně (slabá střela doprostřed branky) a gól z toho nebyl.
V 54. minutě obdržel ještě Martin Švestka červenou kartu za neslušné chování.

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Dominik Ruta, Filip Matějka, Martin Švestka, Daniel Dvořák - Jakub Doležal, Miloslav Klégr, Adam Onderka, Zdeněk Švestka - Dominik Šlajsna, Tomáš Trojan - Miroslav Vostřák, Antonín Dudek, Michal Nguyen
BRANKY: 2 - Z. Švestka, 1 - Šlajsna, Trojan, M. Švestka, Onderka


SK HORNÍ
MĚCHOLUPY

2:2
(1:2)
ABC BRANÍK
PRAHA
POSLEDNÍ PŘÍPRAVA PŘED MORAVIA CUPEM 2008

19/06/2008
Ve velmi teplém čtvrtečním odpoledni jsme přijeli do útulného a příjemného areálu, kde sídlí náš dnešní soupeř, který vybojoval pěkné 3. místo v letošním Pražském přeboru - SK Horní Měcholupy.
Hned od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a začali okupovat jeho svatyni. Ve 14. minutě se vyplatila důslednost Dominika Šlajsny při atakování soupeře. Mikeš vybojoval míč prakticky na brankové čáře a přihrál Damiánovi Farkašovi, který nás poslal do vedení. O 2 minuty později skvělě zaúřadoval náš brankář, když sebral z kopačky míč útočníkovi domácích, který se dostal do brejku a nedovolil mu tak vyrovnat. Vzápětí po rohovém kopu reflexivně vyrazil, snad z metru, střelu úplně volného hráče Měcholup, na kterého naše obrana nějak pozapomněla.
Ve 25. minutě zúročil svoje velké sólo z půlky Zdeněk Švestka a zvyšoval způsobem, jakým to umí jenom on - prostě paráda 2:0. Jenže už o dvě minuty později Dan Dvořák velmi nedůsledně bránil unikajícího hráče a výsledkem byla branka v naší síti.
O přestávce nám zatrnulo poprvé, když nám Jakub Kondelík oznámil, že si pochroumal kotník a do druhého poločasu nemůže nastoupit. Rukavice si musel navléknout Filip Matějka, ale tím se nám bohužel značně snížila akceschopnost naší obrany.
Podruhé nám zatrnulo hned ve 40. minutě, kdy se na trávník zhroutil s bolestivou grimasou Martin Švestka a odkulhal ze hřiště. Při neúčasti Adama Onderky se tak zapojili do hry všichni tři náhradníci (Dudek, Vostřák a Doležal) a úroveň naší hry trochu poklesla. Soupeř si dovoloval víc a víc a v 52. minutě jsme již nedokázali pokrýt jeho brejk, když unikající útočník lobem přehodil vyběhnuvšího F. Matějku a vyrovnal.
Naštěstí se ukázalo, že zranění M. Švestky snad nebude tak hrozné, jak se zprvu zdálo a Martin ještě v závěru utkání nastoupil, obranu značně vyztužil a nedovolil již žádnou mimořádnou událost v náš neprospěch.        
TAK NÁM DRŽTE O VÍKENDU PALCE !!!

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Filip Matějka, Petr Kalaš, Jakub Káš, Daniel Dvořák - Dominik Ruta, Damián Farkaš, Martin Švestka, Tomáš Trojan - Dominik Šlajsna, Zdeněk Švestka - Miroslav Vostřák, Jakub Doležal, Antonín Dudek
BRANKY: 1 - Farkaš a Z. Švestka


FK MARILA
PŘÍBRAM

9:2
(3:2)
ABC BRANÍK
PRAHA
ŠKODA DRUHÉHO POLOČASU
11/06/2008
Se soupeřem z absolutní špičky naší kategorie v ČR jsme dokázali držet krok celý první poločas. A možná že i víc než jenom to. Marila zřejmě byla zaskočena naší nátlakovou hrou a v podstatě nevěděla, co hrát. Naše obrana je v té době ničila svým velmi dobrým ofsajd-systémem a vůbec se dá říci, že jsme měli v prvním poločase navrch. Však také domácí dostali od svého trenéra Ervína Reichenauera o přestávce svůj díl.
My jsme se ale přesně shodli s trenérem, že naši kluci velice špatně snáší před zápasem nějaké nepředvídané události. Dnes je například silně rozhodila nepřítomnost Matějky s Trojanem. Pořád se nás vyptávali, jak to teď budeme hrát, kdo bude na jakém postu apod. Naši "výletníci" se nakonec na hřiště dostali až v polovině prvního poločasu...
Co mě ale velice mile překvapilo, bylo chování kluků z Marily. Na to, co umí se vůbec nemohou srovnávat (myslím to v kladném slova smyslu) s namyšlenými borci ze Sparty nebo Slávie. Každého dospělého slušně pozdravili a i po zápase, kdy jsem se s nimi bavil, působili velmi přirozeně a vůbec ne nějak namachrovaně, i když na to mají. I tady se ukazuje skvělá práce trenéra Ervína.
Celý zápas začal vzájemným oťukáváním, ale už ve 4. minutě po samostatné akci udeřil Dominik Šlajsna, který byť se štěstím, vsítil úvodní branku zápasu. Hráčům Marily ale trvalo pouhé dvě minuty, než výsledek srovnali. Ztráta míče A. Onderky uprostřed hřiště a následná absence D. Ruty při bránění způsobila vyrovnání.
V 19. minutě vyrazil do protiútoku Martin Švestka a nechytatelnou bombou z hranice pokutového území opět poslal náš tým do vedení. Celých 6 minut jsme zažívali slastný pocit vedení do doby, kdy soupeř zahrával rohový kop. Přihrávka na úplně volného hráče a jeho následná přesná střela po zemi k tyči znamenala znovu vyrovnání. A v 28. minutě (zřejmě po ofsajdu) se Vašek Černý v samostatném nájezdu nemýlil a poločas skončil 2:3 v náš neprospěch.
Hned v úvodu 2. poločasu si V. Černý pohrál s celou naší obranou a zvyšoval již na 4:2. A o dvě minuty později (myslím, že opět z ofsajdu) dokonali domácí svůj dokonalý obrat v zápasu. Naši kluci byli v té chvíli na kolenou, přestali hrát a se železnou pravidelností pak dostávali každých 5 minut gól až na konečných 9:2. Branku soupeře jsme pak už prakticky neohrozili.
Nic se ale kluci neděje, ostudu jste si rozhodně i přes ten příděl neudělali a dokonce jste si vysloužili pochvalu od trenéra domácích s tím, že nejméně polovinu z vás by rád uvítal ve svém mužstvu. A to je velká pochvala!
Na závěr chci poděkovat Zděnkovi Švestkovi, který chtěl moc a moc hrát, ale zraněná ruka mu to bohužel témeř nedovolila. Zdendo, jsi fakt borec!
Ještě chci pochválit Mirka Vostřáka, který si doma, jak mi sdělila jeho maminka, vybojoval, že s námi pojede příští týden na Moravia Cup a nenechá nás ve štychu. Tak to, Míro, hodnotím!

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Adam Onderka, Petr Kalaš, Martin Švestka, Daniel Dvořák - Miloslav Klégr, Damián Farkaš, Jakub Káš, Dominik Ruta - Jakub Doležal, Dominik Šlajsna - Miroslav Vostřák, Antonín Dudek, Filip Matějka, Tomáš Trojan, Zdeněk Švestka
BRANKY: 1 - Šlajsna, M. Švestka

SK MOTORLET
PRAHA

4:2
(2:2)
ABC BRANÍK
PRAHA
OSUDNÁ 45. MINUTA ROZHODLA O NAŠÍ PROHŘE

04/06/2008
V dnešním podvečerním utkání v Chotči, kde jsme se setkali s naším tradičním soupeřem, vítězem letošního Pražského přeboru, opravdu rozhodla o naší porážce jedna, jediná minuta. Začala tím, že náš brankář Jakub Kondelík hrubě podcenil poměrně lehkou, i když dobře umístěnou a skákavou střelu k tyči (proklouzla mu mezi rukama) a vzápětí při rozehrávce Tomáš Tran ztratil zbytečně míč ve středu hřiště a následující brejk mohl zastavit už jenom faulem v pokutovém území Martin Švestka, kterému již nic jiného nezbývalo.  Nařízenou penaltu hráč domácích s přehledem proměnil.
Byla to opravdu velká škoda, protože jsme dnes byli daleko fotbalovější než náš protivník (potvrdil to svým výrokem i trenér Motorletu Kárník). Achillovou patou v našem mužstvu jsou a bohužel asi ještě dlouho budou útočníci. Tomáš Tran i Míra Vostřák zatím do tohoto postu zdaleka nedospěli a pro soupeře, zvláště jakým je Motorlet, představují nulovou hrozbu. Nabízí se možnost nasadit do útoku Dominika Šlajsnu, který útočníkem přece již byl a góly dávat dokázal. Dnes na tomto postu chvíli hrál, než se opět začalo projevovat jeho nedoléčené zranění, a rozhodně byl nebezpečnější než Tran s Vostřákem dohromady. 
V první půli byli v útoku Filip Matějka s Adamem Onderkou a byli oba výborní. Filip dal dokonce 2 góly, což je stejný počet, jaký nastřílel za celou končící sezónu. Trenér je však potřebuje na jiných postech...
Utkání začalo gólem v naší síti ve 2. minutě po asi 5-ti metrovém neodpískaném ofsajdu. Kluky to nerozhodilo a za pět minut poté po přihrávce Jakuba Káše srovnával Filip Matějka. Hráli jsme svůj kombinační fotbal a soupeře jasně přehrávali. Ten se kupodivu soustředil pouze na odkopávání a pokusy o brejky, za což je jejich trenér o poločase pěkně seřval. V 21. minutě využil znovu Filip Matějka nedorozumnění mezi obránci soupeře a nekompromisně nás ranou k tyči poslal do vedení. To nám ale vydrželo pouze 4 minuty. Při rohovém kopu Kuba míč podběhl a nepokrytý útočník domácích pohodlně vyrovnal.
Ve druhém poločase jsme pokračovali v našem snažení do té doby, než přišla inkriminovaná, již popsaná,  osudná 45. minuta. Ani tyto dva laciné góly naše kluky nesložily a dál se snažili o dobývání soupeřovy svatyně. Nejblíže k tomu měl v 50. minutě Zdeněk Švestka, který ale při pokusu dát ve vyložené šanci co největší bombu, trefil brankáře.
Nicméně závěrem: Kluci nebuďte smutní, příště už to určitě vyjde!
A jestli takhle zahrajete s Vyšehradem, tak ho "desítka" nemine! A vy dostanete do nové sezóny krásné nové dresy!

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Dominik Šlajsna, Martin Švestka, Jakub Káš, Daniel Dvořák - Miloslav Klégr, Damián Farkaš, Zdeněk Švestka, Tomáš Trojan - Adam Onderka, Filip Matějka - Dominik Ruta, Tomáš Tran, Miroslav Vostřák
BRANKY: 2 - Matějka

Přidal Tréňa 2008-06-05 10:32:35 IP: 88.103.8.162
Jako trenér jsem moc spokojený a výsledek není hlavní ukazatel utkání. Pořád je to naše první sezona na velkém hřišti a na jejím konci přehrát lídra pražského přeboru,je výsledek naší dobré práce. Všichni jste měli strach z druhé třídy,ale kluky to nepoznamenalo,že? Soutěží to není,protože se dá hrát proti těžkému soupeři i mimo soutěž a to u nás funguje,ne? Důležitá je práce na tréninku a ta je u kluků na vysoké ůrovni!!!! Myslím,že posun dopředu je na hřišti znát. Nebo máte (rodiče e hráči) jiný názor? Rád si ho tady přečtu! Kluci mají před sebou ještě dloUhou cestu a je dobré to vědět!!!

goly
Přidal Konďas 2008-06-05 17:59:20 IP: 81.31.6.78 Tři goly beru na sebe

OK
Přidal Drako 2008-06-06 10:00:26 IP: 77.48.60.51
Dobrej tréňa, good mančaft a jinak celkem fajna partička. Poctivá práce na tréninku a vůbec kladný přístup k fotbalu jde ruku v ruce vstříc úspěchu. Sice jsou kluci ještě v takové te fotbalové škole, ale pokud budou na sobě makat, tak jistě se dostanou na fotbalový gympl...no a z něj je to už s trochou štěstíčka, kousíček třeba i do 1 ligy  
No a ty prohry po dobrém výkonu až tolik nebolí.  
Zítra kluci určitě vlítnou na Vyšehrad a ukážou jim kdo je tady šéfem a slíznou si tu zaslouženou třešničku na dortu za celoroční práci.... no a tak hrrrr na ně. 
P.S.: Kubo z těch tří gólů bych ti připsal asi jen ten jeden co ti proklouzl pod rukama, tak si toho zase neber tolik
video
Přidal Drako 2008-06-06 10:02:04 IP: 77.48.60.51 Co bych s videem pro Vás neudělal...vyspím se až v důchodu. Cóóóž bude za hóóóódně dlouho
Přidal CONNY 2008-06-06 11:18:26 IP: 213.220.240.119
Já s Dragim v tom, co napsal plně souhlasím! Když jsem byl na prvním soustředění v Pojbukách, tak jsem tomu nevěřil, že to bude tak dobrý! Hlavně mám radost, že se mi podařilo "zpacifikovovat" toho našeho Tréňu a teď už to s ním docela jde, ne? A někdy dokáže být i docela milý (a to i ke klukům ). Jsem tady rád a je mi úplně jedno, kde tahle partička bude hrát - jestli to bude v Podolí, ve Viktorce a nebo v Braníku. Hlavně je třeba, abychom zůstali VŠICHNI pohromadě. Vůbec si nemyslím, že je třeba už příští rok nutné hrát divizi. Pražský přebor bude mít stejnou kvalitu a kdo ví, co bude do roka a do dne...Dami, nechceš ještě přehodnotit svoje rozhodnutí?

ABC BRANÍK
PRAHA
2:3
(0:1)
FC BOHEMIANS
1905 - "96"
ZJEVNÉ PODCENĚNÍ SOUPEŘE
28/05/2008
Po euforii, kterou jsme prožívali v minulých zápasech nastalo dnes tvrdé vystřízlivění. Skoro se mi ani nechtělo dnes k utkání psát nějaký referát. Naše "hvězdy" totiž nastoupily k utkání s velkou nechutí.
Vždyť přece oni jsou ti borci, kteří vítězí na turnajích nad staršími teamy a oni přece nebudou hrát a zahazovat s "nějakejma 97", byť jsou z Bohemians.
No a nakonec vás "97" pěkně vyčadili. Co je platné, že jste je hodinu svírali na jejich polovině, když stačily 3 brejky a bylo vymalováno!
Již ve 3. minutě, kdy Kuba Káš propadl a nedokázal pokrýt útočníka hostí, jsme prohrávali 0:1. Tento stav ale vůbec naše hráče nevyburcoval k nějakému zvýšení výkonu. Dál, s bohorovným klidem, kazili co se dalo: přihrávky končily na nohou soupeře, kombinace neexistovala a střelba je naší Achilovou patou již třetí zápas za sebou.
Tak špatně, jak hrál dnes Zdeněk Švestka, jsem ho ještě nikdy neviděl zahrát. Hodně se mu svým "výkonem" dnes přibližoval Kuba Káš a i Damián Farkaš zahrál hlavně v 1. poločase hluboko pod svým standardem a dokonce žádal o vystřídání. To jsem u Damiho taky nikdy nezažil
Dnes byli v teamu pouze 3 hráči, kteří se snažili hrát: Petr Kalaš, Martin Švestka a Adam Onderka. Ve druhém poločase zabral i Farky, ale maximálně tak na 70%. Klégr opět pomalý, občas alespoň jakž-takž nahrál. Dvořák pobrkaný, góly ve 2. poločase šly přes něj. Ještě ke všemu se dostavil na zápas pozdě, čím značně rozběsnil trenéra. Matějka se snažil, ale taky mu to nešlo a navíc nenastoupil do druhého poločasu kvůli svalovému zranění.(???). Ruta měl dnes svoji tradiční sinusoidu výkonu na minimu, o Trojanovi vůbec nevím, že byl na hřišti.
Hráč vzývaný Tran opět prokázal, že gól nedá "ani za zlatý prase". Vostřák ho sice z metru dal, ale nejdřív si musel míč zpracovat rukou - takže nula od nuly pojde. Megyes, Dudek a Doležal rovněž vůbec nic nepředvedli. Brankáře jsme měli při neúčasti Kuby půjčeného ze Slavoje Podolí a kromě druhého gólu, který částečně padá na jeho vrub, splnil svůj úkol dobře a to ještě v 53. minutě bravurně zlikvidoval brejk soupeře. Díky Marku!
Takže se pánové laskavě seberte a zamyslete se nad sebou, nebo nám za týden dá Motorlet "desítku". NAZDAR!

SESTAVA:
Marek Binder (AFK Slavoj Podolí) - Dominik Ruta, Petr Kalaš, Martin Švestka, Jakub Káš - Miloslav Klégr, Damián Farkaš, Zdeněk Švestka, Adam Onderka - Tomáš Tran, Jakub Doležal - Tomáš Trojan, Erik Megyes, Miroslav Vostřák, Antonín Dudek
BRANKY: 1 - 44. M. Švestka, 70. Farkaš

Přidal klégroš 2008-05-28 20:39:11 IP: 84.42.186.183
Dnes jsem hrál velmi špatně . Protože mě bolel puchejř .A Farky hrál velmi dobře.

pro Klégroše
Přidal CONNY 2008-05-28 20:46:14 IP: 81.31.6.78
Mílo, nejhorší jsi určitě nebyl. A proč jsi to s tím puchýřem neřekl tréňovi, on by to určitě pochopil. A co se týká Farkyho, tak toho jsi určitě viděl hrát mnohem a mnohem líp (třeba v utkání s Chodovem)

Přidal klégroš 2008-05-28 20:51:26 IP: 84.42.186.183
Já si myslím že farky se ve druhém polčase sebral.Puchejř - Trenér by si myslel že se vymlouvám. 

pro Klégroše
Přidal Conny 2008-05-28 21:06:52 IP: 81.31.6.78
To jsem taky psal, že byl Dami v druhé půli lepší, ale jen tak na těch 70% - to neslevím. A ten puchejř si mohl tréňovi, nebo mně ukázat, určitě bychom ti věřili, to ti teda garantuju!

Přidal Tréňa 2008-05-28 21:27:32 IP: 88.103.8.162
Dnes se ukázalo,že do velkých hráčů ještě máte hodně daleko. Vypustit zápas jen proto,že mám nos nahoru k velkým jménům nepatří!!! Buď máš rád fotbal v jakékoli podobě nebo nemáš. Přičítám to vašemu věku(někteří si sice myslí,že jsou velcí,zápas dokázal opak) proto budem na tréninku dál makat a příští zápas dá na tento zapomenout.

Přidal klégroš 2008-05-28 21:30:42 IP: 84.42.186.183
Díky za trpělivost trenére.

Přidal Tréňa 2008-05-28 21:37:33 IP: 88.103.8.162
Tu musí mít trenér na rozdávání!!!!!!!! No ne chlapi,však jsme to v těch brožurách měli!!!!!!

Přidal Bary 2008-05-28 21:43:28 IP: 86.49.14.35
Nemyslím si,že bych nebyl vidět na hřišti,hrozně mě mrzí že se mi oproti podzimu nedaří využívat šance.Prostě to tam nechce spadnout.Sám se tím trápim.Kdo se mi dneska líbil na hřišti byl Damián a Petr.

Přidal filda 2008-05-28 21:54:56 IP: 86.49.14.174 Hrát jsem chtěl , ale ta noha mě vážně bolela . Věřte mi , že jsem se nevymlouval. Kdybych mohl tak bych hrál.

omluva
Přidal kasicka 2008-05-29 06:33:21 IP: 84.42.170.170
Sorry hoši že jsem vám to pokazil a zavinil ten první goal.

to je dobry
Přidal \n adam 2008-05-29 07:00:34 IP: 217.11.255.138 To je dobrý kašičko kdyby jsme hrali všchni na sto procent tak se to nestane a vyhrajem asi tak 10:0 a to nepřehánim

Pro kašičku
Přidal Klégroš 2008-05-29 07:22:29 IP: 84.42.186.183
Kaši, za ten gol nemůžez jen ty .

Přidal Damian 2008-05-29 07:50:46 IP: 89.24.245.108
Když hráli naši stopeři tak dobře, jaktože jsme dostali 3 góly? Nad tím už by se taky mohl někdo zamyslet.Já jsem se snažil i když mi to úplně nešlo, díky Mílo , že za mě bojuješ. A s Adamem taky naprosto souhlasím.

pro Damiho, Kašičku, Fílu a Barryho
Přidal CONNY 2008-05-29 09:00:04 IP: 213.220.240.119
Dami, nebuď ukřivděnej. Dobře víš, že v 99% tě vždycky chválím, protože hraješ výborně. Ale přiznej si, že včera to zrovna od tebe nebylo nejlepší. Zrovna tak většinou chválím Zděnka, ale včera mu to prostě taky nešlo. Nebo chcete, abych tam psal za každé situace, jak jste úžasní a báječní. Někdy se to prostě nepovede, a myslím že ten včerejší zápas byl jasným příkladem. A na tom, že P. Kalaš s M. Švestkou a A. Onderkou byli prostě včera nejlepší, tak na tom si já, a myslím si i trenér, trváme. Nemusím ti snad říkat, že když vyrobíš hrubku na polovině soupeře ty, tak se to dá daleko lépe napravit, než když stejnou chybu udělá obránce, nebo brankář. Komentáře se snažím psát objektivně, jak to při zápase cítím (snad se to i daří) ale včera si pánové musíme přiznat, že to byla bída!  
Pro Kašičku: Kubo, v žádném případě si nemusíš myslet, že utkání jsme prohráli po tvé chybě při prvním gólu - to teda ani náhodou! Vím, že jsi snažil, ale připadal jsi mně strašně unavenej! 
Pro Fílu: Že tě noha bolela ti věříme, -víme, že jinak by jsi kluky nenechal ve štychu! 
Pro Barryho: Tome, tak se snad ani tolik nesnaž, zkus hrát uvolněně a ono to tam spadne!  
P.S. Jinak jsem moc rád, jak se k tomu vyjadřujete - KONEČNĚ! SUPER a DÍKY!

Pro Connyho
Přidal Damian 2008-05-29 10:44:54 IP: 89.24.28.167
Já to prostě neuznám . Kdo teda nese zodpovědnos za ty góly ?

Pro Damiho - naposled
Přidal CONNY 2008-05-29 10:58:29 IP: 213.220.240.119
Nechválil jsem celou obranu ale pouze Kalaše a M. Švestku První gól šel přes Kubu Káše a druhé dva přes Dana

Pro kluky
Přidal Bary 2008-05-29 14:12:48 IP: 86.49.14.35
Včera to prostě nevyšlo,ale měli by jsme se připravit na Motorlet,jsme přece tým a chceme vyhrát.

Přidal filda 2008-05-29 14:32:31 IP: 86.49.14.174
souhlasim Bary

Přidal Dan 2008-05-29 17:21:24 IP: 77.48.60.51
Já si teda nemislym že ty 2 góly šli pře ze země sice sem něco zkazil ale snažil jsem se hrát a zo to že jsem přišel pozdě se omlouvám.

Oprava
Přidal Dan 2008-05-29 17:58:02 IP: 77.48.60.51
Oprava : Nemyslim

omluva
Přidal \n Tomáš Tran 2008-05-29 18:13:50 IP: 90.176.194.26
Kluci velmi se mlouvám že jsem nadal toho gola ,když jsem byl před bránou.

Přidal \n Tomáš Tran2008-05-29 18:22:48 IP: 90.176.194.26
V první půli jsme moc dobře nehráli.Jenom Kali a Marrtin hráli dobře.V druhe půli to bylo lepší.

video
Přidal Drako 2008-05-29 18:23:54 IP: 77.48.60.51
Tak právě jsem dodělal video a ačkoliv jsem tam nebyl z videa mi bylo patrné, že vás to moc nebavilo. Nebylo na něm vidět moc pohybu a chuti hrát s nasazením. Je to trošku takový profesorský fotbálek bez jiskřičky. Hoši vemte si ze slov tréni ponaučení a hrajte fotbal hlavně pro svoji zábavu. Kdo se chce mrknout na čtvrthodinové video a zhodnotit kdo co mohl udělat víc, tak jakmile to v googlu zpustí a Conny tady zobrazí, tak můžete.  

ABC BRANÍK
PRAHA
5:5
(4:3)
FC GLASGOW
RANGERS "95"
SPRAVEDLIVÁ REMÍZA ?

23/05/2008
Ze zápasu uplynulo 19 vteřin a Kuba musel řešit brejk hned dvou skotských útočníků. To nám to pěkně začalo! Jenže postupem času se kluci uklidnili, začali hrát svůj kombinační fotbal a zatlačili Rangers na jejich polovinu.
Bohužel v 10. minutě, po jasném offsajdu, skotský útočník s přehledem přehodil našeho vysunutého brankáře a prohrávali jsme 0:1. Ve 14. minutě pak proběhlo to samé v "bleděmodrém" i když tady už si Kuba na míč sáhl - nicméně 0:2.
Osobně jsem se domníval, že to bude pěkný výprask, ale opak byl pravdou. Během následující dvacetiminutovky naši kluci dokázali výsledek úplně otočit! V 16. minutě se ve velkých šancích ocitli D. Farkaš a vzápětí Z. Švestka, ale oba dva branku ještě netrefili. Až teprve o minutu později D. Farkaš individuálně pronikl do pokutového území a velmi nezištně nahrál Danu Hadrávkovi a ten dal s přehledem svůj premiérový gól v našem mužstvu.
Ve 22. minutě posadil opět D. Farkaš rohový kop přesně na hlavu Zděnka Švestky a bylo vyrovnáno. V těchto chvílích už jsme soupeře jasně přehrávali a poprvé jsme se ve 28. minutě gólem Adama Onderky (i když na třikrát) dostali do vedení. Ve 32. minutě zvyšoval na 4:2 opět Zdeněk Švestka, když na gól mu přihrál Míla Klégr. V poslední minutě první půle se opět prosadil brejkově (i když znovu po offsajdu) útočník hostů, který přesně znal recept na našeho brankáře a bezchybným lobem snížil na, pro Skoty přijatelných, 4:3.
Ve druhém poločase soupeř začal hrát úplně jiným stylem. Už nenakopával, ale snažil se i o kombinační fotbal. V 45. minutě ztratil Kuba Káš zbytečně míč na polovině hřiště a neskutečná bomba, kterou zakončoval do pravého horního rohu obrovitý hráč Rangers, by asi byla oříškem i pro Petra Čecha. Opět srovnáno na 4:4.
52. minuta dala vyniknout našemu brankáři. Nejprve zlikvidoval další brejk soupeře a ještě v té samé minutě dokonce i zneškodnil penaltu, kterou rozhodčí nařídil za faul v pokutovém území! Stav se tedy neměnil až do 55. minuty, kdy Filip Matějka nedokázal dostatečně pokrýt skotského útočníka a prohrávali jsme 4:5. Dál jsme soupeře tlačili, i když výkon již nebyl tak jiskřivý jako v prvním poločase. Na hráčích se projevovala únava, protože fyzicky i fotbalově vyspělí a o rok starší Skotové jim dávali pořádně zabrat.
8 minut před konečným hvizdem se opakovala situace z prvního poločasu: Dami zahrává rohový kop a Zděnda opět hlavou dokončuje svůj hattrick a vyrovnává na konečných 5:5.
Velice pěkné, rychlé utkání, 10 branek - co víc si mohl divák dnešního utkání přát? Přesto se mi v hlavě honí otázka: Byla remíza spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti? Nevím, nevím....

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Filip Matějka, Petr Kalaš, Martin Švestka, Daniel Dvořák - Adam Onderka, Damián Farkaš, Jakub Káš, Zdeněk Švestka - Tomáš Tran, Tomáš Trojan - Miloslav Klégr, Jakub Doležal, Miroslav Vostřák, Antonín Dudek, Daniel Hadrávek
BRANKY: 3 - Z. Švestka, Hadrávek, Onderka

Přidal Tréňa 2008-05-24 11:38:05 IP: 88.103.8.162
Myslím,že všechno vyšlo parádně. Počasí,spousta branek,trávník a na naši hru se taky dalo koukat. Jako trenér jsem vypozoroval hodně chyb, na kterých budem pracovat. Je jasné,že kluci se už .................?..................! Kdo trenéra doplní,rodiče,hráči,někdo jiný? A jaké viděl trenér chyby? Kluci ,pište!!!!!!!!!!!!!!

JO,JO, UČITELOVA RUKA JE VIDĚT UŽ I VE S
Přidal \n nejstarší švestka 2008-05-24 18:03:37 IP: 62.141.2.10
Já si myslím, že první půle byla evidentně čitelná jako přehrání (opakuji - přehrání) skotů rozdílem třídy. No, a v té druhé už bylo vidět výhodu jednoho roku náskoku skotů (fyzická vyspělost), kdy ti naši borci šli do soubojů sdrsnými skoty už s respektem, a tím to samozřejmě ubralo na plynu našeho fotbalu. ALE BYLA TO FAKT BOMBA - 5:5 s GLASGOW Rangers 95, to prý s nima uhrála jen BARCA loni v létě, kde jsme samozřejmě na turnaji měli své zvědy. 


Nádhera radost událost.
Přidal káš nejstarší 2008-05-25 05:56:57 IP: 84.42.170.170
Moc krásný a to i atmosférou. Dokonce mě bylo vyčiněno některými rodiči ( přáteli ) z jiných ročníků Braníku, že jsem je neupozornil dopředu, protože by si to nenechali ujít . K chybám jiných "nemám školy" a netroufnu si, ale u Jakuba ta střelba . Mezi malým a velkým vápnem míč běží krásně proti levé ( té lepší) noze a místo střeli? Zastavení, zpracování, rozhlížení a nedůrazné, špatné zakončení. Nikdy prý nesmí vystřelit z první! Prosím trenére vysvětlete mu ( protože mě ve fotbalových věcech - nejspíš oprávněně - nevěří vůbec nic), že každé, byť i sebelepší, pravidlo má svoje výjimky. A že mezi robotem a dobrým hráčem spočívá rozdíl v používání vlastního mozku. Já děkuji

Přidal Tréňa 2008-05-25 12:59:42 IP: 88.103.8.162
Ano,je třeba používat své mozkové šedé buňky! Je třeba vyhodnotit situaci (rychle) a podle toho se zachovat.

Přidal Dan 2008-05-25 15:08:39 IP: 77.48.60.51
Já osobně si myslým, že to byl užasný fotbal až na těch pár chyb to bylo skvělý a cenim si toho že jsem měl možnost proti takovému teamu zahrat

hmm
Přidal Drako 2008-05-25 17:26:56 IP: 77.48.60.51
Jo až na těch pár chyb ...v jedné větičce

GLASGOW Rangers : AC SPARTA Praha 2:2
Přidal \n nejstarší švestka 2008-05-26 16:21:01 IP: 62.141.2.9
Ano, je to tak, dnes se hrálo utkání skotů proti partičce ze Sparty na Strahově, Spartčka prohrávala již od úvodu a jen dotahovala, až nakonec dotáhla na 2:2.  
Pozn.: na lajně s praporkem jsme měli zástupce i my z ABC Braník 96, kterým byl Zdeněk Švestka.

Přidal Tréňa 2008-05-26 18:33:33 IP: 88.103.8.162
A jak vypadala hra? Díky za info. Můžou být naši kluci na sebe pyšní?

INFO PODÁ LAJNOVÝ ROZHODČÍ
Přidal \n nejstarší švestka 2008-05-26 19:20:41 IP: 62.141.2.8
Bohužel jsem to také neviděl, ale co mi říkal Zdenda, tak Sparta hrála kombinačně, až jakoby si hrála se Skoty bago, ale do útoku vůbec nic, že prý prostě úplně divný fotbal, takže si myslím, že naši kluci na sebe mohou být určitě pyšní.

Přidal Tréňa 2008-05-27 11:00:36 IP: 88.103.8.162
Rozhodčí nastavoval asi 7 minut,aby mohli vyrovnat.

Skotové
Přidal CONNY 2008-05-27 16:44:06 IP: 81.31.6.78
Vždyť Vám to říkám, že jsme zase nejlepší!!!

ABC BRANÍK
PRAHA
4:5
(2:1)
FK METEOR
PRAHA VIII "95"
NAKONEC PROHRA VE VYROVNANÉM ZÁPASE

30/04/2008
K dnešnímu přátelskému utkání jsme si dnes pozvali účastníka divizní soutěže FK Meteor Praha VIII, ročník 1995. S tímto mužstvem jsme již v minulosti 2x prohráli, ale dnes jsme měli už k vítězství velmi blízko, blizoučko....
Utkání hned od začátku probíhalo ve velmi svižném tempu a jako na houpačce. V 16. minutě se trošku "upískl" rozhodčí Jiří Bašta, kluci přestali hrát a bylo to 0:1. Jenže hned o minutu později našel Zdeněk Švestka ve velkém vápně dobře postaveného svého bratra Martina a bylo vyrovnáno.
Meteor hrál hodně na brejky a v rozmezí 21. - 22. minutě musel náš brankář Jakub Kondelík dvakrát čelit nájezdům hostujících útočníků. V obou případech vyšel ze souboje jeden proti druhému vítězně, takže skóre se neměnilo.
Ve 29. minutě dnes skvěle bojující Adam Onderka (mimochodem, řekl si o nominaci na zítřejší turnaj ve Slaném, kde nahradí nemocného Dana Dvořáka) dravě pronikl mezi dvěma obránci hostí a nádherným lobem překonal vyběhnuvšícho brankáře - 2:1.
Druhý poločas začal ve 38. minutě chybou Tomáše Trojana v obraně a velmi laxním přístupem našeho brankáře - a bylo znovu srovnáno. Ve 43. minutě našli hosté konečně recept na našeho velmi vysunutého Kubu a lobem mu nedali šanci, takže vedli pro změnu opět oni. O minutu později ale Zd. Švestka dokázal vybojovat zdánlivě ztracený míč a jeho na milimetr přesný centr si našel Filipa Matějku, který nekompromisně vyrovnal. Moc hezký okamžik utkání! A to ještě v 52. minutě po rohovém kopu Dominik Ruta hlavou poslal náš tým opět do vedení. Paráda! Soupeř ale nesložil zbraně a během jedné minuty dokázal utkání otočit. V 63. minutě nedokázal Petr Kalaš uhlídat svého útočníka, pustil ho do brejku a ten, sice nadvakrát, srovnal, když mu první pokus Kuba vychytal.
V té samé minutě vyrobil děsivou hrubku Míla Klégr (dnes opět hrající ve velkém útlumu) a umožnil tak soupeři vsítit vítězný gól. Ke konci zápasu to vypadalo, že našim hráčům už značně ubývají síly, obrana přestala stíhat a tak Kuba musel ještě v závěru utkání znovu čelit dvěma brejkům soupeře, které ale dokázal zneškodnit.

SESTAVA: Jakub Kondelík - Dominik Šlajsna, Petr Kalaš, Martin Švestka, Tomáš Trojan - Filip Matějka, Damián Farkaš, Jakub Káš, Zdeněk Švestka - Dominik Ruta, Adam Onderka - Miloslav Klégr, Miroslav Vostřák, Erik Megyes
BRANKY: 1 - M. Švestka, Onderka, Matějka, Ruta

Dnes jsme zkoušeli v přípravném zápase proti Meteoru nového hráče, který by měl rozšířit náš hráčský kádr. Jmenuje se ERIK MEGYES a je ze Slovenska (Vida - už máme i posily ze zahraničí!) a ve své vlasti prý hrál za renomovaný klub INTER BRATISLAVA.
Tak přejeme v novém týmu hodně štěstíí!!!

ABC BRANÍK
PRAHA
1:10
(0:4)
FK MOTORLET
PRAHA "95"
NĚKTERÁ, I VYSOKÁ, PROHRA NEBOLÍ

Včerejší poslední přátelský zápas před odjezdem na soustředění byl zápasem z nejtěžších. Přívitali jsme totiž účastníka žákovské ligy mladších žáků, mužstvo FK Motorlet Praha 95, které je v současnosti na 3. místě tabulky.
Tedy absolutní špička v ČR. Jistě jste všichni, co jste byli na zápasu přítomni, byli velice příjemně překvapeni. Vůbec nezáleží na tom, že jsme dostali nepopulární "desítku". Důležitý byl způsob, jak jsme hráli a jak jsme prohráli.
To nebylo jako v zápase se Slávií. Včera kluci bojovali a že na soupeře nestačí, to se dalo očekávat. Tým Motorletu je absolutní TOP-mužstvo v naší kategorii, jsou i o rok starší a z toho plynou i jejich výhody: Jsou rychlejší, dravější a vůbec výškově a fotbalově vyspělejší.
Naši kluci ale sklidili velkou pochvalu od trenéra Motorletu, prohlásil doslova, že: "S takhle dobrými "96" jsme už dlouho nehráli" a předpovídal klukům velkou budoucnost.
V plném světle se ukázala práce našeho trenéra např. jak  naše obrana, hrající zónu, dokázala krásně vystavovat soupeře do ofsajdu. Těch snad bylo padesát! Samozřejmě, chyb tam bylo dost, ale ono se jinak hraje proti Kačerovu a jinak proti takovéhlemu mužstvu. A v jednu chvíli se mně i zdálo, že jsme měli trošičku navrch.
Naopak ve druhé půli si kluci vzali "desetiminutový odpočinek" a výsledkem byly hned 4 góly v naší síti, které přišly rychle za sebou. Příznivou stránkou celého klání bylo i to, že kluci bojovali až do úplného konce a dokázali prohrát se vztyčenou hlavou.
Závěrem lze konstatovat, že i takto vysoká prohra může někdy potěšit. Ale kluci, jenom s takovýmto mužstvem, jako je Motorlet 95 - a to ještě jenom občas!

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Tomáš Borák, Petr Kalaš, Martin Švestka, Jakub Káš - Damián Farkaš, Adam Onderka, Zdeněk Švestka, Daniel Dvořák - Filip Matějka, Tomáš Trojan - David Křepelka, Miloslav Klégr, Miroslav Vostřák
Dominik Šlajsna stáááááááále nepřítomen! (Asi se odstěhoval do Humpolce)
BRANKA: Matějka


P.S. Na přiloženém obrázku, který nafotil DRAKO vidíte naše Tři mušketýry v oblečení, v jakém budou fungovat na soustředění v Roudnici
třetí a už Supervlaštovka
Přidal \n nejstarší švestka povoleny 2008-03-20 15:48:59 IP: 62.141.2.9
Neé nadšen, ale jsem velice velmi spokojen. Tento zápas byl konfrontací našich kluků se soutěží, kterou by vlastně měli hrát normálně, místo té naší druhé třídy (v přípravce také hráli nejvyšší soutěž své kategorie), a musím říci, že fakt uspěli, co se týče hry, jako takové. Vždyť o výsledek vůbec nešlo, šlo vlastně o trenéra a o zhodnocení jeho práce s nimi - a výsledek byl evidentní (uspěl) ale trenér skutečně nemůže stačit na všechno - prostě strašně moc dělá samozřejmě soutěž, kterou kluci hrají. Já si prostě myslím, že ta naše II. třída je zabiják, a to jak pro trenéra Baštu, tak, a to hlavně, pro kluky, protože udžet kluky schopné konkurence bez kvalitní soutěže, jen přáteláky (byť kvalitními), je velice těžké (a možná i nemožné). 
Během tohoto zápasu bylo vidět, jak si kluci během hry zvykají na ten švung a styl hry, jak rostou s přibývajícím časem (kromě těch již zmíněných cca 6-10 minut) a začínají si i dovolovat, prostě získávají sebedůvěru - a to byl jen jeden zápas, co by potom ty naši kluci ukázali, kdyby takovýto zápas hráli každou neděli a přáteláček ve středu, samozřejmě pod vedením našeho Pana Trenéra (protože to dělá dobře)??? Je to jen můjnázor??? 
DOTAZ NA TRÉŇU
Přidal \n mladší švestka 2008-03-20 16:28:28 IP: 62.141.2.9
Pane trenére, co jste řekl Křepelkovi mladšímu, že se rozbulel a hodil s bundou. Každý z nás ví, že když se mu nedaří nebo je těžší soupeř tak simuluje, 
že ho bolí břicho, a.........   Tohle vadí většině týmu, určitě mluvím za všechny nebo alespoň za většinu týmu. 
Co s ním bude. Odejde nebo zůstane??  Ptám se možná ostře, ale je to tak, a včera se to opakovalo. 
Sepsal Mates Švesťoun mladší.

Mušketýři
Přidal Jana Kl. 2008-03-20 17:11:54 IP: 90.176.179.115
Já tomu teď nerozumím. V jedný ruce konev a v druhý kord? Nebude se vám líp zalejvat v zahradnickým? A nebo že by úbor na večerní program - braničtí mušketýři nočních šantánů?????

třetí a už Sup... OPRAVY
Přidal \n vagrys 2008-03-20 17:18:22 IP: 62.141.2.10
udžet - udržet Je to jen můjnázor??? - Je to jen můj názor???  OMLUVA, VELIKÁ OMLUVA!

Přidal Tréňa 2008-03-20 17:53:37 IP: 88.103.8.162
Ano,ptáš se ostře chlape! Taková věc se řeší v kabiňe,nejlépe se všemi členy mužstva.Co jsem řekl se dozvíte. Co můžu vám můžu oznámit hned je,že David Křepelka nejede bohužel na soustředění!!!!!!!!!!!!!
Přidal Tréňa 2008-03-20 17:55:17 IP: 88.103.8.162
Jedno "můžu" je nějak navíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pardon!!!!!!!!!!!!!!!!

pro vagryse
Přidal conny 2008-03-20 18:20:17 IP: 88.102.230.131
Jsem asi trošku jednodušší, v tom posledním příspěvku jsem ti moc nerozumněl. Co, nebo koho udržet-udržet a proč OMLUVA, VELIKÁ OMLUVA. Nevím za co se omlouváš, za ten článek, co jsi napsal? Ten je v pořádku, situaci známe všichni ale nic s tím bohužel nenaděláme. Hlavní je, že Jirka (tréňa) s nimi bude ještě minimálně 1 a půl sezóny a holt po opětovném vyhrání pražského přeboru se uvidí co bude dál, kdo odejde, kdo zůstane, kdo skončí atd. To bych nechal Pánubohu

Přidal Tréňa 2008-03-20 18:22:46 IP: 88.103.8.162
Škoda,že tu nečtu názory kluků na zápas a dění v klubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeden je málo!!! Taky víc rodičů by mohlo psát a ne si jen štěbetat mezi sebou !!!!!!!!!!! Jen pište,ať si kluci přečtou!
pro CONNYHO
Přidal \n nejstarší švestka 2008-03-20 18:37:34 IP: 62.141.2.7
Tak tedy koukám, že se človíček, když udělá v textu chybu, má chovat jako tichý brouk, a ne se snažit chybu napravit, když si toho někdo (CONNY), ani nevšimne, a už vůbec se omlouvat (za ty chyby), co vytvořil. TAKŽE OMLUVA ZA TU OMLUVU
pro Martina
Přidal conny 2008-03-20 20:15:50 IP: 88.102.230.131
Teď jsem to teprve uviděl a našel Tak za to, že vynechám jednu mezeru bych se opravdu neomlouval, to se mi stane tisíckrát... Takže klidně dělej toho mrtvýho brouka. Já pak hledám zbytečně souvislosti někde, kde nejsou A doufám, že nejseš dotčenej a uraženej
pro connyho
Přidal mikes 2008-03-20 21:53:52 IP: 85.71.28.71
myslite ze tyhle ftipy jsou normalni ? tohle jste uz prehnali spravne bych nemel jezdit na soustredeni a do konce brezna bych mel bejt este v klidu takze si toho trosku vazte jinak klidne reknu ze nejsem schopen trenovat.
ano vypadali dobře.
Přidal Káš 2008-03-20 23:47:57 IP: 84.42.170.238
Taky se mi zápas líbil a projev kluků byl oproti Slávii nebe a dudy.

Přidal vkrepelka 2008-03-21 09:39:18 IP: 62.240.180.229
Pan trenér si (mimo jiné) přeje, aby psalo komentáře víc rodičů. Plním tedy jeho přání a přidávám příspěvěk o tom, proč David"simuluje", jak bylo napsáno v jednom z příspěvků. To, že poslední dobou odpadne po 10ti až 15ti minutách hry není způsobeno nasimulovaným bolením břicha. - Nemůže dýchat! - Zatím nevíme, co je toho příčinou, ale pracujeme na tom, aby mohl dál hrát fotbal. I když se ke mně dostaly "zaručené" diagnózy typu - TO JE HLAVOU nebo PSYCHICKÝ BLOK , byl bych velice rád kdy to tak opradu bylo!!! Na tom se totiž dá pracovat. Jako jeho otec mám logicky strach, abych něco nezanedbal nebo abych ho neviděl na hřišti zkolabovat. Zašli jsme tedy v lednu na vyšetření krve, na rentgen plic i na EKG. Výsledek? - Vše v nejlepším pořádku. Tuto středu jsme absolvovali (ne příliš levný) zátěžový test u specialisty - sportovního lékaře na Fakultě tělesné výchovy a sportu ve Vokovicích. Předběžný výsledek? - Vše v pořádku. Máme domluveno další vyšetření, abysme zjistili, kde že ten zakopaný pes je! Takže jestli vadí většině týmu, že David jde po pár minutách hry dolů z hřiště, věřte nebo ne, jemu to vadí mnohem více než celému týmu dohromady. A proč se rozbulel a hodil bundou? Taky jsem se ho na to ptal. Byl vzteklý a naštvaný na to, že odpoledne dopadl na tom testu u doktora dobře a na hřišti ho to "simulování" popadlo zas. Ihned jsem se rozhodl, že na soustředění nepojede. Postoj pana trenéra se dozvědí kluci v kabině. Velmi mě mrzí takovéto naprosto nekompromisní odsouzení, ale je to daleko přijatelnější než nějaká šuškanda za zády. Čím však jsem naprosto zdrcen a co mě donutilo tímto článkem reagovat je konstatování, že David "je nějak navíc". Je to drsné, ale přímé a čestné. Asi jsem ten fotbal s Davidem v Braníku moc prožíval, protože jsem z toho snad víc špatnej než on.

PRO TRÉŇU, i ostatní
Přidal \n mladší švestka 2008-03-21 16:33:59 IP: 62.141.2.11
Pane Trenére podobné komentáře jako jsem napsal o Křepelkovi, už budu radši řešit v kabině (omluva), ale ještě jeden přidám. Ale zaslechl jsem že 45 pět minut v hale běhá, když se prý hrál FOČUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a při zápase po 10 minutách jde dolů, tak také nevím kde je ten zakopanej pes.  
Kluci pište a ptejte se Tréni nebo někoho jiného, nebojte se, Tréňa a i ostatní na to už dlouho čekaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
sepsal Mates Švesťoun mladší
MIKEŠOVI
Přidal \n nejstarší švestka 2008-03-21 16:47:38 IP: 62.141.2.11
Hele, hele, brzdi, kluci už se skoro modlí, aby jsi už byl s nima, tak nedělej primadonu a šupej s nima do Roudnice - ten fórek přeci nebyl myšlenej ve zlým, čééče!!!  Ty jsi neviděl film "Marečku podejte mi pero" ??? Bez Tebe jsou kluci nekompletní, a už se těší, jak to budete spolu zase strkat, čeééče!!  Pozn. na závěr: Ty jsi zvyklej psát SMS-ky, viď?? Protože znaménka Ti nic neříkaj, co?? Odlož mobil a vem do ruky klávesnici - piš příspěvky, otázky, názory.
Sparta
Přidal conny 2008-03-21 16:56:51 IP: 81.31.6.78
Kdo chce jít zítra (22.3) od 17.00h na Spartu (na Letnou) tak ať to napíše do komentářů a já objednám u Pavla Horvátha lístky
PRO CONNYHO
Přidal \n nejmladší švestka08-03-21 17:24:52 IP: 62.141.2.11
Ano, my všechny 3 švestky přijdeme.  
Zdenda
Na Spartu
Přidal Káš 2008-03-21 18:15:55 IP: 84.42.170.238
Je-li možno tak čtvero Kášů by také šlo. Kde a kdy sraz?
Přidal Tréňa 2008-03-21 19:14:55 IP: 88.103.8.162
Sraz v 16.15 u pokladny č.2! Lístky budou připraveny! Pište o lístky včas!!!!!!!!!!!
Další Kášovec
Přidal Káš 2008-03-21 19:57:51 IP: 84.42.170.238
Tak ještě starší syn by se rád přidal. Prosím tedy Kášovci celkem 5
přijdu
Přidal \n Damián 2008-03-21 20:31:12 IP: 89.24.83.39
já přídu taky a doufám že tam nejde žádnej Slávista

Co by tam dělal?
Přidal Káš 2008-03-22 11:58:13 IP: 84.42.170.238
Dami co by dělal Slávista na zápase Sparty s Jabloncem?
o přáteláku
Přidal Renata T. 2008-03-22 12:41:53 IP: 86.49.14.35
Bylo to super,kluci bojovali a na to že to byl silný soupeř hráli pěkně.Bylo mi lito Kuby,že dostal tolik golů,s tim se nedalo nic dělat.Protože on chytá perfekně,to co vychytá v jiných zápasech,je kolikrát až k neuvěření.Někdy ho i obdivuji co dokáže chytit nebo vyrazit na roh,je fakt dobrej.Jak kluci hrajou,je samozřejmě zasluha trenéra.Kluci z něho mají respekt a myslim si že tento trenér k nim patří.
pro nejstarsiho svestku
Přidal mikes 2008-03-22 20:51:02 IP: 85.71.28.71
mam rikala ze to mam napsat tak co ? to nemuzem mit na svuj nazor ???????????  

Přidal mikes 2008-03-22 21:26:00 IP: 85.71.28.71
a to ma vadit ze nepisu carky ?????????? proste to zdrzuje

FK VIKTORIA
ŽIŽKOV "95"

2:7
(1:2)
(1:2) (0:3)
ABC BRANÍK
PRAHA
MOJE OTÁZKA ZODPOVĚZENA BEZE ZBYTKU
15/03/2008
Na odpověď svojí otázky, zda kluci ještě umí hrát pohledný fotbal, jsem nemusel čekat příliš dlouho. Dnes odpoledne v Počernicích mi ukázali, že to s nimi není tak zlé a když se do toho dají s takovou chutí jako v dnešním utkání proti Viktorce, nemusíme se o nic obávat. Vůbec jim nevadila ani ohromná výšková převaha soupeře, (někdy i 30 cm) kterého převálcovali se vším všudy. Že by trošku zapůsobila i moje kritika za předchozí výkony? Kdyby tomu tak bylo, tak je to jenom dobře!
V samotném zápase jsme hned od začátku měli navrch, nicméně první gólovku měl hned ve 3. minutě na kopačkách soupeř, ale náš brankář Kuba Kondelík mu ji nedovolil proměnit.
V 6. minutě, po našem velkém tlaku, přišla ke slovu pěkná kombinace D. Dvořák - F. Matějka, který ještě pěkně prodloužil na D. Farkaše a ten z úhlu rozvlnil poprvé síť soupeře.
Hrálo se stále na polovině domácích, ale v 11. minutě dnes Kuba už podruhé zabránil jistému gólu po úniku soupeře. Ve 14. minutě se krásně trefil hlavou po rohu M. Švestka; bohužel míč skončil na břevně. O 10 minut později vznikla nádherná akce, snad na jeden dotyk, kdy M. Švestka na milimetr přesně přenesl hru na K. Káše, který si všimnul nabíhajícího F. Matějky, pro kterého pak již byla lahůdka skórovat - 0:2. Ve 28. minutě, novic teamu M. Vostřák, po skrumáži nastřelil dnes již druhé břevno. Bohužel v poslední minutě 1. poločasu naše obrana trochu zaspala a dovolila soupeři nám dát gól do šatny.
Druhý poločas začal stejně jako první - naším soustředěným tlakem. Všichni hráči "jezdili" na doraz, zmizely nepřesné přihrávky a bylo jednoznačně vidět, že kluci si dnes fotbal užívají. Hned ve 2. minutě byl velmi blízko gólu T. Trojan, brankáře překonal, ale jeho střela minula snad o milimetry pravou tyč. Co se nepovedlo "Barrymu", to se v 19. minutě povedlo F. Matějkovi. Při odvážném průniku do vápna byl sražen obráncem domácích a správně nařízenou penaltu sám a s velkým přehledem proměnil.
Ještě jednou a naposled jsme dovolili soupeři "docvaknout" se na rozdíl jediného gólu. To si obrovití útočníci velmi hezky rozebrali a úplně vyšachovali naši obranu a snížili na 2:3. To ale bylo ze strany domácích dnes všechno. Značně jim ubývaly síly a na hřišti zůstalo jediné mužstvo. Ve 30. minutě vybojoval F. Matějka zdánlivě ztracený míč u základní čáry a nezištně nabídl D. Farkašovi skórovat, což Dami pochopitelně neodmítnul a zasunul. V poslední minutě mohl ještě skórovat A. Onderka, ale bylo z toho naše třetí břevno. Tím skončil zápas v normální hrací době s výsledkem 2:4.
Jenže bylo hezké počasí a tak se trenéři dohodli, že dáme ještě 20 minut. Tím ale trenér Viktorky Kladívko zatloukl poslední hřebíček do rakve svých borců. Fyzicky i herně byli totiž úplně na dně a trochu se zdálo, že už na výsledek rezignovali. Hned v 5. minutě nastavení završil D. Farkaš svůj hattrick, když jeho, zřejmě centr, neočekávaně skončil v brance. Za dalších 5 minut se po skrumáži a za přispění domácího hráče trefil debutující M. Vostřák a zkázu dokonal v poslední minutě bombou levou nohou Z. Švestka - 2:7.
Na závěr chci poděkovat oběma borcům z "95" - Erikovi Müllerovi a Tomáši Borákovi za pomoc a doufám, že i oni si zápas užili.
SESTAVA:
Jakub Kondelík - Tomáš Borák, Petr Kalaš, Martin Švestka, Jakub Káš - Damián Farkaš, Adam Onderka, Zdeněk Švestka, Daniel Dvořák - Erik Müller, Filip Matějka - Tomáš Trojan, Miloslav Klégr, Miroslav Vostřák
BRANKY: 3 - Farkaš, 2 - Matějka, 1 - Vostřák a Z. Švestka
Pohoda
Přidal Kuba Konďas 2008-03-15 18:47:58 IP: 81.31.6.78
Myslím, že tento zápas byl z naší strany úplně v pohodě a doufám že jsme se dostali zpátky na vítěznou vlnu!!!!!!

video
Přidal Drako 2008-03-15 23:58:04 IP: 77.48.60.51
Už je tadýýýý videóóóó 


Přidal flida 2008-03-16 10:17:42 IP: 86.49.14.174
byl to super zápas hráli jsme týmově jen tak dál.

DRUHÁ VLAŠTOVKA
Přidal \n vagrys 2008-03-16 18:06:36 IP: 89.24.5.49
Vždyť už minule s Viktorkou 96 jsem psal, že se mi to celkem líbilo, a to byla podle mého první vlaštovka. Teď přišla logicky druhá, o něco slibnější, a hlavně pohlednější - takže se to zase lepší, jde to kupředu. No, ale co budou kluci dělat, když nebude svítit sluníčko? haaááá 
Ale M.Švestka opět pokračoval ve svém zbytečném komentování a dokonce za to dostal žlutý kartónek (právem). Mates si prostě musí uvědomit, že v soutěži, nebo prestižnějším zápase, může tímto svým chováním oslabit svůj tým, a doufám, že se to stane co nejdříve, a kluci si to s ním vyřídí.!! Ještě bych polemizoval s výrokem, že " všichni jezdili nadoraz " , no prostě nejezdili všichni, a zvláště Z. Švestka mnoho balónů vypustil, nešel do soubojů, tak jak by měl, ale ostatní jakoby byli polití brazilskou vodou, takovéto finesy,  jako předváděli třeba ADAM, nebo MÍLA, to umí fakt jenom asi Ronaldinho a tyhle naše vycházející hvězdičky. No, a teď přijde konfrontace s ligou, a to už se fakt těším, to bude asi ten bod zlomu, který napoví jak dál. A potom už soustředěné působení Pana Trenéra v Roudnici -  a ten je určitě naformátuje i co se týká prohřešků
coment
Přidal \!'>švestka mladší - MATES 2008-03-16 18:39:23 IP: 89.24.5.49
Pane vedoucí mužstva Jirko CONNY Kondelíku ta moje hlava z rohu Kalyho skončila na břevně a ne na tyči. A chtěl bych říct mužstvu ať nám nenarostou frňáky z toho že jsme vyklepli Viktorku Žižkov 95 7:2 a hráli zase pěknej fotbal, jak to umíme. Šlajsna kdy už budeš s náma trénovat?


Přidal conny 2008-03-16 18:42:14 IP: 81.31.6.78
Martine, já to teď už vím taky (říkal mi to Kuba), ale ono je to celkem jedno, když z toho nebyl gól, že?

Přidal conny 2008-03-16 18:52:58 IP: 81.31.6.78
... a ještě jsem taky napsal, že Filipa sundal obránce, ale byl to brankář. To víš, já už jsem taky trošku sklerotický (to dělá ten věk ) a moc dlouho myšlenku neunesu

pro Kond'ase
Přidal \n Damián 2008-03-17 18:56:30 IP: 89.24.55.215
ten zápas byl pohoda ,ale jak pro koho

Ha ha
Přidal kuba kondas 2008-03-17 19:32:23 IP: 81.31.6.78
ha ha ha ha ha,tys sis dal zase tři góly!!!!!!!!!!!

FK VIKTORIA
ŽIŽKOV

3:3
(1:1)
ABC BRANÍK
PRAHA
DALŠÍ VELICE ROZPAČITÝ VÝKON

13/03/2008
Při průběhu dnešního přátelského zápasu jsem si musel položit následující otázku: "Kam se poděl náš pohledný fotbal a umíme ho vůbec ještě hrát?"
Ani po skončení zápasu, který jsme jen díky gólu M. Švestky v poslední minutě neprohráli, jsem na ni nenašel odpověď.
Je to zvláštní. Celý první poločas drtíme soupeře na jeho polovině a nedokážeme dát gól. Co dokáže nedat T. Trojan je už alarmující! Dříve potřeboval na 1 gól tak pět vyložených šancí, dneska už je to nejméně deset! Hrůza.
Druhým, naprosto neškodným a bezzzubým útočníkem, byl v první půli A. Onderka, který splašeně pobíhá po hřišti bez cíle sem a tam a obvykle se mu na závěr zaplete míč mezi nohy a upadne.
V druhé půli ho nahradil F. Matějka a bylo to to samé, ale v "bleděmodrém". Při dvou jeho vyložených šancích, kdy se řítil sám na brankáře, tak jednou upadl (to ostatně dělá po dotyku s míčem skoro vždy); podruhé "umístěnou" střelou z malého vápna málem urazil rohový praporek. Když hraje v obraně, můžeme si být stoprocetně jistí, že v každém zápase udělá minimálně jednu "minelu", která obvykle skončí brankou v naší síti.
Posledního dnešního "útočníka" D. Křepelku snad ani nebudu hodnotit, protože ten se v každém zápase při trochu tvrdším kontaktu s hráčem soupeře chytí za břicho a odchází na střídačku. Nejinak tomu bylo dnes.
Brankář J. Kondelík předvádí jen "slabý odvar" toho, co předváděl v halách a nijak zvlášť své mužstvo nedokáže podržet. Občas se sice blýskne nějakým parádním zákrokem, ale dnes byl při druhém gólu naprosto špatně postavený a padá jasně na jeho vrub. Navíc při jeho odkopech vždy zestárnu nejméně o pět let.
V obraně se zdá být nejlepší P. Kalaš, ale i on je vzdálen na hony od své někdejší formy. Musí ale mít dobrou náladu.
Velkým zklamáním jsou pro mne zatím výkony, na podzim excelentního, M. Švestky. Jeho nekonečné kličky obvykle skončí tím, že mu soupeř míč sebere a Martin se pak rozčiluje a máchá rukama. Přihrávku prakticky nedokáže dát a jeho střelba, kdysi tak úžasná, dnes neexistuje. Vypadá to, že si ani nevěří a moc to raději nezkouší. J. Káš podává na jaře rovněž velice nevyrovnané výkony a prakticky každý zápas končí ukřivděný a s pláčem. D. Farkaš se snaží, ovšem forma z podzimu je zatím v nedohlednu. Když běží s míčem na branku, můžete se vsadit, že si neomylně vybere nejzahuštěnější prostor a tam skončí. M. Klégr přibral, je pomalý a vůbec nestíhá. Jeho přesné přihrávky zmizely a oproti podzimu je poloviční. Z. Švestka se snaží moc, ale ani jemu se příliš nedaří. Chce být všude a pak nestačí se silami. Dnes předvedl parádní tah na branku, který přesně zakončil, ale během druhého poločasu se z hřiště potichu vytratil. D. Dvořák nedokáže zpracovat jediný míč, v osobních soubojích používá nedovoleně ruce (což mu ale sudí pískají) a z nahrávek se mu podaří tak jedna z deseti. Kam zmizela jeho kdysi úžasná fyzička?
Tak a máte to!
Možná se Vám (rodičům) bude zdát, že jsem to dnes přehnal, ale jsem toho plný a muselo to ven! Víte všichni, že mám kluky rád a všude jsem vždy prohlašoval, že hrají mnohem hezčí fotbal než např. Sparta, ale dnes už to říct nemůžu.
Naštěstí je před námi soustředění a stále sázím na trenéra Jiřího Baštu, že je nějakým způsobem zvedne kluky na úroveň, kde již přece byli.

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Filip Matějka, Petr Kalaš, Martin Švestka, Jakub Káš - Damián Farkaš, Miloslav Klégr, Zdeněk Švestka, Daniel Dvořák - Adam Onderka, Tomáš Trojan - David Křepelka, Miroslav Vostřák
Branky: Z. Švestka, Trojan, M. Švestka

Jacisi rozvrkočení
Přidal Káš 2008-03-14 13:41:59 IP: 84.42.170.238
Chlapci teď jaksi melou pantem, nadávají ( někteří ) rozhodčím, sobě navzájem a nesoustředí se na fotbal. Zpátky k povzbuzování se navzájem, zajišťování se a ke kolektivnímu pojetí. A zase-bude líp.

A to mně se to celkem líbilo - jako divákovi
Přidal !'>švestka nejstarší 2008-03-14 15:27:36 IP: 89.24.4.98 A to mně se to celkem líbilo.  Za poslední dobu - tj. cca 2 měsíce, byly sem tam vidět pohledné akcičky na obou stranách, což do teď jaksi chybělo. A to, že M.Švestka diskutuje s rozhodčími, a zvláště v tomto zápase s rozhodčím jak hlavním, tak i postraním, a to je tedy..., no, no, skutečně neodpustitelné. M. Švestka si musí uvědomit, že na place není coby Míra Donutilů, nebo Pan Vladimír Menšík, ale jako užitečný hráč pro svůj kolektiv, čili nedrbat (balon) a koukat (nahrávat) ku prospěchu hry, a to vše bez keců a poznámek. Ale tento problém (kecy) má i jeho o čtyři minuty mladší bratr Zdeněk, který dokonce používá velice nevybíravého slovníku - například ....... Jo, a malá poznámka na závěr - fotbal není rugby -  ve fotbale se smí nahrávat dopředu, takže se na přihrávku nečeká za hráčem s balonem (levý útok)

a to mně se to celkem líbilo....
Přidal conny 2008-03-14 17:43:43 IP: 81.31.6.78
O.K. Martine, ale uznej, že dřív jsme hráli tak nějak víc pro oko diváka a bylo to i daleko efektivnější. Však on si pan trenér poradí

ABC BRANÍK
PRAHA
2:3
(0:1)
FK MOTORLET
PRAHA
ZÁPAS DVOU ROZDÍLNÝCH POLOČASŮ

05/03/2008
Zápasem dvou různých poločasů by se dalo nazvat dnešní utkání, které jsme sehráli s podzimním leadrem Pražského přeboru - SK Motorletem Praha. Pravdu měli tedy ti, kteří v anketě tipovali, že nevyhrajeme, i když proti našemu poslednímu vzájemnému utkání na velkém hřišti (prohra 1:6) byl vidět určitý posun.
Utkání začalo vzájemným "oťukáváním" z obou stran, ale bylo vidět že hráči Motorletu jsou v tréninkovém i zápasovém procesu již dál, zatímco my začínáme.
Soupeř měl lepší pohyb, byl rychlejší, přihrávky přesnější - prostě ve všech fotbalových činnostech byl lepší. Ve 12. minutě vyrobil hrubku na hranici velkého čtverce Tomáš Trojan, umožnil útočníkovi hostů přihrát přes celou šestnáctku volnému spoluhráči, který bez problémů skóroval.
Pravda, náš brankář Jakub Kondelík se snažil centru zabránit, ale padal k zemi pomalu, jak špatně namazaná šraňka a centr mu proklouzl pod tělem. Dnes prostě Kuba, stejně jako mnoho dalších opor (např. M. Švestka, Farkaš, Matějka) neměl svůj den a mužstvo tentokrát příliš nepodržel. Ve druhém poločase, hned ve 3. minutě, se při odkopu trefil do P. Kalaše a odražený míč, mu poslal útočník hostí klasickými "jeslemi" do branky - 0:2.
A v 15. minutě připravili naši obránci hráčům Motorletu nádhernou "dálnici" po které se hnali hned 3 hráči a jeden z nich předvedl Kubovi perfektního hokejového blafáka. To už bylo 0:3 a vše zavánělo velkou blamáží.
Naštěstí trenér zamíchal řádně se sestavou a o 5 minut později se podařilo Damiánovi Farkašovi vysunout Tomáše Boráka, který se štěstím snížil na 1:3. V tu chvíli, jakoby našim hráčům narostla křídla a začali konečně hrát. Najednou jsme to byli my, kdo útočil a zatlačili jsme hochy z Jinonic do defenzivy. Výsledkem byla branka Dana Dvořáka ze skrumáže. Přihrával mu Tomáš Tran.
Na další góly už nám ale nezbyl čas - a dobře nám tak! Kdybychom od začátku hráli tak, jako posledních 20 minut, mohlo být všechno jinak!

SESTAVA:
Jakub Kondelík - Tomáš Borák, Petr Kalaš, Zdeněk Švestka, Tomáš Trojan - Adam Onderka, Damián Farkaš, Jakub Káš, Dan Dvořák - Filip Matějka, Martin Švestka - Miloslav Klégr, Tomáš Tran, Brian Lendor
BRANKY: Borák a Dvořák


FK SEKO
LOUNY"95"

4:1
(1:1)
ABC BRANÍK
PRAHA
AŽ PŘÍLIŠ KRUTÁ PROHRA

01/03/2008
V první březnový den jsme si zajeli sehrát přátelské utkání s účastníkem Krajského přeboru FK LOUNY. V nevlídném počasí (déšť a vichřice) jsme s dobře rostlými "chasníky" z Loun hlavně v 1. poločase sehráli velmi vyrovnanou partii a nebýt našich tradičních chyb v obraně jsme mohli uhrát i lepší výsledek.
Trenér Jiří Bašta hodně zamíchal s tradiční sestavou (konec konců od toho jsou přípravné zápasy) a hned bylo vidět, že některým hráčům nové posty příliš nesedí. Ukázalo se např., že Dominik Ruta určitě nemůže hrát proti silným soupeřům pravého obránce. (Šly přes něj dva góly). Rovněž Tomáš Trojan na postu, tentokrát levého obránce, zrovna tak nestíhal a určitě je lepší na levém křídle.
V samotném utkání jsme se ujali v 6. minutě vedení gólem hlavou Kuby Káše po rohu Martina Švestky a tím jsme všechen svůj střelecký prach vypotřebovali. Žádný z dalších našich projektilů se už do branky soupeře nedostal, i když přízemní střely Zděnka Švestky v prvním a Kuby Káše ve druhém poločase minuly branku snad o milimetry. Celý první poločas jsme mírně soupeře přehrávali a tak nebezpečí hrozilo jen z brejků, s kterými jsme si až do 26. minutě vždy nějak poradili. To vyrobil hrubku T. Trojan a uniknuvší útočník domácích nedal Kubovi šanci a elegantně lobem vyrovnal.
Ve druhém poločase soupeř již v 38. minutě opět brejkem, kdy se tři útočníci řítili proti našemu osamocenému brankáři ujal vedení 2:1. O 6 minut později se Kuba Kondelík při likvidaci úniku lounského útočníka s tímto srazil a velmi bolestivě si poranil stehenní sval. Brankářské rukavice si tedy musel obléknout Filip Matějka, který odchytal zbytek utkání.
Po dvou výše zmíněných "minelách" Dominika Ruty musel v samotném závěru utkání, chudák jeden, ještě 2x lovit míč ze své sítě. To již byli na hřiště oba "dvoulitry" Vítek Káš a Doja Farkaš. Oba bojovali velmi srdnatě. Kdo se nám ale líbil, byl hráč Sokola Lety Adam Kustoš, který by mohl, za příznivých okolností hrát za náš team.

SESTAVA:
Jakub Kondelík (44. Filip Matějka) - Dominik Ruta, Petr Kalaš, Filip Matějka, Jakub Káš - Damián Farkaš, Adam Onderka, Martin Švestka, Zdeněk Švestka - David Křepelka, Tomáš Trojan - Dan Dvořák, Tomáš Tran, Adam Kustoš, Vítek Káš, Darek Farkaš
BRANKA: Káš 

Tak snad ve středu s Motorletem tolik chyb neuděláme a přidáme i nějaké branky!


SK SLAVIA
PRAHA

11:0
(4:0)
ABC BRANÍK
PRAHA
OSTUDNÝ DEBAKL VE VRŠOVICÍCH
09/02/2008
Jak v nejhrůznějším hororu si zřejmě musel připadat dnes v poledne trenér Jiří Bašta při pohledu na hru svých svěřenců. A nejenom on, všichni kdo jsme dnes zažili vystoupení našich "borečků" ve Vršovicích proti mužstvu SLAVIA PRAHA 96, musíme asi konstatovat, že tak příšerný výkon jsme u našeho mužstva ještě nikdy nezaznamenali.
Tréňa byl po utkání přímo zdrcen a když se omlouval trenérovi Slávie za náš hanebný výkon, odpovědí mu bylo, cituji: "Tak tohle utkání nám opravdu nic nepřineslo, to je opravdu úplně zbytečný...."
Jiří Bašta:
"Takový obrovský trapas jsem s tímto mužstvem zažil poprvé a už nechci nikdy více. Musím si zhodnotit, co je špatně. Kromě Kuby Kondelíka v brance a Adama Onderky absolutně nikdo nechtěl hrát. Nejhorší na tom je, že se mi je vůbec nepodařilo k nějakému výkonu zvednout.
Obranná fáze přímo tragická, záloha s útokem o nic lepší, i když tady byl alespoň záblesk, při té bídě.
Jestli budou v tomto výkonu pokračovat i zítra při turnaji ve Zličíně, tak to odpískám hned po prvním zápase. Nervy mám jenom jedny!"

Po úvodním hvizdu na nás, s velkou chutí hrající Slávisté, vlítli jak uragán a od začátku bylo vidět, že naši kluci jim dnes absolutně nestačí v žádné fotbalové činnosti. Byli jsme absolutně bez pohybu, dobré přihrávky šly spočítat na prstech jedné ruky, střely žádné (protože jsme se nedostali přes půlku) a hlavně nasazení naprosto nulové.
Poprvé jsme inkasovali již v 5. minutě po rohu, za dalších 5 minut (opět po rohu) si dal "vlastence" Míla Klégr. Ve 12. minutě nestíhajícímu Dominikovi Rutovi nezbylo nic jiného než faulovat v pokutovém území a nařízenou penaltu soupeř s přehledem proměnil. Po této 3. brance úplně zmizela (jestli vůbec nějaká byla) snaha o dosažení přijatelného výsledku a "MISTŘI" prostě přestali hrát. V rozmezí mezi 15. - 28. minutou sice Kuba zlikvidoval asi 4 samostatné brejky, ale na blafák v 29. minutě již nestačil - poločas 0:4.
A to měla přijít ještě větší potupa v poločase druhém. O přestávce se trenér Bašta pokoušel zvednout hráčům jejich morálku - marnost nad marnost! Hned v 37. minutě došlo ke krásnému vyšachovaní naší (prakticky neexistující) obrany a další 4!!! hrubky snad ve dvou minutách (Z. Švestka, Matějka, Klégr a Kalaš) znamenaly, že stav se rychle zvedl na neskutečných 0:9!
V 50. minutě následoval naprosto zbytečný faul P. Kalaše v pokutovém území; špatně kopnutou penaltu však Kuba bez problémů chytil. Na jubilejní "10" jsme museli čekat až do 67. minuty, kdy soupeř skóroval až na potřetí, když předcházející dvě tutovky Kuba vyrazil. To už minimálně 5 minut byl na hřišti bratr Jakuba Káše, Vítek (roč.99) a jeho chuť hrát by si všichni naši měli vzít za vzor!
V 68. minutě jsme lobem dostali 11. gól a rozhodčí pak raději hned odpískal konec. Už se asi také nemohl dívat na tu masáž, kterou jsme dostali.
SESTAVA:
Jakub Kondelík - Adam Onderka, Petr Kalaš, Martin Švestka, Jakub Káš - Damián Farkaš, Miloslav Klégr, Zdeněk Švestka, Daniel Dvořák - Filip Matějka, Tomáš Trojan - Dominik Ruta, Vít Káš
P.S.  A to si ještě přečtěte v BULVÁRU, jako hrůzu museli prožít na Spartě tréňa s Connym!!!
P.S.2:  Kdo je masochista, tak se může podívat do VIDEOGALERIE, kde už ten masakr je....
Přidal Drako 2008-02-10 07:55:33 IP: 77.48.60.51
Zde najdete video videogalerie 
Jinak je tam chybně uvedeno, že to bylo 12:0, ale to je stejně jedno, protože nebýt Kuby v bráně, tak to mohlo klidně skončit i 20:0. Doufejme, že ten výprask kluky vrátí na zem a budou mít o čem přemýšlet.

Přidal Tréňa 2008-02-11 11:54:16 IP: 88.103.8.162
A trenér se nemůže pořád vzpamatovat!!! Kluci o tom přemýšlet určitě nebudou,ale trenér ano. Když se vytratí motivace,není proč pokračovat,ne?Možná jsem moc náročný a takový způsob trénování na"Braník" nepatří. Poslední dobou se toho událo víc a nechci to tu všechno psát,to by asi nestačila kapacita. A hrát jen proti "slabším"soupeřům se mi nechce! Těžko se hledá ztracená motivace! V hlavě se mi rozpoutalo víc "černých" myšlenek,tak nevím nevím.......

Pro tréňu
Přidal \n conny 2008-02-11 14:31:06 IP: 86.49.65.65
Tak trenére, přestaň věšet hlavu, jsme přece chlapi, ne? Někdy se to zchumelí... Myslíš si, že někdo z nás z toho měl radost? I jiné kluby dokážou někdy totálně selhat (Barcelona, Chelsea apod.) A tohle jsou ještě kluci. Tak koukej ty černé myšlenky opustit!  
Jirka

Přidal Káš 2008-02-12 06:26:09 IP: 84.42.170.238
Souhlasím s Connym. Byla to hrůza, ale někdy se to tak prostě sejde a nasčítá. Já tedy " ...nejsem žádný Smotlacha", ale čistě laickým pohledem. Zdravotní indispozice hned několika hráčů, namistrovanost jiných po Jihlavě, obava ze Slavie u dalších, rezignace po rychlých gólech atd. Kdo jim vidí do hlavy? A že by to zas tak úplně vypustili z hlavy nevěřím. Však oni jim to známí kluci z jiných oddílů taky "dávaj sežrat"

Přidal Drako 2008-02-13 01:28:37 IP: 77.48.60.51
Pár antičernomyšlenkových smailíků pro tréňu 


AFK SLAVOJ
PODOLÍ

1:2
(1:1)
ABC BRANÍK
PRAHA
DIVIZNÍ PODOLÍ OPĚT POKOŘENO
Pod nepříliš svítícími umělými světly jsme v dnešní podvečer nastoupili na Kavčích Horách proti diviznímu Podolí. Protože v současnosti hrajeme pouze v halách, chvíli nám trvalo, než se kluci dostali do správného tempa.
Domácí si vytvořili mírný tlak, ale žádný gól z toho nedokázali vytěžit. Postupem času jsme hru srovnali a chvílemi jsme měli i navrch. Jenže ve 25. minutě chtěl udělat o jednu kličku víc než měl Zdeněk Švestka, přišel o míč, čehož soupeř využil a šel ihned ve dvou do brejku. Překonat osamoceného Kubu už pro něj žádný problém nebyl.
Za tři minuty už ale bylo srovnáno. Po závaru před šestnáctkou domácích si všiml Míla Klégr špatně postaveného brankáře a lobem levou nohou (!!!) ho zkušeně překonal. Poločas tedy skončil smírně 1:1.
Ve druhém poločase dál pokračoval hezký fotbal z obou stran a v 15. minutě po hezké akci Damiána Farkaše a následné přesné přihrávce Zdeněk Švestka bombou zajistil pro naše mužstvo vedení.
Soupeř ale dál "kousal" ale díky dobré práci Kuby Kondelíka v brance se skóre neměnilo. A když už byl překonán, tak ho zaskočil Petr Kalaš resp. Dominik Ruta. Naposledy Kuba skvěle zasáhl v úplném závěru utkání, kdy zlikvidoval vyloženou šanci soupeře a mužstvu tak podržel vybojované vítězství.
SESTAVA:
Jakub Kondelík - Filip Matějka, Petr Kalaš, Martin Švestka, Jakub Káš - Damián Farkaš, Adam Onderka, Miloslav Klégr, Zdeněk Švestka - David Křepelka, Tomáš Trojan - Dominik Ruta, Tomáš Tran
BRANKY: Klégr a Z. Švestka